FW Mod Slovak Firmware

Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
co som si ale vsimol ze ked som mal mi fit pocasie mi ukazovalo dnes,na notifi mam aktualne aj ked ukazuje -2 a su tak 2...
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
hej,je tam aj jazyk mi bandu.mam nastaveny prednastaveny.slovencina tam nieje.dal som anglictinu a s5 a ide to. :) ste super.dik.km a kalorie su na naramku.ono sa mi uz obcas stalo akoby nejaka funkcia bola zamrznuta alebo co.proste povolis a vypnes,popripade opacne a ide to.
 

Tadovan

New member
Joined
Oct 24, 2018
Messages
8
Likes
3
Points
3
ak vám hádzalo dátum opačne, ako ste si s tým poradili? nie že by mi to nejak trhalo žili mať to opačne, ale ak sa to dá opraviť, tak prečo nie :D
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ak vám hádzalo dátum opačne, ako ste si s tým poradili? nie že by mi to nejak trhalo žili mať to opačne, ale ak sa to dá opraviť, tak prečo nie :D
Ak vám to robí viacerím môžem to prehodiť v FW, ak používate notify tak skus zmeniť jazyk mi band(nie aplikácie) na english a späť na predvolený,
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Ak vám to robí viacerím môžem to prehodiť v FW, ak používate notify tak skus zmeniť jazyk mi band(nie aplikácie) na english a späť na predvolený,
Skúsil som prehodiť jazyk a potom naspäť ale nepomohlo. Nevadí až tak mi to neprekáža
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Skúsil som prehodiť jazyk a potom naspäť ale nepomohlo. Nevadí až tak mi to neprekáža
Začalo to hodne od tejto verzie robiť preto aj CZ aj FW od magicalunicorn začali vydávať dve verzie jednu deň. Mesiac a druhu mesiac. Deň, asi záleží na modeli telefónu, jazyku a ďalších neznámych veci
 

Tadovan

New member
Joined
Oct 24, 2018
Messages
8
Likes
3
Points
3
Ak vám to robí viacerím môžem to prehodiť v FW, ak používate notify tak skus zmeniť jazyk mi band(nie aplikácie) na english a späť na predvolený,
Skúsil som aj viac jazykov ale nepomohlo, nevadí, ďakujem za radu. Pohľadovo to pekné nie je, ale zase nie je to vôbec až taký veľký problém mať to opačne :)
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
mne predtym pomohlo s tym datumom nainstalovat origo mifit.potom som ho dal prec.zmena jazyka pomohla na chybajuce kilometre a kalorie na mibande.tie po nainstalovani mifitu nabehli no po odistalacii zmizli.podla mna to bude nieco s notifi and fitnes.nedavno bola aktualizacia.
 

Roman77

New member
Joined
Dec 26, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Zdravim, mam taky problem. aktualzoval som naramok. FW preslo v poriadku ale RES nie. Naramok sa chce stale pripojit na aplikaciu a aktualizovat. Naramok je viditelny, na Gadgetbridge a pripoji v poriadku, ale na MiFit vobec.
Vie niekto pomoct? stretol sa s tym niekto?
Momentane origo MiFit a marketu.
Uz nechcem slovencinu, len nech to rozchodim !!!
 
Joined
Sep 4, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
8
Mam poslednú verziu z s tým opačným upraveným dátumom a počasie tam ukazuje zle ako na obrázku... Nejaký matype_rema
 

motofun

New member
Joined
Aug 26, 2018
Messages
9
Likes
3
Points
3
Zdravim, mam taky problem. aktualzoval som naramok. FW preslo v poriadku ale RES nie. Naramok sa chce stale pripojit na aplikaciu a aktualizovat. Naramok je viditelny, na Gadgetbridge a pripoji v poriadku, ale na MiFit vobec.
Vie niekto pomoct? stretol sa s tym niekto?
Momentane origo MiFit a marketu.
Uz nechcem slovencinu, len nech to rozchodim !!!
View attachment 3191
riešil som takýto problém alebo obdobný problém.
1. Odober zariadenie MiBand3 z nastavení bluetooth.
2. Odinštaluj všetko, čo si doteraz pre miband inštaloval.
3. Restartuj telefón.
4. Nainštaluj si gadgetbridge v poslednej verzii.
5. Spáruj náramok s gadget bridge. Stiahni si verziu firmware pri mb3 2.2.0.14 a sk res v46.
6. Cez akýkoľvej prehliadač súborov v telefóne spusti najprv fw mb3, počkaj kým nainštaluje, po inštalácii hvíľu čakaj, pretože sa náramok automaticky reštartuje. Po reštarte náramku spusti cez akýkoľvek prehliadač súborov v telefóne resources.
7. Teraz by si mal mať nainštalovanú sk verziu pre mband.
8. Odinštaluješ gadgetbridge a nainštaluješ upravený mifit od xpaulos2 z príspevku vo verzii 3.5.5 SK.

Určite to bude fungovať.

Notify som nespomenul preto, že mi pri poslednej aktualizácii fw 2.2.0.14 zamrzla aplikácia opakovane pri 3%. Takto som inštaloval potom cez gadget bridge ako som napísal v pohode.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravim, mam taky problem. aktualzoval som naramok. FW preslo v poriadku ale RES nie. Naramok sa chce stale pripojit na aplikaciu a aktualizovat. Naramok je viditelny, na Gadgetbridge a pripoji v poriadku, ale na MiFit vobec.
Vie niekto pomoct? stretol sa s tym niekto?
Momentane origo MiFit a marketu.
Uz nechcem slovencinu, len nech to rozchodim !!!
View attachment 3191
Tak ako píše motofun Proste musíš nainstalovat ten Res súbor preto píše ze pripojte sa pre aktualizáciu, ak sa ti nedá cez gadgebridge skus inú verziu gadgebridge alebo cez notify
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
riešil som takýto problém alebo obdobný problém. Odober zariadenia z nastavení bluetooth. odinštaluj všetko, čo si doteraz pre miband inštaloval. restartuj telefón. Nainštaluj si gadgetbridge v poslednej verzii. Spáruj náramok s gadget bridge. Stiahni si verziu firmware pri mb3 2.2.0.14 a sk res v46. Cez akýkoľvej prehlaidač súborov v telefóne spusti najprv fw mb3, počkaj kým nainštaluje, po inštalácii hvíľu čakaj, pretože sa náramok automaticky reštartuje. Po reštrte náramku spusti cez akýkoľvek prehliadač súborov v telefóne resources. Takto nainštaluješ sk verziu pre mband. Teraz odinštaluješ gadgetbridge a nainštaluješ upravený mifit od xpaulos2 z príspevku vo verzii 3.5.5 SK. Určite to bude fungovať.

Notify som nespomenul preto, že mi pri poslednej aktualizácii fw 2.2.0.14 zamrzla aplikácia opakovane pri 3%. Takto som inštaloval potom cez gadget bridge ako som napísal v pohode.
Ono je to také ze tiež mi niekedy nejde inštalovať cez Notify a niekedy cez gadgebridge zásadou je keď to nejde jednou tak to po druhou
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top