FW Mod Slovak Firmware

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
Zdravim, mám problém s firmware. Po nainštalovaní slovenského alebo aj českého fw mi nezobrazuje text v počasí. Namiesto textu tam mám ???? Vie mi niekto pomôcť? Ďakujem
skus citat o par riadkov vyssie, dokonca na predošlej strane asi 3 prispevky nad tvojim
 
Last edited:
Joined
Aug 31, 2018
Messages
39
Likes
5
Points
18
Ahoj, prosím o radu.Do náramku dostanem slovenčinu cez upravenu apku mi fit a Gadgetbridge. Následne upravenú apku vymažem a začnem používať oficiálnu apku. Okamžite sa mi však začne náramok aktualizovať pričom vo finále tam mám opäť činštinu.
Ako si tam mám udržať slovenčinu prosím?
Celú inštaláciu urob v anglickom jazyku
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Celú inštaláciu urob v anglickom jazyku
Oficialna apka nevie nič o sk fw, preto sa náramok obnoví do čínskej verzie. Aký máš dôvod zmazať modifikovanu? Veď práve ona zabezpečuje správny chod náramku, nové funkcie, aj počasie v sk jazyku.
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
mam 3 otazky

1.)
v slovenskom fw sa ukazuje datum ako 23/8,alebo je to stale 8/23 ?

2.)
Narazam s mi band3 na podobnu (ne)funkcionalitu ako s mi band 2..tyka sa to notifikacii a hlavne tych ,co si nevsimnete hned..
mb3 si uz na rozdiel od starsieho naramku pamataju notifikacie,ale cloveku je to dost na prd,kedze ak si napriklad pri sporte,v zapale nevsimne notifikaciu hned..tak rovnako ako na miband 2 sa akakolvek znamka o nej strati z hlavneho dislepleja..a to je velky fail..neviem ci tym nutia ludi ku kupe drahsich zariadeni,ale fakt tam podla mna nie je ziadny problem tu malu ikoncku dodat k obrazovke s hodinami..
neviete ci sa to nahodou niekomu nepodarilo upravou fw ?

3.)
mam najnovsi origo anglicky fw
mam resources v40
mam aplikaciu notify&fitness for mi band PRO

staci teda nainstalovat len slovensky fw? kedze uz resources v40 mam
 
Last edited:

David007sk

New member
Joined
Aug 21, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
3
Datum ukazuje normalne 08.09. Sobota. A s aplikaciou notify&fitness for mi band PRO ktoru pouzivam aj ja sa da nastavit aj viacnasobne upozornenie na naramku. Takze za mna uplne super.
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
nikde tu nevidim temu s mi band 2
viete mi prosim vas linknut nejake forum,kde najdem najnovsi slovnsky fw na mi band 2 ?
dakujem
 

radosquo

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
3
Mi band 3 nevibruje pri dosiahnuti cielu. Mi band 2 zavibroval. V nastaveni modifikovanej mi fit a aj v notify to mam zakliknute. Nejaky napad ako to spojazdnit? Alebo je to bug?

Mi Band 3 is not vibrating after reaching the goal. Mi Band 2 was vibrating. I have it set to vibrate in the In the settings of modified mi fit and Notify. Any idea how to fix it? Or is it any bug?
 
Last edited:

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Mne na MiBand 3 vibrovanie pri dosiahnuti cielu funguje OK. FW SK 1.5.0.2 a modded MiFit 3.4.6
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
staci teda nainstalovat len slovensky fw? kedze uz resources v40 mam
-notifikacie v pocte 5ks sa ti predsa ukladaju, kym ich nevymazes, ziadna ikonka na hlavnom displeji k tomu nieje.
-ak mas notify&fitness tak staci fw.
 

adoa99

New member
Joined
Sep 11, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahojte, neviete prečo mi na hlavnej obrazovke ukazuje iba kroky. Verziu mi fit aj firmware mam aktuálnu(tu zo stránky).
 
Last edited:

Nucho42

New member
Joined
Aug 28, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Dnes nabehla akultualizacia FW..hodilo mi to spat do cinstiny..snad rychlo spravia update do svk pre FW 1.6.0.16 :)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top