FW Mod Slovak Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
To počasí je dost záhadné. Používám verzi MF 3.5.5.1 a během dnešního dne se občas objevila aktuální teplota, poté zmizela a byla předpověď pro tři dny..., nyní počasí nevidím (připojte... - obláček). Zajímavé je, že na druhém MB3 počasí jde normálně... a pokud je na obou MB3 počasí dostupné včetně aktuální teploty, tak se údaje lyší..., rozdílné jsou aktuální teploty i předpověď..., místo je na obou MB3 nastaveno stejné a jako FIX (žádné GPS) :eek::eek::eek: ... nechápu ... :unsure::unsure::unsure: (toto jsem si všiml už u předešlých verzí...). Ještě mne napadá, že se to liší na MB3 CN a MB3 GLOBAL.
 

majky90

New member
Joined
Nov 22, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Existuje SK fw 2.0.0.4 kde je format datumu DD/MM pripadne DD.MM? Stiahol som posledny 2.0.0.4 fw a obsahuje format datumu MM/DD. Dakujem
 

Misho

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
To počasí je dost záhadné. Používám verzi MF 3.5.5.1 a během dnešního dne se občas objevila aktuální teplota, poté zmizela a byla předpověď pro tři dny..., nyní počasí nevidím (připojte... - obláček). Zajímavé je, že na druhém MB3 počasí jde normálně... a pokud je na obou MB3 počasí dostupné včetně aktuální teploty, tak se údaje lyší..., rozdílné jsou aktuální teploty i předpověď..., místo je na obou MB3 nastaveno stejné a jako FIX (žádné GPS) :eek::eek::eek: ... nechápu ... :unsure::unsure::unsure: (toto jsem si všiml už u předešlých verzí...). Ještě mne napadá, že se to liší na MB3 CN a MB3 GLOBAL.
Toto presne píšem aj ja, dva mi bandy, a na jednom to ide a na druhom nie... Rovnaká app, rovnaký FW, rovnaké nastavenie... Oba sú CN verzia

Proste mi to nejde :/... Skúšal som to aj dnes a nič
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mne už to také štve, mám trochu podezrení na APK nebo na poskytovatele... U Notify je prý vše v pořádku, tak zvažuji přechod..., nebo ji alespoň vyzkouším... Nejlépe počasí funguje v GB... :D
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Mne sa dnes asi prvykrat objavilo pri pocasi: "Pripojte..." Po polhodine som dal synchronizaciu a vsetko nabehlo, vratane "Aktualne". Ja tipujem na chybu na strane poskytovatela. U Notify je mozno iny poskytovatel.
 

Misho

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Prišli ste na niečo? Napadá niekoho čo skúsiť? Hlavne nechápem to, prečo to pri rovnakých podmienkach na jendom mi bande ide a na druhom nie :/ ... Ďakujem

edit: ja som skúsil dať ofiko MiFit, počkal som na počasie - teraz zobrazuje, znovu odinštaloval, a dal upravenú MiFit a zatiaľ počasie ide. Otázne je ako dlho
 
Last edited:

andrehh

New member
Joined
Oct 10, 2018
Messages
8
Likes
1
Points
3
Čo tak pozrieť sa z okna a nie na hodinky ?...aj mne to sem-tam vypadne na pár hodín. A aktualna teplota mi už nefunguje vôbec. Čo by ma viac potešilo keby ste hackli mifit aby bežal na EN jazyku aj keď je systém v slovenčine. Kôli caller-ID. Bolo by to možné?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Čo tak pozrieť sa z okna a nie na hodinky ?...aj mne to sem-tam vypadne na pár hodín. A aktualna teplota mi už nefunguje vôbec. Čo by ma viac potešilo keby ste hackli mifit aby bežal na EN jazyku aj keď je systém v slovenčine. Kôli caller-ID. Bolo by to možné?
Caller ID funguje na modifikovanej mifit
 

klingo013

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Mam takú kurióznu vec na n&f 7.3.1 mi zle ukazuje v notifikacnej liste batériu. Kroky ok ale na hodinkách 46% na mobile 51%. Neviete kde chyba
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Mam takú kurióznu vec na n&f 7.3.1 mi zle ukazuje v notifikacnej liste batériu. Kroky ok ale na hodinkách 46% na mobile 51%. Neviete kde chyba
Používám take Notify a vše ok sedí jak v mobilu tak na náramku....;)
 

tntckoo

New member
Joined
Nov 24, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravim, je nejaka jednoducha cesta ako zmenit z povodneho origo mb3 en s origo mifit na origo en s funkcnou diakritikou v notifikaciach?
 

blekisk

New member
Joined
Nov 25, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahojte, nepusti ma cez xiaomi a google login, vypíše mi "nepodarilo sa synchronizovať, skúste neskôr." Robí to aj na originálnej, aj modifikovanej apk (tu ma ten google neprekvapuje). Nestretli ste sa s tým? Robí mi to na viacerých zariadeniach.

Edit: už to funguje, zrejme problém na xiaomi na strane
 
Last edited:

Misho

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Dnes prišiel tretí MiBand, ktorý som mal objednaný,

len pre zaujímavosť, displej má odtien studenej bielej. Prvé 2x mi bandy, majú teplú bielu...

Flashnutý posledný SK FW + RES, a počasie funguje :/ záhada... Uvidíme dokedy.
 

Voda1992

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
5
Likes
0
Points
1
Neviete prečo po aktualizácii na tu sk 2.0.0.4 verziu sa mi nezobrazuju kalórie a pod? Mam tam len kroky a batériu :(
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,411
Messages
40,538
Members
211,857
Latest member
eldonITA00
Top