FW Mod Slovak Firmware

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Cital som, ze aplikacia 3.5.4 sposobuje problemy s vybijanim baterie a zapinanim/vypinanim GPS. Mate viaceri tento problem ? Diky.
 

Tadovan

New member
Joined
Oct 24, 2018
Messages
8
Likes
3
Points
3
Zdravím, používam appku Notify, všetko na nej šľape fakt super ... jediný problém vidím ale v notifikáciách (neviem či je to problém appky alebo samotného bandu), ale keď príde notifikácia tak text, ktorý je na viac ako "jednu stranu" tak sa nezobrazí celý text ale pár znakov v "medzere medzi stranami" chýba... viete čím to môže byť spôsobené? prípadne ako to opraviť? Ďakujem :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hi, I am using Notify app, everything works fine....only problem is in notifications (i´m not sure if it´s problem of app or mi band)... but when i recieve notification, longer text (showing on multiple pages) is not full, some of the charakters in the middle of text are missing... does anyone know what is the cause? or how to repair it? Thanks :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mi Fit 3.5.5.1 - English, Turkish, Portuguese and others... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
  • tato verze je šetrnější k Vaší baterii v TLF
  • GPS se spouští pouze při cvičení (v dolní části máte tři položky: "SOUHRN" "CVIČENÍ" "PROFIL"), resp. při přechodu na stránku "CVIČENÍ"
  • pokud stránku "CVIČENÍ" opustíte, GPS není využíváno
  • pokud budete na stránce "CVIČENÍ" a aplikace "si hodíte" do pozadí, tak Vám GPS bude pracovat! (baterie TLF dostane za uši)
  • otestováno, nikde jsem zatím neshledal žádný problém
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím, používam appku Notify, všetko na nej šľape fakt super ... jediný problém vidím ale v notifikáciách (neviem či je to problém appky alebo samotného bandu), ale keď príde notifikácia tak text, ktorý je na viac ako "jednu stranu" tak sa nezobrazí celý text ale pár znakov v "medzere medzi stranami" chýba... viete čím to môže byť spôsobené? prípadne ako to opraviť? Ďakujem :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hi, I am using Notify app, everything works fine....only problem is in notifications (i´m not sure if it´s problem of app or mi band)... but when i recieve notification, longer text (showing on multiple pages) is not full, some of the charakters in the middle of text are missing... does anyone know what is the cause? or how to repair it? Thanks :)
To je tým ze používaš stary FW 1.5.0.2 použi novší, všetko nájdeš na par predchádzajúcich stranach
 

radosquo

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
3
Funkciu Cvicenie nepouzivam a mam ju schovanu z menu Mi Band 3. Zaujimalo by ma ci mi to aj tak bude viac zrat baterku.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Funkciu Cvicenie nepouzivam a mam ju schovanu z menu Mi Band 3. Zaujimalo by ma ci mi to aj tak bude viac zrat baterku.
Ja som si všimol a aj MRMR to písal na CZ že keď zavrieš app tlačidlom domov tak sa pripája k GPS ale ked zavries tlačidlom späť tak GPS nehlada
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Funkciu Cvicenie nepouzivam a mam ju schovanu z menu Mi Band 3. Zaujimalo by ma ci mi to aj tak bude viac zrat baterku.
Jestli je v menu MB3 vidět položka Cvičení... nemá žádný vliv na baterii TLF. Tam se na jejím využívání podepisuje samotná aplikace Mi Fit.
Nová verze Mi Fit 3.5.5.1 je teď trochu lepší v tom, že GPS se aktivuje pouze v případě, že jsi na kartě Cvičení (v Mi Fit na dolním řádku - prostřední položka), pokud jsi na kartě Souhrn nebo Profil, tak GPS není aktivní. Vrátím se k tomu, že jsi na kartě Cvičení a tedy GPS je aktivní (vidíš ikonu GPS ve stavovém řádku), pokud nyní stiskneš prostřední tlačítko TLF (přepneš se na hlavní obrazovku TLF), tak ti Mi Fit poběží na pozadí i se spuštěnou GPS. Pokud se v Mi Fit z karty Cvičení (GPS je aktivní) přesuneš pryč pomocí šipky (back na TLF), tak se GPS vypne... Jestliže jsi v Mi Fit na kartě Cvičení a budeš ve fitku používat třeba běžecký pás, tak můžeš GPS deaktivovat běžným způsobem z horního roletového menu TLF, nebude to mít vliv na funkci aplikace Mi Fit při cvičení (dnes jsou zkoušel 45 minut na běžeckém pásu a vše se zaznamenávalo bez problému - kroky, rychlost, tepovka... vše bez GPS).
Třeba nás Xia překvapí a do budoucna upraví Mi Fit tak, že se bude GPS aktivovat pouze při spuštění cvičení u venkovních aktivit, kde má GPS skutečné opodstatnění - na běžeckém pásu tu svoji pozici moc neměním, abych se musel zpětně dívat do mapy, kudy jsem to vlastně pelášil :).
Dnes jsem celý den valil přes Mi Fit 3.5.5.1 a je to opravdu znatelný rozdíl oproti Mi Fit 3.5.4. (doporučuji Mi Fit 3.5.5.1, ikdyž je to vlastně beta).
 

adoa99

New member
Joined
Sep 11, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Páni aké máte riešenie keď po poslednej verzii normálne band naskočí ale nejde rokovať dole ani hore. Vidím iba to hlavne menu s časom.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
MiFit 3.5.5.1 Beta
Pridavam sem upravenu Mifit v beta verzi, ktora ale funguje lepsie ako oficialna 3.5.4
upraví ako vždy v počasí namiesto spojenia do - až, a vložený posledný SK FW(ten istý čo v 3.5.4)
Zname chyby - ako vždy
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.5.1 - SK.apk
 

Attachments

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top