FW Mod Slovak Firmware

Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
potrebujem pomoc s ukazovatelmi pocas nahravania trasy

neviete co znamenaju tie cisla na obrazku ? stopy a palce ?
pri nahravani su dokopy tri obrazovky ,ktore sa menia tahom do strany..toto su dve z nich,ale netusim co zobrazuju tie hodnoty
lsSroRl.jpg

XtXVHkr.jpg
 
Last edited by a moderator:
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
I have mifit 3.4.6.slovak, version firmwere 1.5.0.2. and it does not work to notify me sms in bracelet, can someone tell me what the problem may be. I have it enabled in the application.
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
I have mifit 3.4.6.slovak, version firmwere 1.5.0.2. and it does not work to notify me sms in bracelet, can someone tell me what the problem may be. I have it enabled in the application.
Potrebuješ appku k tomu bud mi band tools alebo notify and fitness
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Ano ale nieje tam slovencina.
slovencina je vo firmware, SMS funguju, len to musis v apke nastavit a povolit apke pristup k SMS. Co ti teda nejde? Teraz skusam notify and fitness PRO a tam si vies nastavit milion veci, dokonca odfiltruje nezname znaky, odstrani diakritiku, aby sa do naramku dostal len cisty text a nie stvorceky a otazniky. Fotka je SMS z mifit:
 

hofnoo

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Zdravim pani mam taku otazku... vsetci tu riesite cez android ale co ked mam iphone? Cez mi fit mi ide len sypany caj tak som si stiahol mi heart rate a kupil premium verziu tam je docela dost jazykovych verzii vo firmware update vsetky by kirill ale svk ani cz tam nieje... ked si cez androidovy telefon hodim do mi bandu svk firmware tak mi hned po otvoreni mi fit hodi spet sypany caj uz som s toho nahlavu ako to obist... app mi fit dokazem zakazat len mobilne data wifi sa mi zakazat nepodarilo tym by sa problem vyriesil... niekto nejaky napad? Dik za odpovede
 
Joined
Aug 11, 2018
Messages
15
Likes
9
Points
13
Zdravim pani mam taku otazku... vsetci tu riesite cez android ale co ked mam iphone? Cez mi fit mi ide len sypany caj tak som si stiahol mi heart rate a kupil premium verziu tam je docela dost jazykovych verzii vo firmware update vsetky by kirill ale svk ani cz tam nieje... ked si cez androidovy telefon hodim do mi bandu svk firmware tak mi hned po otvoreni mi fit hodi spet sypany caj uz som s toho nahlavu ako to obist... app mi fit dokazem zakazat len mobilne data wifi sa mi zakazat nepodarilo tym by sa problem vyriesil... niekto nejaky napad? Dik za odpovede
Na zakazanie komunikacie v androide pouzivam AFWall+ dokaze blokovat mobilne data, roaming data, wifi samostatne pre aplikacie. Nieco take bude aj pre iphone.
 

hofnoo

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
je tu 9 stran diskusii, staci pozriet o par prispevkov vyssie.
Hej hej teraz som tak nejak pochopil ze tato diskusia je cela odzadu ze prva stranka je koniec a deviata su posledne prispevky... ospravedlnujem sa... daco uz som pocital len zatial nic ktomu nech mi ta mifit aplikacia nehadze naspet povodny firmware
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Hej hej teraz som tak nejak pochopil ze tato diskusia je cela odzadu ze prva stranka je koniec a deviata su posledne prispevky... ospravedlnujem sa... daco uz som pocital len zatial nic ktomu nech mi ta mifit aplikacia nehadze naspet povodny firmware
Potrebujes spravnu verziu Mifit Modified, ak das oficial, preplacne ti to najnovsim fw bez SK. Modifikovana neaktualizuje fw v naramku na novsiu, ale ostava taka ako si sam nahodis. Modified Mi Fit
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,867
Latest member
saturndog
Top