FW Mod Slovak Firmware

Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
to pocasie je fakt zahada.spolahlivo mi funguje len na jednom z 3 mibandov co som aktualizoval na slovencinu.Mne s telefonom xiaomi mi 5 a notifi a fitnes ide pekne.dalsi s mi 3 a mi fit raz ide raz nie,a dalsi huawei a mifit po dvoch dnoch stale nic.ja mam sice starsiu verziu ako na tych dvoch(bojim sa menit)ale tam by problem nemal byt.zas mne zmizli km a kalorie z krokov na mi bande.mam tam len kroky a bateriu.takisto ma trapi slabi dosah BT.trosku sa vzdialim od telefonu uz je naramok odpojeny.otvaranie pomocou bt zariadenia mi bolo naprd kedze raz slo raz nie.na mi band 2 nebol ziaden problem.ako je to na tych dvoch telefonoch neviem.nepouzivam ich ja.stazuju sa mi akurat na to pocasie...
 

Kubec147

New member
Joined
Dec 21, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Tak mne zobrazuje všetko mám mi8 , ale barz rád som fakt som skúšal asi 5 rôznych postupov a nikdy to nešlo , a mi band 2 spoľahlivejšie určite
 

quapor

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
3
MiFit 3.5.5
FW a RES sú bez úprav od majsi, len čisto preložene, (ak máš čas môžeš sa do toho pustiť)
MiFit obsahuje SK FW 2.2.0.14 pre MiBand 3(bez NFC) a SK RES v46

Mi Fit 3.5.5 - SK.apk

FW a RES pre tých čo nepoužívajú modifikovanú MiFit

SK FW 2.2.0.14 pre MB3(bez NFC)
Mili_wuhan_FW_2.2.0.14_SK.fw

SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC)
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw

SK RES v46 pre MB3(bez NFC) a MB3(NFC)
Mili_wuhan_v46_SK.res
ahojte,
som tu novy a trochu sa v tom stracam,
na uvodnej stranke je 1.5.0.2 firmware a Resources v40 pre Firmware 1.5.0.2
k tymto verziam pouzivam upravenu alebo neupravenu aplikaciu Mi Fit ?
Ked som pouzil neupravenu Mi fit, okamzite prislo k nahratiu povoneho FW.

Ked pouzijem tu upravenu Mi fit 3.5.5 apk, nahravam k tomu znovu 1.5.0.2 FW ?

SK FW 2.2.0.14 nahradza FW 1.5.0.2 ?

Na androide 8 sa neupravuje viditelnost naramku v Mi fit aplikacii, nic take tam nie je.
Pokial som v mobile nezakazal Mi fit aplikaciu, GadgetBridge nikdy náramok nenasiel, po jej stopnuti prebehlo najdenie v GadgetBridge okamzite. To sa v navode neuvadza.
Po nahrati noveho FW, sa Mi band nedokazal sparovat so ziadnou Mi fit aplikáciou, ci uz original, alebo upravenou. Skusal som SK FW 2.2.0.14 aj 1.5.0.2.
Ked som dal v aplikacii Mi fit "zahodit" zapamatane zariadenie Mi band, a nanovo ho sparoval, sparovanie prebehlo okamzite. Akurát som tam mal original Mi fit cize okamzite nahral povodny FW.

Takze si to musim cele zopakovat, ale hore popisane mi nie je uplne jasne.

dakujem za odpoved
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ahojte,
som tu novy a trochu sa v tom stracam,
na uvodnej stranke je 1.5.0.2 firmware a Resources v40 pre Firmware 1.5.0.2
k tymto verziam pouzivam upravenu alebo neupravenu aplikaciu Mi Fit ?
Ked som pouzil neupravenu Mi fit, okamzite prislo k nahratiu povoneho FW.

Ked pouzijem tu upravenu Mi fit 3.5.5 apk, nahravam k tomu znovu 1.5.0.2 FW ?

SK FW 2.2.0.14 nahradza FW 1.5.0.2 ?

Na androide 8 sa neupravuje viditelnost naramku v Mi fit aplikacii, nic take tam nie je.
Pokial som v mobile nezakazal Mi fit aplikaciu, GadgetBridge nikdy náramok nenasiel, po jej stopnuti prebehlo najdenie v GadgetBridge okamzite. To sa v navode neuvadza.
Po nahrati noveho FW, sa Mi band nedokazal sparovat so ziadnou Mi fit aplikáciou, ci uz original, alebo upravenou. Skusal som SK FW 2.2.0.14 aj 1.5.0.2.
Ked som dal v aplikacii Mi fit "zahodit" zapamatane zariadenie Mi band, a nanovo ho sparoval, sparovanie prebehlo okamzite. Akurát som tam mal original Mi fit cize okamzite nahral povodny FW.

Takze si to musim cele zopakovat, ale hore popisane mi nie je uplne jasne.

dakujem za odpoved
1.5.0.2 je starý FW, najnovší je 2.2.0.14 teda ho nahrádza, ten kto ma práva na úpravu prvého príspevku tu už nieje tak sa nedá modifikovať, v budúcnosti asi založím nové vlakno aby bol najnovší FW na prvom príspevku. Modifikovaný mifit narozdiel od oficiálneho ma počasie v slovenčine, zobrazuje meno volajuceho ale nedá sa prihlásiť Google a Facebook účtom, ak nahráš FW 1.5.0.2 a máš novší mifit ako s ktorým vysiel tak automaticky aktualizuje na najnovší FW ktorý obsahuje, teda oficiálny cinstinu upravený slovenčinu,
 
Joined
Oct 31, 2018
Messages
10
Likes
6
Points
8
Bug alebo vlastnost? (mf3355sk+mb3)
Pocasie pise: Dazd so snehom az Slabe s
Malo by byt: Dazd so snehom az Slabe snezenie
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ahoj, po celodennom snažení je moje resumé nasledovné: MiBand3 je v slovenčine, ale neukazuje mi počasie (pripojte sa k aplikácii pre aktualizáciu) a ani meno volajúceho. Ako to viem spraviť? Nezáleží mi na verzii aplikácie ani FW, len aby šlo počasie a ukazovalo meno volajúceho. Ďakujem.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, po celodennom snažení je moje resumé nasledovné: MiBand3 je v slovenčine, ale neukazuje mi počasie (pripojte sa k aplikácii pre aktualizáciu) a ani meno volajúceho. Ako to viem spraviť? Nezáleží mi na verzii aplikácie ani FW, len aby šlo počasie a ukazovalo meno volajúceho. Ďakujem.
Počasie je také chrumkavé niekedy naskočí po pár hodinách, mne keď dlho nenacita tak zavriem app, reštartujem phone, zmažem cache a potom zapnem app a vetcinou do hodiny dvoch naskočí, meno volajuceho sa zobrazuje ak máš modifikovanu app napr odtialto
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Počasie je také chrumkavé niekedy naskočí po pár hodinách, mne keď dlho nenacita tak zavriem app, reštartujem phone, zmažem cache a potom zapnem app a vetcinou do hodiny dvoch naskočí, meno volajuceho sa zobrazuje ak máš modifikovanu app napr odtialto

Ďakujem za rýchlu odpoveď :) MiFit mám presne tento uvedený, pozerám, že počasie mi práve naskočilo (síce po anglicky, ale to je detail, som šťastná aj za to). Volajúceho mi ale neukazuje i napriek tejto MiFit verzii. Ani notifikácie... ako čítam diskusie, nejedného by z toho fakt porazilo :D
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ďakujem za rýchlu odpoveď :) MiFit mám presne tento uvedený, pozerám, že počasie mi práve naskočilo (síce po anglicky, ale to je detail, som šťastná aj za to). Volajúceho mi ale neukazuje i napriek tejto MiFit verzii. Ani notifikácie... ako čítam diskusie, nejedného by z toho fakt porazilo :D
Ak je aj počasie po anglicky tak to vypadá ze fakt tam je nainštalovaná oficiálna aplikácia, keď inštalujes modifikovanu treba najprv odinstalovat oficialnu
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ak je aj počasie po anglicky tak to vypadá ze fakt tam je nainštalovaná oficiálna aplikácia, keď inštalujes modifikovanu treba najprv odinstalovat oficialnu
ofiko appku nemám, len túto modifikovanú. Skúsila som to preinštalovať ešte raz, počasie tam momentálne teda zase nie je, teda neviem, v akom jazyku bude tentokrát :D ale miesto Ned (eľa) tam mám písané Ndz, takže teraz šípim poľskú kulehu. Sakra
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ofiko appku nemám, len túto modifikovanú. Skúsila som to preinštalovať ešte raz, počasie tam momentálne teda zase nie je, teda neviem, v akom jazyku bude tentokrát :D ale miesto Ned (eľa) tam mám písané Ndz, takže teraz šípim poľskú kulehu. Sakra
Dní sú preložené v Res súbore ten treba nainštalovať rovnako ako FW a hlavne tie ktoré boli k FW urcene teda k FW 2.2.0.14 je Res v46
 
Joined
Oct 4, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
@riri147 Aplikácia ti nezaručuje že hodinky budeš mať v Slovenčine.
To si musíš napríklad cez gadgetbridge napáliť SK firmware aj SK resources.
Potom ukončíš alebo odinštaluješ gadgetbridge. A nahráš si modifikovanú verziu MiFit.

A samozrejme ak všetko budeš mať tak čakať pokiaľ sa synchronizuje správne počasie.

Všetko ti nabehne korektne a hlavne Slovensky.
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Dní sú preložené v Res súbore ten treba nainštalovať rovnako ako FW a hlavne tie ktoré boli k FW urcene teda k FW 2.2.0.14 je Res v46
Na to som tiež pozerala, ale zmiatlo ma, že je tam písané toto:

FW a RES pre tých čo nepoužívajú modifikovanú MiFit

takže som to chápala tak, že máš dve možnosti - buď si nainštaluješ ofiko verziu a tieto dva súbory do toho, alebo SK modifikovanú, a v nej je to už všetko nahrané. No nič, idem teda skúsiť a ak by nešlo, ozvem sa :)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ono keď oficialnu neodinstalujes a instalujes modifikovanu ta napíše aspoň mne Aplikácia nebola nainštalovaná, čo sa ľahko pomýli s Aplikácia bola nainštalovaná
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Na to som tiež pozerala, ale zmiatlo ma, že je tam písané toto:

FW a RES pre tých čo nepoužívajú modifikovanú MiFit

takže som to chápala tak, že máš dve možnosti - buď si nainštaluješ ofiko verziu a tieto dva súbory do toho, alebo SK modifikovanú, a v nej je to už všetko nahrané. No nič, idem teda skúsiť a ak by nešlo, ozvem sa :)
Ono to funguje že nemusíš inštalovať ak si ešte nemala túto verziu v angličtine ale mala sa staršiu
 
Joined
Oct 4, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
Ešte doplním info ak napáliš Slovenský FW a RES tak ak dáš ofiko verziu MiFit opätovne to nahrá pôvodnú anglickú čiže s modifikovanými Slovenskými FW a RES používať len modifikovaný MiFit. A pozor na batériu aby sa hodinky nebrickli !!!
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ešte doplním info ak napáliš Slovenský FW a RES tak ak dáš ofiko verziu MiFit opätovne to nahrá pôvodnú anglickú čiže s modifikovanými Slovenskými FW a RES používať len modifikovaný MiFit. A pozor na batériu aby sa hodinky nebrickli !!!
Ďakujem za upozornenie, jasné, ofiko verziu už používať neplánujem, o tom som čítala. A čo myslíte tým pozor na baterku? Aby bola dostatočne nabitá?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,864
Latest member
Franjex
Top