FW Mod Slovak Firmware

motofun

New member
Joined
Aug 26, 2018
Messages
9
Likes
3
Points
3
Dakujem za new mifit. Vyskusam. Teraz som dosiel z nakkpov. Podla mna by sa tieto beta verzie mohli davat na diskusiu a test ihned. Urcite sa najdu novy a novi testeri.

Sportove aktivity- pribudlo bezecky pas + cvivenie
Bateria na prvej obrazovke zmizla uz som si na zvykol a chyba.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Dakujem za new mifit. Vyskusam. Teraz som dosiel z nakkpov. Podla mna by sa tieto beta verzie mohli davat na diskusiu a test ihned. Urcite sa najdu novy a novi testeri.

Sportove aktivity- pribudlo bezecky pas + cvivenie
Bateria na prvej obrazovke zmizla uz som si na zvykol a chyba.
Batériu na prvej strane, ako aj notifikácie a celé názvy dní do FW doraba @majsi v official FW to nieje
 

Mirec86

New member
Joined
Aug 22, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Caute nainstaloval som MiFit 3.5.5.3 Beta na naramku neukazuje pocasie.stale vypisuje ze sa mam pripojit k aplikacii.uz som aj mobil restartol pre istotu.uvidime casom.ale konecne tam nemam cinstinu.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Caute nainstaloval som MiFit 3.5.5.3 Beta na naramku neukazuje pocasie.stale vypisuje ze sa mam pripojit k aplikacii.uz som aj mobil restartol pre istotu.uvidime casom.ale konecne tam nemam cinstinu.
Počasie naskočí niekedy až po pár hodinach
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
ja mam notifi a teraz pozeram ze aj ja tam mam len kroky a bateria.kalorie a kilometre su prec.mam este starsi
firmware.ale aktualizoval som notifi a nejak ani v nastaveniach v telefone to neviem najst.a trapia ma neustale nahodne vibracie a na naramku nič.nema to nik?
 

klingo013

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Te náhodné niesu ako náhle sa vzdialis od telefónu a znova sa pripojí vtedy vibruje. Alebo len pri znova pripojení. Majsi dáš do nového firmwaru aj baterku na úvodnú obrazovku
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak ale ja mam telefon stale pri sebe a aj tak vybruje.takze sa odpaja a pripaja aj ked nema.takisto baterka mi vydrzi max 9 dni.pripominam mam notifi nie mi fit.a ani nepouzivam cvicenie.
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
25
Likes
3
Points
8
vyzerá to tak že to domrvili v n&f. zmenil sa aj vzhľad zadávania poradia položiek a pri akejkoľvek zmene vyhodí chybovú tabuľku z ktorej sa nedá odísť
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak a teraz som sa vzdialil od telefonu az mi na naramku ukazalo symbol modrehozuba a vratil som sa s5.ziadna vibracia.ale zas pocasie mi ukazuje aktualne ,nie dnes.aspon zatial...

Edit:rozmyslam,ci to nebude tym monitoringom tepu kazde 2 minuty.ono sa mi stava ze mi tep pri merani nezmera a potom naramok zavibruje.tak mozno zavibruje ked nezmera tep a ja vlastne nevidim ze mera zacitim len vybraciu a na displeji nic...
 
Last edited:
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak to asi necham tak kedze kalorie ma netrapia,skor tie kilometre ale tak viem si to pozriet v aplikacii a zasa tak casto tam nepozeram. :)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak asi tie chýbajúce obrazovky sú už aj z notify, ja používam len MiFit a zobrazuje sa mi aj kalórie aj vzdialenosť a naramok mi nevybruje, možno počkať na novu verziu Notify alebo skúsiť znova sparovat?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mám Notify a MB3 zobrazuje všechny položky, km, calorie...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mám 7.3.4, stejně jako ty..., mobil galaxy a8
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
to je zahada. :) baterku som asi poriesil.uvidim neskor.meralo mi tep kazde dve minuty v spankovom monitoringu sleep as android...este otazocka ktory mas firmware?ja mam 2.0.0.4
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Jedu ten samý, CZ vlákno a první příspěvek... ;) V pátek mi Notify nezměřil spánková data, dal jsem restart TLF a další spánek v pohodě :)
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
to sa mi obcas stavalo na starsej verzii notifi.teraz ma ale tesi to aktualne pocasie.zatial ho ukazuje stale.predtym sa menilo dnes a aktualne no vascinou bolo dnes a to je total na prd.tak kym bude aktualne asi necham tak a neaktualizujem.je lepsie vediet ako je vonku ako kolko mam kilakov v nohach.a kalorie to vobec neriesim.ale odvadzate super pracu chlapi.mam este jeden zabaleny mi band 3 tak ho po zajtrajsom zatial druhom najhorsom dni mojho zivota skusim rozbehat pre mamicku. :(
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak a teraz som sa vzdialil od telefonu az mi na naramku ukazalo symbol modrehozuba a vratil som sa s5.ziadna vibracia.ale zas pocasie mi ukazuje aktualne ,nie dnes.aspon zatial...

Edit:rozmyslam,ci to nebude tym monitoringom tepu kazde 2 minuty.ono sa mi stava ze mi tep pri merani nezmera a potom naramok zavibruje.tak mozno zavibruje ked nezmera tep a ja vlastne nevidim ze mera zacitim len vybraciu a na displeji nic...
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top