FW Mod Slovak Firmware

Lubosxp

New member
Joined
Nov 3, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Funguje vám zasvietenie displeju keď zdvihnete ruku? Mne to funguje ale počase to prestane fungovať musím ísť do mi fit aplikácie a zapnúť vypnúť túto funkciu a potom to zas dočasne ide.
A ešte otázka mi fit mi nesynchronizuje náramok iba keď ho najprv spojím cez gadgetbridge app je to normálne? Dík za odpoved
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
Mne to funguje dobre..dokonca si mozem nastavit casovy interval,kedy to nema fungovat(napr noc)
mi fit ale nepouzivam
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dáme hru s novými RES ;) (pro někoho to asi bude hodně "easy"). V žádném případě nyní neotvírejte spoiler..., přípravíte se tak o nápovědu (indicie) a překvapení!
1) Nainstalujte Wuhan_1.8.0.0_SK_BIN.res
2) Dokážete podle ciferníku určit, kolik je hodin? ...
2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 1"
Dvojková soustava / binární... ;)
2 minuty na přemýšlení, poté si otevřete spoiler "INDICIE 2"
Pokud ani nyní nejste schopni přečíst čas na MB3, nainstalujte zpět Vaše předešlé RES a to, co jste před tím viděli, hoďte za hlavu :geek:.
 

Attachments

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Spravil som preklad FW 2.0.0.4, ale keďže ešte nemám MB tak to sem dám až po odskúšaní, mne by mal prísť tento týždeň možno už dnes ale ak sa niekto nebojí a chce to otestovať skôr tak mu to môžem poslať.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Pre tých čo maju návrhy na zlepšenie prekladu som vytvoril excel z preloženými reťazcami, a hlavne preto aby mi to ešte uľahčilo preklady do budúcna. Link Je to len kopia, ktora služi na vaše návrhy preto návrh napište do daľšieho stlpca a idealne ho zvyraznite farbou lebo si to inak nevšimnem a nevložim ho do môjho súboru.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Pre tých čo maju návrhy na zlepšenie prekladu som vytvoril excel z preloženými reťazcami, a hlavne preto aby mi to ešte uľahčilo preklady do budúcna. Link Je to len kopia, ktora služi na vaše návrhy preto návrh napište do daľšieho stlpca a idealne ho zvyraznite farbou lebo si to inak nevšimnem a nevložim ho do môjho súboru.
V tom excelu máš nedohledané slovo - START v AJ
Polsky je to Inizia, řetězec 496e697a6961 (adresa 0x0004D761)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
V tom excelu máš nedohledané slovo - START v AJ
Polsky je to Inizia, řetězec 496e697a6961 (adresa 0x0004D761)
Práveže ako som sa díval mi z toho vychádza že ta Inizia je taliančina, vo FW 1.8 som to mal preložene ako Štart ale zobrazilo mi ak si dobre pamätám Start, čiže ako by to bralo z AJ. Keď budem mat MB tak to poskušam
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
To mne nenapadlo..., změnil jsem Inizia na Start (což je stejné jako v AJ), takže jsem si nemusel všimnout odkud to tahá string... (pro nás je to v tomto případě stejné...). Tak musíš vyzkoušet..., ale díval jsem se, že Mulai je Indonésie, tak na deváté místo vychází Inizia a mělo by být PL. Zkus a uvidíš :)
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
25
Likes
3
Points
8
mohli by ste pls niekto kto používa výhradne n&f na hodinkách prepnúť na tichý režim. mobil sa síce na tichý prepne ale hodinky zahlásia chybu spojenia ako by nedostali z mobilu info o prepnutí. či je to bug aplikácie
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
mohli by ste pls niekto kto používa výhradne n&f na hodinkách prepnúť na tichý režim. mobil sa síce na tichý prepne ale hodinky zahlásia chybu spojenia ako by nedostali z mobilu info o prepnutí. či je to bug aplikácie
toto sa mi ked som v lete kupil mb..od vteedx som to neskusal
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
nespozorovali ste na tej verzii 2.0.0.4 taku vec ze pri prechode medzi polozkami menu v hornej casti displeja preblikne nieco skarede?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
nespozorovali ste na tej verzii 2.0.0.4 taku vec ze pri prechode medzi polozkami menu v hornej casti displeja preblikne nieco skarede?
Máš pravdu, problikává tam něco... a připadá mi to jako text, když se posunuju z měření srdce, jakoby tam probliknul ten dolní běžící text... Testuji na CN verzi MB3. A dělá mi to i u jiných položek...

Problikne i při přetahování dolů, takže v obou směrech... Teď jsem tam viděl ten posuvník do stran od počasí, bylo to zřetelné...
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,855
Latest member
Narra
Top