Czech Firmware 1.2.0.8 for Mi Band 3

Joined
Jul 24, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
8
Zdravím, mám problém s prihlásením v aplikácii mi fit. Všetko išlo v pohode a zrazu sa nedá prihlásiť, viete mi prosím poradiť, vdaka
Mam stejny problem, navic se mi aktualizovala aplikace a firmware driv nez jsem si to tady precetl a naramek se mi hodil do cinstiny, po zpetnem nahrani firmwaru s cz, vyzaduje naramek pripojeni k aplikaci a ta nejde (bad day)
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
Mam stejny problem, navic se mi aktualizovala aplikace a firmware driv nez jsem si to tady precetl a naramek se mi hodil do cinstiny, po zpetnem nahrani firmwaru s cz, vyzaduje naramek pripojeni k aplikaci a ta nejde (bad day)
takže sa s tým nedá nič robiť akože? ?
 
Joined
Jul 24, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
8
takže sa s tým nedá nič robiť akože? ?
Sam nevim, naramek mam treti den a okamzite mam s nim nejake potize, asi bude potreba pockat na novy firmware a fixnuti apky od vyvojare, ale to tady bude vedet nekdo ze zkusenejsich.
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
6
Mam stejny problem, navic se mi aktualizovala aplikace a firmware driv nez jsem si to tady precetl a naramek se mi hodil do cinstiny, po zpetnem nahrani firmwaru s cz, vyzaduje naramek pripojeni k aplikaci a ta nejde (bad day)
pomohlo to zkoušet se přihlásit pořád dokola a po několikátém pokusu se přihlášení zdařilo. Pak zase vklidu nahraješ czech firmware a jedeš
 

djolex

Active member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
159
Likes
69
Points
33
I am a new user and I do not know where the Translation portal is. Please send me a link, thanks.
Všechno je v pohodě jen namísto slov zataženo, jasno apod. jsou jen otazníčky.
Bomba, děkuji! Funguje! :)
Hi, CZ software working AWESOME!! Thank you. Only could please tell me how can I see, if somebody call me ( his ID) ? Because I see only incoming call. Thank you @Kirill
Yes, it is better
I am a new user and I do not know where the Translation portal is. Please send me a link, thanks.
TRANSLATION PORTAL: GeekDoing Translation Center
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
uz to beží normálne, miesto otáznikov v počasi mam počasie české.. treba si stiahnuť mod appku czech mi fit, vsetko po Slovenky, počasie miesto otáznikov čeština
 
Joined
Jul 24, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
8
uz to beží normálne, miesto otáznikov v počasi mam počasie české.. treba si stiahnuť mod appku czech mi fit, vsetko po Slovenky, počasie miesto otáznikov čeština
Omlouvam se, ale nechapu co delam spatne. Mam stahnuty firmware 1.0 (based on original 1.2.0.8) a oficialni apku Mi Fit verzi 3.4.4, kdyz nainstaluji cestinu skrze Gadgetbridge, tak pote si naremek od mne vyzada pripojeni k aplikaci, po pripojeni jsem tam, kde jsem byl na zacatku jelikoz se zacne stahovat firmware, ktery mi opet vraci do naramku cinstinu, prosim o pomoc, dekuji moc.
 
Joined
Jul 24, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
8
v obchode play sa da zrušiť automatické aktualizácie
Tak jsem stahnul apku v3.4.2 primo zde podle rady a v obchode play zakazal aktualizace, nahral jsem firmware v1.2.0.8 s cestinou a sparoval s mobilem, vse se povedlo, ale i kdyz apka ukazuje sparovani a na naramku jsem to i potvrzoval, tak jediny co naramek zobrazuje je "Pripojte aplikaci pro aktualizaci".
 
Joined
Jul 22, 2018
Messages
22
Likes
13
Points
13
Tak jsem stahnul apku v3.4.2 primo zde podle rady a v obchode play zakazal aktualizace, nahral jsem firmware v1.2.0.8 s cestinou a sparoval s mobilem, vse se povedlo, ale i kdyz apka ukazuje sparovani a na naramku jsem to i potvrzoval, tak jediny co naramek zobrazuje je "Pripojte aplikaci pro aktualizaci". View attachment 451 View attachment 452 View attachment 453
Aplikace za několik hodin nebo dní zapne update oficiálního firmwaru. (na Mi Band 3 se také příští den zapl update, asi funguje i na MB3)
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,859
Latest member
Pawelb16
Top