FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
ahoj.mohol by si spravit modifikovany mi fit 4.0.13?znamej sa nejak prepisal za original a ma vsetko cinsky.nepouziva notifi a tak jej to neviem inac zmenit.dik za odpoved.alebo pomoze reset tovarenskych nastaveni?
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
spravil som to cez notifi na starom telefone.ale myslim ze uz ten factori reset stacil.so 4miband si spokojny?neviem ci sa mi ho oplati kupovat.moja trojka zatial slape dobre a len koli farbe to menit nebudem.v podstate mi ta biela vyhovuje.
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
spravil som to cez notifi na starom telefone.ale myslim ze uz ten factori reset stacil.so 4miband si spokojny?neviem ci sa mi ho oplati kupovat.moja trojka zatial slape dobre a len koli farbe to menit nebudem.v podstate mi ta biela vyhovuje.
Ja som mal miband3 asi 8 mesiacov a potom som prešiel na miband4. Ten mám asi 4 mesiace a som spokojný. Používam prepínanie pesničiek, čo sa týka notifikácií tak sa viacej textu zmestí na obrazovku a je lepšie čitateľný na slnku. Vydrží má zhruba rovnakú ako miband3 (20+ dní). Neviem v MiFit nájsť štatistiky nabíjania. Kúpil som z číny za 25€. Keď boli akcie tak bol aj za 20€, mám čínsku verziu.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
spravil som to cez notifi na starom telefone.ale myslim ze uz ten factori reset stacil.so 4miband si spokojny?neviem ci sa mi ho oplati kupovat.moja trojka zatial slape dobre a len koli farbe to menit nebudem.v podstate mi ta biela vyhovuje.
Urcite sa oplati stvorka, uz len napriklad kvoli citatelnosti na slnku, moznostiam cifernikov atd. Videl som stvorku vcera niekde uz za cca 19€ a tu nie je co riesit.
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Chlapi sorry nemám čas čítať všetko potrebujem nastaviť mb návšteve do zajtra....odparoval som náramok z ofiko aplikácie, nechal viditeľný,odinstaloval a nainštaloval modifikovanu z ktorej sa mi automaticky nahrali len res...da sa spárovať aj bzuci ale na displeji je stále "connect to app" akoby nebol - nemôže sa z tejto obrazovky dostať..

Prosím pomoc..
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Res musia "sediet" aj s firmverom. Cize, aky mas res, taky musis mat firmver.
To viem nesedeli by znaky a boli by rozhádzané ale mám to stále na tejto obrazovke...už sa mi podarilo cez notify nahrat aj fw iný aj nič...dokonca ani po reinstalovani oficiálnou apk žiadna zmena...neviem už čo s tým
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
To viem nesedeli by znaky a boli by rozhádzané ale mám to stále na tejto obrazovke...už sa mi podarilo cez notify nahrat aj fw iný aj nič...dokonca ani po reinstalovani oficiálnou apk žiadna zmena...neviem už čo s tým
O rozházené znaky vůbec nejde. Musí sedět verze Resources pro danou verzi Firmware. Jinak se zobrazit chyba a požadavek o aktualizaci přes aplikaci.
 

Uplsadtpe

New member
Joined
Jan 2, 2020
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj, prosím novú verziu wuhan mod calendar s 2020 kalendárom (na kalendár by mali stačiť iba nové resources)
 

Ajo83

New member
Joined
May 22, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Dik, uz som to presne tak spravil, nahral som 2.4.0.32 (GadgetBridge). Problem mam taky, ze pouzivam "Notify & Fitness" appku ako jedinu apku pre spojenie s naramkom atd.. Pouzivate niekto tiez tuto apku namiesto oficialnej "MiFit" ? Ak ano, zobrazenie mena volajuceho vam ide stabilne? Lebo mne to funguje jeden den a potom z nicoho nic to prestane fungovat a nekukazuje ziadnu notifikaciu o hovore pokial "caller ID" nevypnem. Nemal ste niekto podobny problem?
Ahoj, ja mam ten isty problem. HW. V0.23.19.49 Firmware: FW_Mili_hankou_2_3_0_28_SK.fw , Resources: 47, "Notify & Fitness": 8.16.12,
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Dik, uz som to presne tak spravil, nahral som 2.4.0.32 (GadgetBridge). Problem mam taky, ze pouzivam "Notify & Fitness" appku ako jedinu apku pre spojenie s naramkom atd.. Pouzivate niekto tiez tuto apku namiesto oficialnej "MiFit" ? Ak ano, zobrazenie mena volajuceho vam ide stabilne? Lebo mne to funguje jeden den a potom z nicoho nic to prestane fungovat a nekukazuje ziadnu notifikaciu o hovore pokial "caller ID" nevypnem. Nemal ste niekto podobny problem?
Ahoj, ja mam ten isty problem. HW. V0.23.19.49 Firmware: FW_Mili_hankou_2_3_0_28_SK.fw , Resources: 47, "Notify & Fitness": 8.16.12,
Já používám pouze Modified Mi Fit 4.0.14 - All in One a vše (tedy i Caller ID) šlape jak má, bez výpadků atd.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top