FW Mod Slovak Firmware

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
Súhlasím, Mi Fit 3.4.6.8 SK nefunguje (skúšal som to na dvoch mobiloch). na tom staršom sa mi podarilo nejako Mi Fit SK nainštalovať aj sa prihlásiť a dokonca aj spárovať Miband 3.... ten však absolútne nereagoval, ukazoval len čas. vyskúšal som rôzne FW aj s príslušnými zdrojmi s rovnakým výsledkom. pomohlo stiahnutie Mi Fit 3.4.6 z google play a aj Miband 3 ide v slovenčine len pod počasím mám otázniky. ďalšie funkcie som ešte neskúšal, zatiaľ som rád, že som to rozbehal
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Na SK MiFit 3.4.6 v spojeni so SK firmware 1.5.0.2 a Resources 40, pocasie ukazuje spravne.
 
Joined
Aug 11, 2018
Messages
15
Likes
9
Points
13
Súhlasím, Mi Fit 3.4.6.8 SK nefunguje (skúšal som to na dvoch mobiloch). na tom staršom sa mi podarilo nejako Mi Fit SK nainštalovať aj sa prihlásiť a dokonca aj spárovať Miband 3.... ten však absolútne nereagoval, ukazoval len čas. vyskúšal som rôzne FW aj s príslušnými zdrojmi s rovnakým výsledkom. pomohlo stiahnutie Mi Fit 3.4.6 z google play a aj Miband 3 ide v slovenčine len pod počasím mám otázniky. ďalšie funkcie som ešte neskúšal, zatiaľ som rád, že som to rozbehal
Skus si nainstalovat z google play Notify and Fitness. Zatial sa mi to osvedcilo ako najlepsie riesenie aplikacie pre Android pri naramku MiBand 2 a MiBand 3.
 

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
Funguje, a zatial na všetkých FW MiBand 3 až šlo.
zrejme som prišiel aj na chybu, prečo sa s použitím app Mi Fit zväčša ukazujú pri počasí len otázniky alebo iné znaky. na príčine je pravdepodobne poskytovateľ počasia v app. v Mi Fit som zmenu poskytovateľa nenašiel, pri skúšaní odporúčanej app Nofity & Fitness naramok bežal uplne rovnako ako pri Mi Fit (pod počasím za zobrazovali len otázniky). zmenou poskytovateľa údajov pre počasie krásne vypisuje text v slovenčine.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Mne pocasie na MiBand 3 so SK 1.5.0.2. ide v poriadku. MiFit treba pouzit modifikovany.
 

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
modifikovany Mi Fit 3.4.6.8 sa neda spustit alebo prihlasiť (a to nie som jediny) a ako som pisal, zalezi od toho aky mas smartfona a od koho pouziva app pocasie (z coho si taha udaje aj naramok)
 

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
lebo 3.4.6.8 mal byt modifikovany pre SK lang a nemal automaticky tahat OTA aktualizacie v cinstine
 

MiroS

New member
Joined
Aug 21, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Caute, pouzivam appku Notify a Fitness a prestalo ost pocasie, miesto toho pise aby som sa pripojil k aplikacii pre aktualizaciu ... Mi Fit nemam ani nainstalovany, neviete niekto co stym ?
 

David007sk

New member
Joined
Aug 21, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
3
Ja mamsom tiez najnovsi sk firm odtialto a apkuteraz iba notify & fitness pro averziu ide vsetko. Akurat mne pocasie ukazuje v anglictine ale to aj pred tym kedcez som pouzival ten modified mi fit. Ale to mi nevadi. Zvysok funguje. :)
 

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
Ja mamsom tiez najnovsi sk firm odtialto a apkuteraz iba notify & fitness pro averziu ide vsetko. Akurat mne pocasie ukazuje v anglictine ale to aj pred tym kedcez som pouzival ten modified mi fit. Ale to mi nevadi. Zvysok funguje. :)
skús si v app Nofitx počasie nastavit ineho poskytovatela. mne to pomohlo
 

adko226

New member
Joined
Sep 3, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravim, mám problém s firmware. Po nainštalovaní slovenského alebo aj českého fw mi nezobrazuje text v počasí. Namiesto textu tam mám ???? Vie mi niekto pomôcť? Ďakujem
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top