FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Tak to je super!!!!!! Poláci (Mi Band 3 PL/mody) mají od @majsi modifikaci obálky a baterie a to je přesně co jsem chtěl finálně používat. Ty velké hodiny jsou super a s modifikací od @majsi, no nemám slov :eek::cry::love: Tak jen si to počeštit a už ať to mám v MB3....

Jinak teď už tomu schází jen "doprogramovat barevný display" a je MB3 naprosto dokonalé ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Tak to je super!!!!!! Poláci (Mi Band 3 PL/mody) mají od @majsi modifikaci obálky a baterie a to je přesně co jsem chtěl finálně používat. Ty velké hodiny jsou super a s modifikací od @majsi, no nemám slov :eek::cry::love: Tak jen si to počeštit a už ať to mám v MB3....

Jinak teď už tomu schází jen "doprogramovat barevný display" a je MB3 naprosto dokonalé ;)
Pracujeme na televizi a zkoušíme rádio :D:D:D:D:D
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Tak to je super!!!!!! Poláci (Mi Band 3 PL/mody) mají od @majsi modifikaci obálky a baterie a to je přesně co jsem chtěl finálně používat. Ty velké hodiny jsou super a s modifikací od @majsi, no nemám slov :eek::cry::love: Tak jen si to počeštit a už ať to mám v MB3....

Jinak teď už tomu schází jen "doprogramovat barevný display" a je MB3 naprosto dokonalé ;)
ja by som na tej prvej screene nechal ten bar s ikonkami - vosiel by tam :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
ja by som na tej prvej screene nechal ten bar s ikonkami - vosiel by tam :)
A ty máš tyto notifikační ikony v "Mili_wuhan_CZ_v44_m2.res" ve všech screenech že? Já si ten PL/mody počeštím hloupě CTRL+C, CTRL+V a upravím RES a pak využívám pouze druhy screen s tou baterií, takže mě to nevadí, ale co by to obnášelo pro tebe, to do té první screen vrátit?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
neviem aké zásahy tam robil santax. ak len nahradil volanie nopmi tak to tam viem vrátiť celkom jednoducho - tak by som to robil ja. ak ale vytváral komplet novú screenu tak to je viac zásahov
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
neviem aké zásahy tam robil santax. ak len nahradil volanie nopmi tak to tam viem vrátiť celkom jednoducho - tak by som to robil ja. ak ale vytváral komplet novú screenu tak to je viac zásahov
Ten (Mi Band 3 PL/mody) dělal SantaX? Nevím, že by v tom měl prsty?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
pokial viem tak zvacsene fonty su od santax. ale mozno sa mylim :) nestiham to sledovat
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Santax má zvětšený ciferník a PL módy také..., když jsem to porovnával tak je rozdíl i mezi nimi, tuším - že PL/mody jsou ještě větší než SantaX.
No větší už to ani nejde :) PL/mody využívá celý display od pixelu k pixelu :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103

Attachments

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mi Band 3 PL/mody - CZECH ( Mili_wuhan_2-0-0-4_CZECH_DDdotMM_mb2-majsi_v6-PLmody.fw )
Otestováno na MB3 verze CN, jedná se o počeštěnou verzi modifikace ( Mi Band 3 PL/mody ) verze V6 ze dne 7.11.2018. Obsahuje modifikace obálky a baterie od @majsi a čestinu od @MRMR.
Počeštěné Resourses pro PL/mody zatím nemám.
Prosím, uděláš ještě CZ RES, asi bych to celé hodil do ZIPu a dám do prvního příspěvku..., hodně lidí to poptávalo... a tuším i někdo z SK vlákna.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
ja by som na tej prvej screene nechal ten bar s ikonkami - vosiel by tam :)
A ty máš tyto notifikační ikony v "Mili_wuhan_CZ_v44_m2.res" ve všech screenech že? Já si ten PL/mody počeštím hloupě CTRL+C, CTRL+V a upravím RES a pak využívám pouze druhy screen s tou baterií, takže mě to nevadí, ale co by to obnášelo pro tebe, to do té první screen vrátit?
@majsi Tak PL/mody mají tvé notifikace (vyjma baterie, ta je pouze v druhé) ve všech screenech. To je fajn, nemusíš nic tedy upravovat. :)
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Už to tu bylo několikrát sice řečeno, ale chlapi jste fakt borci, jak dokážete rychle reagovat, dělat stále nové vylepšení a plnit přání těch lidiček jako jsem já, kteří o tomhle nemají přehled a to ještě vše ve svém volném čase a zadarmo. Mohli by se od vás učit a vzít si z vás příklad všichni ti co mají na starosti aktualizace a podporu svých výrobků (y).
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Mi Band 3 PL/mody - CZECH FW v2.2.0.14
Jedná se o počeštěnou verzi modifikace (Mi Band 3 PL/mody) verze V6 ze dne 29.12.2018.
This is a Czech translation of the FW modification (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018.

Otestováno na MB3 verze CN (HW v0.18.3.2) a na verzi GLOBAL (HW v0.18.4.1). Tested on the MB3 version CN (HW v0.18.3.2) and version GLOBAL (HW v0.18.4.1).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mi Band 3 PL/mody - CZECH FW v2.2.0.14 - Mod Version v00 (10.01.2019)

(FW lze použít pouze s Mi Band 3 PL/mody - CZECH Resourses v46. Pokud je problém s korektním zobrazením na displeji po nahrání FW, je nutné nahrát i originální font Wuhan_2.2.0.14_font.zip do MB3.)
(FW use it only with Mi Band 3 PL/mody - CZECH Resourses v46. If there is a problem with correct viewing on the display after flash FW, you must also flash the original font Wuhan_2.2.0.14_font.zip to MB3.)

Obsahuje modifikace od @majsi: obálku notifikací, stav baterie, dlouhé názvy dnů u počasí, až 16 notifikačních zpráv, tvrdé nastavení formátu datumu a kalendář. Český překlad je od @MRMR ze dne 7.01.2019.
Velice děkuji @majsi a @be19 za aktivní podporu při sestavení této modifikace FW!!!!

It includes modification by @majsi: notification icon, battery status, long days names on the weather screen, up to 16 notification messages, set to force date format and calendar. Czech translation by @MRMR issued on 7.01.2019.
Thank you very much to @majsi and @be19 for active support in building this FW modification!!!!
Version "zero" (10.01.2019) - Mili_wuhan_FW-v2-2-0-14_MOD-v00_CZ-mrmr_m3-majsi_PLmody-v6-b4s.zip
* Czech translation of the FW modification (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018.
* Set to force date format to D.M, D/M, M.D and M/D.
* Changed the language string: "Oznámení" to "Žádná oznámení".
Known bugs:
* The 12-hour time format (AM / PM) is incorrectly displayed.
* Incorrect preview of screens in the bracelet setting menu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mi Band 3 PL/mody - CZECH Resourses v46 (DIGI, BOX, ITC, KW) - Mod Version v00 (10.01.2019)

Počeštěné resourses (Mi Band 3 PL/mody) ze dne 29.12.2018. Archív ZIP obsahuje toto:
Czech translation of the resourses for (Mi Band 3 PL/mody) issued on 29.12.2018. The ZIP archive contains the following:
BOX Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_BOX_v6-PLmody_m3.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_digi-day_m3.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3.res):

ITC Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6-PLmody_m3.res):

KW Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_KW_v6-PLmody_m3.res):
A SBS RES verze s dělenou stavovou lištou krokoměru:
And SBS RES version with split the pedometer progress bar:

BOX Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_BOX_v6-PLmody_m3_SBS.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_digi-day_m3_SBS.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3_SBS.res):

ITC Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6-PLmody_m3_SBS.res):

KW Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_KW_v6-PLmody_m3_SBS.res):
Version "zero" (10.01.2019) - Mili_wuhan_CZ_v46_PLmody_m3_v00.zip
* Czech translation of the resourses for (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018
* Add the ITC resourses for PL/mody.
* Modify the battery icon to the factory version.
Known bugs:
* Incorrect preview of screens in the bracelet setting menu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pochválena buď kolektivní práce !!! Praised either by collective work !!! :LOL::cool:

Warning: Use the firmware at your own risk!!!
 

Attachments

Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Prosím, uděláš ještě CZ RES, asi bych to celé hodil do ZIPu a dám do prvního příspěvku..., hodně lidí to poptávalo... a tuším i někdo z SK vlákna.
@MRMR až to budeš házet na první stránku, není potřeba to nějak spojovat s moji osobou. Nic jsem vlastně nevytvořil, jen jsem poskládal existující řešení od jiných, co si jistě dali daleko větší práci s tím toto vytvořit. Já to měl pak už jen za půl dne hotové :)
 

metaathron

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
Mohl bych poprosit o informaci v čem se liší PL/mody od té původní verze v tomto vlákně? Je to jen velikostí číslic na prvním a třetím screenu? Jinou změnu jsem zatím neodhalil.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Mohl bych poprosit o informaci v čem se liší PL/mody od té původní verze v tomto vlákně? Je to jen velikostí číslic na prvním a třetím screenu? Jinou změnu jsem zatím neodhalil.
Současné PL/mody v6 se liší od "Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw " jen velikostí číslic, které využívají displej maximálně a to na všech screenech, buď v ose vertikálně či horizontálně daného displeje.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,854
Latest member
Harp
Top