FW Mod Turkish Firmware

pento

New member
tesekkur ederım trojan89 dedıgını yapınca duzeldi,peki son soru Mi Bandage 'nın premiuma yukseltmeye degermı?

Trojan89

New member
Bence, yükseltmeye gerek yok zaten böylede fazlasıyla özellik desteği var. Ödül kazan seçeneğinden reklam izleyerek bir haftalığına programdaki reklamları kapatıyor. Güzel bi jest olmuş. Ama şahsi fikrim premium satın alacağım. Sırf rahatsız etme özelliği ve hava durumunun günlük değilde, anlık değerlerininde takibi için.

pento

New member
uygulama bıldırımlerı ıcın ayrı secmeyı basaramadım. On yuklu olarak mesenger ve sms geldı onlarda sorun yok lakın bır whatsapta okumak ıcın telefona bakınız yazıyor. sızde nasıl?

Trojan89

New member
Bildirim ayarları sayfasından, messenger bildirimi üzerinde + işaretine tıklayıp çıkan listeden WhatsApp seçip okey verin. Aynı şekilde başka programlarda ekleyebilirsin. Programın bildirim erişimi izninin açık olduğunu farz ederek söylüyorum.

Trojan89

New member
Uygulama listesi açıldığında, sağ üst köşede filtre işaretini seçtiğinizde liste gelecektir.

pento

New member
tamamdır tesekkur ederım,buldum. Bu arada miuiturkıye forumunda sorun yasıyan arkadaslarada sızın yazınızı alıntı yaparak ilettım . tabıkıde nıck nızı not duserek ;)

clockertr

New member
beyler sizdede bazı karakterlerde ? işareti varmı ??

mesela bende hava durumunun altında clear hava açık yazması gerekirken ? işareti var ?

Sojn

New member
Bence, yükseltmeye gerek yok zaten böylede fazlasıyla özellik desteği var. Ödül kazan seçeneğinden reklam izleyerek bir haftalığına programdaki reklamları kapatıyor. Güzel bi jest olmuş. Ama şahsi fikrim premium satın alacağım. Sırf rahatsız etme özelliği ve hava durumunun günlük değilde, anlık değerlerininde takibi için.
Hocam bu program Mi Fit ile mi kullanılıyor yoksa.Bunu açıp Mi Fiti kapatacakmıyız ben herşeyi ayarladım ama bu program üzerinden gereken bildirimleri ve aramaları alamıyorum bilekliğe Mi Fitte ise alabiliyorum sorun nerede acaba biliyormusunuz.?Mi Fitteki Arama vs Mesaj Uygulama bildirimleri de kapalı şuan

pento

New member
ayrıca modlu apk yı nasıl açıyorsunuz google hesabına bağlanamızken ?
Hocam bu program Mi Fit ile mi kullanılıyor yoksa.Bunu açıp Mi Fiti kapatacakmıyız ben herşeyi ayarladım ama bu program üzerinden gereken bildirimleri ve aramaları alamıyorum bilekliğe Mi Fitte ise alabiliyorum sorun nerede acaba biliyormusunuz.?Mi Fitteki Arama vs Mesaj Uygulama bildirimleri de kapalı şuan
bandajlar yazan yerdeki baglantı bıldırımlerını aç

Sojn

New member
bandajlar yazan yerdeki baglantı bıldırımlerını aç
Açık olmasına rağmen gelmedi ve bu arada ben telefonu ingilizce kullanıyorum arayan kişilerin adını görebilmek için yine mi ingilizce kullanmaya devam edeceğim yoksa Türkçeye çevireyimmi?

Trojan89

New member
Miui Türkiye de yine Trojan89 olarak üyeyim zaten. Arkadaşlar konuya açıklık getirmek gerekirse, Türkçe 1.3.0.8 Fw. Yüklemesi yaptıktan sonra Mi Fit 3.4.6.8 ile eşleştirme yapıyoruz. Telefon dili Türkçe olsun. Mi Fit üzerindeki bildirimleri pasif hale getirelim, akabinde Mi Bandage programını play store dan indirip kuralım ve cihazı ekleyelim. Mi Fit ve Mi Bandage ortak çalışıyor. İkiside bulunacak telefonda. Mi Bandage programının bildirim erişim, kişi listesi ve aramaları görme izinlerini de aktif edelim. Daha sonra keyfinize göre bildirim ayarlarınızı yapın. Hava durumu bölümünü aktif edin. Artık arayan ismi, mesaj ve uygulamarladaki içerik ve gönderici isimleri komple gözükecektir. Herşeyi doğru yaptığınızda, hava durumu da dahil kare karakter vede tanımsız harf soru işareti gibi tanımsız şeyler olmayacak.. Böylelikle hem telefonlarımız Türkçe kalacak, hemde Mi bandımız, herşey de stabil olacak..

Last edited:

Sojn

New member
Miui Türkiye de yine Trojan89 olarak üyeyim zaten. Arkadaşlar konuya açıklık getirmek gerekirse, Türkçe 1.3.0.8 Fw. Yüklemesi yaptıktan sonra Mi Fit 3.4.6.8 ile eşleştirme yapıyoruz. Telefon dili Türkçe olsun. Mi Fit üzerindeki bildirimleri pasif hale getirelim, akabinde Mi Bandage programını play store dan indirip kuralım ve cihazı ekleyelim. Mi Fit ve Mi Bandage ortak çalışıyor. İkiside bulunacak telefonda. Mi Bandage programının bildirim erişim, kişi listesi ve aramaları görme izinlerini de aktif edelim. Daha sonra keyfinize göre bildirim ayarlarınızı yapın. Hava durumu bölümünü aktif edin. Artık arayan ismi, mesaj ve uygulamarladaki içerik ve gönderici isimleri komple gözükecektir. Herşeyi doğru yaptığınızda, hava durumu da dahil kare karakter vede tanımsız harf soru işareti gibi tanımsız şeyler olmayacak.. Böylelikle hem telefonlarımız Türkçe kalacak, hemde Mi bandımız, herşey de stabil olacak..
View attachment 864
İki türlüde olmadı hocam bende telefon dili Türkçe ikende arayan kişi gözükmüyordu bileklikte İngilizce yapınca gözükmeye başladı tekrar Mi Fit uygulamasında olduğu gibi ve hava durumu kısmı bende yine İngilizce Türkçe açık falan yazmıyor.Kare kare bazen mesajlarda gözüküyor anlayamadım sorun nerede.

Hi, I flashed 1.3.0.8 firmware, before the procedures I installed Mi Fit 3.4.6.8 and updated resources and firmware through app. After installing Turkish fw with GadgetBridge I can't use my MB3, what should I do? Thanks
Bende bu firmwareyi yükleyince cep telefonundan mb3 e bağlanamaz oldum. Ayrıca mb3 ekranında sadece saation olduğu tek sayfa var. diğer sayfalar yok.

Hi I am uploaded this firmware 1.3.0.8 Turkish language to my Mi band 3. After upload My Mi band 3 shows only clock. No other page on MB3. Can't connect my mb3 to android phone. Problem occured but i don't know how can i fix it and what's caused the problem. I can see the mb3 as a bluetooth device. I can connect from computer and phone as bluetooth device.but app cant detect mb3. Help please.

Mr_BananaPants

Well-known member
Official Forum Photographer
Hi I am uploaded this firmware 1.3.0.8 Turkish language to my Mi band 3. After upload My Mi band 3 shows only clock. No other page on MB3. Can't connect my mb3 to android phone. Problem occured but i don't know how can i fix it and what's caused the problem. I can see the mb3 as a bluetooth device. I can connect from computer and phone as bluetooth device.but app cant detect mb3. Help please.
Hi, did you also updated your resources to version 37?

Hi, did you also updated your resources to version 37?
Not possible first times, because phone cant connect to mb3. But i deleted mi fit app on my phone and put mb3 to charge. after that, gadgetbridge app see the mb3. i am installed rs7 on firmware 1.3.0.8 Turkish. No change. problem persits. I will try other language for test.

Trojan89

New member
Not possible first times, because phone cant connect to mb3. But i deleted mi fit app on my phone and put mb3 to charge. after that, gadgetbridge app see the mb3. i am installed rs7 on firmware 1.3.0.8 Turkish. No change. problem persits. I will try other language for test.
Dostum istersen, bu forumdaki stabil ilk sürümü yükle, sonra mi fit 3.4.6.8 ile eşleştir, tekrar resmi güncelleme alacak. Sorunun çözülecek.

https://geekdoing.com/index.php?attachments/mili_wuhan_1-1-0-14_stock-fw.3

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

• Black

Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Members
211,857
Latest member