FW Mod Slovak Firmware

Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
v Notify & fitnes pisu ze mifit mozem odinstalovat, ak su problemy. Niektore hlasky mam zdvojene, ale zatial som nechal obe apky.
hej aj ja som mal zdvojene.sem tam.ale po case samo prestavalo odomykat.musel som vypnut zapnut bluetoth a zas to slo.na nervy.uvidime teraz.este som restartol fon co bude a ... ide to tak ked nieco pisnem neskor.zatial to vyzera ze sa hryzli.
 

klingo013

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Ktorú modify mifit použiť nech mi funguje slovenčina keď dám 3.50 tak mi ho automaticky aktualizuje na nový. Chcem tam slovenčinu len neviem ktorý mifit použiť
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
Modified Mi Fit 3.4.6teraz zas pozorujem ze mi nefunguju led diody.nic mi neoznamuje.ani hovory,ani notifikacie.neviem ci to robi notifi ze je nastavene ukazovat zmeskane .neviem.strasne to vsetko nastavit a potom aktualizacia telefonu a len dufat ze vsetko pojde.
 

MartinZ

New member
Joined
Sep 21, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Dnes prebehla aktualizacia a naramok hodilo opat do cinstiny, skusil som teda opat nahrat slovensky jazyk cez upravenu apku mi fit a gadgedbridge co sa aj podarilo ale potom uz neslo sparovat naramok s upravenou aplikaciou mi fit.. Tak som si nainstaloval origo mi fit a mam tam zas cinstinu, zacarovany kruh. Da sa tam natrvalo dostat svk jazyk? Bez toho aby mi kazdy mesiac pri automatickom update vymazalo slovencinu?
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Dnes prebehla aktualizacia a naramok hodilo opat do cinstiny, skusil som teda opat nahrat slovensky jazyk cez upravenu apku mi fit a gadgedbridge co sa aj podarilo ale potom uz neslo sparovat naramok s upravenou aplikaciou
Nemôžeš pouzit starý mifit s novym fw. Ani postup. Gatgedbridge už netreba, iba to tým pokazis. Takže nájsť mifit modiefied, ktorý ma sk verziu fw a potom ti to automaticky dokončí a nebude pýtať párovanie. Automaticke aktualizacie som v google obchode radšej vypol. Tiež mi to dopadlo podobne.
 

MartinZ

New member
Joined
Sep 21, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Nemôžeš pouzit starý mifit s novym fw. Ani postup. Gatgedbridge už netreba, iba to tým pokazis. Takže nájsť mifit modiefied, ktorý ma sk verziu fw a potom ti to automaticky dokončí a nebude pýtať párovanie. Automaticke aktualizacie som v google obchode radšej vypol. Tiež mi to dopadlo podobne.
Dnes som sa pohral s tym nahodil som do naramku cez gadgetbridge sk fw posledny co je a tejto stranke.. Mifit mam vo verzii 3.5.0..vsetko funguje jediny problem je ze po kazdom otvoreni mi fit spusta aktualizaciu a iba vypnem a zapnem bluetooth. Tak mi to vychadza ze je potrebne pockat na aktualizovany sk fw
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Tak mi to vychadza ze je potrebne pockat na aktualizovany sk fw
Presne o tom to je. Nový mifit automaticky nahodí najnovšiu verziu fw, a ked nemáš mobil prepnutý na anglický jazyk a slovenský fw ešte nieje, prepne na čínsky... Pozri CZsekciu fóra, tam to rozbehali s nejakými obmedzeniami.
 
Last edited:
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
teraz som si vsimol ze ked mam len notifi a mi fit som dal prec,odomykanie naramkom odomyka telefon stale.aj ked nieje naramok spojeny s telefonom.takze mifit je s5.cele je to divne.
 

radosquo

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
3
Mi band 3 nevibruje pri dosiahnuti cielu. Mi band 2 zavibroval. V nastaveni modifikovanej mi fit a aj v notify to mam zakliknute. Nejaky napad ako to spojazdnit? Alebo je to bug?

Mi Band 3 is not vibrating after reaching the goal. Mi Band 2 was vibrating. I have it set to vibrate in the In the settings of modified mi fit and Notify. Any idea how to fix it? Or is it any bug?
Update: naramok vibruje ale nie na 8000 krokoch, co mam nastavene ako ciel, ale az na 10000 krokoch.
 
Joined
Sep 20, 2018
Messages
1
Likes
2
Points
3
Ja pouzivam Mi Band Masters ktory automaticky neaktualizuje najnovsi firmware treba aktualizaciu potvrdit a upozornovanie na novsiu aktualizaciu sa da vypnut, takze po nainstalovani slovenciny sa mi nestane ako pri Mi Fit ze nainstaluje zas cinstinu po aktualizacii samotnej appky. Ma to aj moznost aktualizacie zo suboru, co som ale zatial neskusal. S appkou som spokojny dokonca som si kupil pro verziu za cc 2eura.
 
Joined
Aug 1, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
slovencina je vo firmware, SMS funguju, len to musis v apke nastavit a povolit apke pristup k SMS. Co ti teda nejde? Teraz skusam notify and fitness PRO a tam si vies nastavit milion veci, dokonca odfiltruje nezname znaky, odstrani diakritiku, aby sa do naramku dostal len cisty text a nie stvorceky a otazniky. Fotka je SMS z mifit: View attachment 1438
Máš to spárované s Androidom či IOS?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ako tak citam, nechapem preco davate original mifit. Ked nechas upravenu mifit nic neaktualizuje. Stale mam sk jazyk.
Přesně tak, originál MF aktualizuje sama sebe v GP a také provede aktualizace FW v MB3 na nejnovější verzi, což je většinou rozsypaný čaj, nebo v lepším případě ENG (závisí i na nastavení TLF...). Modifikovaná MF neaktualizuje FW v MB3 a neaktualizuje se sama v GP.
 

Marcel75

New member
Joined
Aug 11, 2018
Messages
9
Likes
2
Points
3
Páni, ako a kde získam modifikovaný MF do iPhone? Všetko ste tu fungujuci na Androidoch. Poradí niekto?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,862
Latest member
ChipAndDeal
Top