FW Mod Slovak Firmware

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
skus iny soft na aktualizaciu. ja tym ze som flashoval hore dole uz musim pouzivat iny mobil. na povodnom uz nedokazem 2 z troch mb3 ani pripojit - na druhy mobil zatial vsetko ok
 
Joined
Aug 31, 2018
Messages
39
Likes
5
Points
18
skus iny soft na aktualizaciu. ja tym ze som flashoval hore dole uz musim pouzivat iny mobil. na povodnom uz nedokazem 2 z troch mb3 ani pripojit - na druhy mobil zatial vsetko ok
Ok,idem skúsiť cez gadgetbridge.Doteraz som skúšal cez notify&fitness
 

sts1975

New member
Joined
Sep 12, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ok,idem skúsiť cez gadgetbridge.Doteraz som skúšal cez notify&fitness
Mne sa od upgrade na FW 1.8 nedá pripojiť cez GadgetBridge, ani v ňom neviem odobrať mb3, aby som skúsil nechať vyhľadať a spárovať znova. Predtým som mal paralelne mi fit (nepatchnuty) aj gadgetbridge.
Nejde to ani po upgrade na FW 2.0.0.4, urobený cez upravenú mi fit 3.5.3
 
Joined
Aug 31, 2018
Messages
39
Likes
5
Points
18
skus iny soft na aktualizaciu. ja tym ze som flashoval hore dole uz musim pouzivat iny mobil. na povodnom uz nedokazem 2 z troch mb3 ani pripojit - na druhy mobil zatial vsetko ok

No cez Gadgetbridge je to to isté.Aktualizuje po 99% a potom vypíše,že aktualizácia zlyhala.
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
25
Likes
3
Points
8
zdar borci, dá sa nejako spustiť cvičenie z hodiniek tak, aby robilo aj záznam trasy na mape? čiže bez toho aby som musel cvičenie spúšťať z apky n&f.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
No cez Gadgetbridge je to to isté.Aktualizuje po 99% a potom vypíše,že aktualizácia zlyhala.
Ma este niekto takyto problem? Skus to stiahnut este raz ci sa nieco nepokazilo. ked nie tak skus iny mobil
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
To fakt nikomu nevybruje mi fit 3.5.3 ?robi mi to pri kazdom spojeni s naramkom.a ten sa pravidelne odpaja a pripaja .mam okolo toho aj notifi.ked dam ale prec ten upraveny mi fit,nezobrazuje mi na naramku sms.preto mam obe.no ked mam obe,pravidelne to vybruje.mam nieco zle nastavene?
ja mam len notify a sms mi ide normalne na bande
 

RedmiV

New member
Joined
Nov 8, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
V SK mifit mi nefunguje vyhladanie zariadenia cez naramok. Cez oficialnu apku to ide bez problemov
 

brongo

New member
Joined
Oct 29, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Ak by bolo možné v ďalšej úprave vycentrovat a oddialiť od seba batériu a obálku. Je to len detail.
 

kayusko120

New member
Joined
Nov 9, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
ahojte
som novy majitel MB3 s cinkym jazykom. vedeli by ste mi sem dat pokope vsetko co potrebujem aby som mal slovencinu(mi fit.apk, fm res) a otazka, ten res subor sa instaluje tak ako fm alebo tam je iny postup?
Dakujem
 
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
Vedeli by ste dať,vždy nový fw,na prvú stránku,ako to majú kolegovci z Čiech,nech sa to tu nemusí stále hľadať po príspevkoch,ďakujem.
 

kayusko120

New member
Joined
Nov 9, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
hlavne aby tam vsetko fungovalo ako ma..nevadi ked bude starsia..inak teraz mam taky problem ze sa mi nerozsvieti displej po narocenu ruky aj ked to mam zapnute..nejake rady pls ?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,535
Members
211,845
Latest member
anjayanejaye
Top