FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Joined
Oct 15, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
6
Používate niekto namiesto Mi fit aplikácie Notify for Mi band a nemáte žiadny problém so synchronizaciou...? Notifikácie vždy prídu v čas?
 

Impulse11

New member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
5
Likes
0
Points
1
Ahojte,
je mozne pls uploadnut appku v4.4.0 ? Na prvej strane nefunguje link. Pripadne mozem FW z prvej stranky nahrat (cez Gadgetbridge\Notify & Fitness app) a pouzivat aktualnu verziu MI Fit z google play ? Mam v tom trosku gulas, ospravedlnujem sa. Chcel by som na Mi Band 3 rozbehat notifikacie z gmailu a mena volajucich kontaktov.
Dakujem
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahojte,
je mozne pls uploadnut appku v4.4.0 ? Na prvej strane nefunguje link. Pripadne mozem FW z prvej stranky nahrat (cez Gadgetbridge\Notify & Fitness app) a pouzivat aktualnu verziu MI Fit z google play ? Mam v tom trosku gulas, ospravedlnujem sa. Chcel by som na Mi Band 3 rozbehat notifikacie z gmailu a mena volajucich kontaktov.
Dakujem
Ahoj, pokud chceš jména volajících, na originální Mi Fit z Google Play zapomeň. Použij modifikovanou Mi Fit. Nahrát FW přes GadetBridge samozřejmě můžeš.
 

Impulse11

New member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
5
Likes
0
Points
1
Aha, dakujem za pomoc.. Nevedel som, ze mozem pouzit aj inu modifikovanu verziu, ako je uvedena na prvej stranke. Ked pridem z prace, tak vyskusam (y)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Aha, dakujem za pomoc.. Nevedel som, ze mozem pouzit aj inu modifikovanu verziu, ako je uvedena na prvej stranke. Ked pridem z prace, tak vyskusam (y)
Mi Fit z prvej stránky je ta samá modifikovaná (stejný autor) sice již stará verze, která má navíc integrován již modifikovaný SK firmware. Pokud si budeš nahrávat FW přes GadgetBridge ( GadgetBridge ), tak modifikovaný Firmware v Mi Fit nepotřebuješ.
 

Impulse11

New member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
5
Likes
0
Points
1
Tak FW a RES uspesne nahrate, Mi Fit 5.5.2 Mod tiez.
Nefunguju mi notifikacie z Gmailu. V Mi Fit mam zapnute upozornenia. Tak isto mam nastaveny Whatsapp a ten funguje. Kde by mohol byt problem ?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak FW a RES uspesne nahrate, Mi Fit 5.5.2 Mod tiez.
Nefunguju mi notifikacie z Gmailu. V Mi Fit mam zapnute upozornenia. Tak isto mam nastaveny Whatsapp a ten funguje. Kde by mohol byt problem ?
Oznámení by mělo fungovat pro všechny nastavené aplikace, nejsou indikace, že by byl problém. Zkontrolujte nastavení pro Mi Fit a právo běhu této aplikace na pozadí. Případně jiná potřebná oprávnění.
 

Impulse11

New member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
5
Likes
0
Points
1
Povolenia som mal vsetky, ktore aplikacia vyzadovala. Setrenie baterie vypnute. A oznamenia z gmailu stale nefungovali. Odparoval som Mi Band, vymazal data aplikacie a skusil znova. Neuspesne. Do tretice som skusil nechat vybit baterku v Mi Band a cely parovaci proces som skusil znova. Opat neuspesne. Gmail oznamenia stale nefungovali.
Potom som len tak vymazal appku 5.5.2 a nainstaloval 4.4.0 a gmail oznamenia zacali fungovat :) Zahada...
 

rbclass

New member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
3
Likes
0
Points
1
Zdar. Po dlhsej dobe sa sem vraciam s mi band 3 a chcem tam znova nahrat slovensky fw, aby som mal diakritiku v spravach, a aby som mal krajsi layout, kde napriklad budem vidiet pocet notifikacii na hlavnej obrazovke.

Ktory fw z prvej strany si mam nahrat teda?

Pouzivam Notify for Mi Band. Bude to kompatibilne s fotom z notify, ktory podporuje emotikony?

btw. niekto tu pisal, ze chce vidiet mena volajucich. Na to staci app Notify for Mi Band a default fw.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdar. Po dlhsej dobe sa sem vraciam s mi band 3 a chcem tam znova nahrat slovensky fw, aby som mal diakritiku v spravach, a aby som mal krajsi layout, kde napriklad budem vidiet pocet notifikacii na hlavnej obrazovke.

Ktory fw z prvej strany si mam nahrat teda?

Pouzivam Notify for Mi Band. Bude to kompatibilne s fotom z notify, ktory podporuje emotikony?

btw. niekto tu pisal, ze chce vidiet mena volajucich. Na to staci app Notify for Mi Band a default fw.
Ahoj, jaký firmware? Záleží jakou máš hardwarovou verzi Mi Band 3. Co se týče emotikon, tak daný font vyzkoušej a uvidíš, originální font se dá zpět nahrát.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Zdravím ked si kúpim mi band 7 je tam uz SK jazyk? alebo to treba nejako nainštalovať? ďakujem
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdravím ked si kúpim mi band 7 je tam uz SK jazyk? alebo to treba nejako nainštalovať? ďakujem
Mi band 7 nevím jak SK, ale nativní podporu češtiny má. Jen je potřeba aby to byla "International" verze, tedy SKU: BHR6008GL. Například verze "Western EU", tedy SKU: BHR6006EU češtinu nepodporuje.
 
Last edited:

rbclass

New member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ahoj, na první stránce je odkaz na článek "Choosing the right firmware version for your MB3", kde se dočteš, že tvoje HW verze V0.18.4.1 odpovídá kódovému značení HW verze pro názvem "Code Name: Wuhan". Tedy potřebuješ Firmware FW_Mili_wuhan_2_4_0_32_SK.fw či tento FW s fake verzí 9.9.9.99, pro zamezení budoucích automatických aktualizací FW_Mili_wuhan_2_4_0_32_SK_fake-V9_9_9_99.fw.
Ikona notifikacie nemizne, ked si precitam spravy. Je to normalne? Ak ano, idem spat na stary fw, kedze tu by som musel mazat spravy po kaztdej sprave, aby som si vsimol ze mam notifikaciu :D
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top