FW Mod Slovak Firmware

Kajo1354

New member
Joined
Oct 10, 2018
Messages
6
Likes
1
Points
3
neda sa mi prihlási na Mi Fit cez Xiaomi učet..pritom na webovej stranke sa prihlasim a pri Mi fit mi napíše učet neexistuje
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
neda sa mi prihlási na Mi Fit cez Xiaomi učet..pritom na webovej stranke sa prihlasim a pri Mi fit mi napíše učet neexistuje
Tazko ti ztym poradime asi chyba na strane xiaomi skus neskor alebo kontaktuj podporu a ti nejde prihlasi ani na oficialnej
 

Voda1992

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
5
Likes
0
Points
1
ak mas aj gadget bridge tak odparuj od neho a zmazho, ak nepomoze odparuj z mifit a znova sparuj
Vymazal som gatgetbridge a teraz sa mi nechce napojiť ani na mi fit píše mi ze mam spustiť mi fit.. Skúsim pre inštalovať mi fit
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Sorry za spam skúsil som preinstalovat mi fit a znova to isté mam spustenu aplikáciu mi fit a nedokáže sa mi napojiť + nainštaloval som gatgetbridge a ani ten ju nevidí.. Takze to vidím na novú hodinku
Skus odparovat z mifit a bluethoot cez nastavenia a potom znova sparovat
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Vše odinstalovat (odstranit uživatelská data) a zkusit vyp/zap bluetooth, nebo ještě lépe vyp/zap mobil, zkusit připojit v Notify... nebo jinou APK. Jinou verzi Gadgetbridge (viz. komentář od @xpaulos2).
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
To počasí je dost záhadné. Používám verzi MF 3.5.5.1 a během dnešního dne se občas objevila aktuální teplota, poté zmizela a byla předpověď pro tři dny..., nyní počasí nevidím (připojte... - obláček). Zajímavé je, že na druhém MB3 počasí jde normálně... a pokud je na obou MB3 počasí dostupné včetně aktuální teploty, tak se údaje lyší..., rozdílné jsou aktuální teploty i předpověď..., místo je na obou MB3 nastaveno stejné a jako FIX (žádné GPS) :eek::eek::eek: ... nechápu ... :unsure::unsure::unsure: (toto jsem si všiml už u předešlých verzí...). Ještě mne napadá, že se to liší na MB3 CN a MB3 GLOBAL.
Tak už mi počasie naskočilo, nahodil som MiFit 3.5.5.3 a FW 2.2.0.12 a ide ešte uvidím ci nebude vypadáva, ale je zaujímavé že niekomu to šlo aj na 3.5.5.1, a niekomu nie, a inštaloval so aj aktualizáciu telefónu tak možno aj to pomohlo
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ale ak by niekto chcel testovať môžem to tu nahodiť, aj upraveny MiFit 3.5.5.3 mam s SK FW
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
MiFit 3.5.5.3 Beta
Je to beta verzia, len pre tých čo chcú testovať

FW a RES sú bez úprav od majsi, len čisto preložene
MiFit obsahuje SK FW 2.2.0.12 a SK RES v46 pre MiBand 3(bez NFC)
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.5.3 - SK.apk

SK FW 2.2.0.12
Mili_wuhan_2.2.0.12_SK.fw
SK RES v46
Mili_wuhan_v46_SK.res

Odkaz na excel s preloženými vetami Preklady. Píšte návrhy na zlepšenie.
 

Attachments

Last edited:

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
O zmenach v 2.2.0.12 sa tu uz nieco popisalo, ale je nasiel si este nieco nove/opravene ? Pocasie mi sice islo aj v predoslej verzii...
Co som mal problemy v inych verziach, tak po nejakom case mi prestali fungovat notifikacie napr SMS, musel som restartovat aplikaciu.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
O zmenach v 2.2.0.12 sa tu uz nieco popisalo, ale je nasiel si este nieco nove/opravene ? Pocasie mi sice islo aj v predoslej verzii...
Co som mal problemy v inych verziach, tak po nejakom case mi prestali fungovat notifikacie napr SMS, musel som restartovat aplikaciu.
Rozdiel je asi len to ze tam kde je cvičenie je teraz druhá obrazovka pre Bežiaci pas, pribudla jedna veta ale netuším kedy a kde sa má zobrazit Distance can be calibrated on details page
Mne zas notifikácie a sms chodili furt len stým počasím som mal problém na predchádzajúcej verzii
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top