FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
[QUOTE = "MRMR, post: 10265, member: 18165"] Ukazuje ti náramek ikony přeškrtlého bluetooth? [/ QUOTE]
jo
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Vyzkoušej ještě najít pomocí jiného TLF. Předpokládám, že náramek jinak funguje... - můžeš do menu apod. S tímto chováním MB3 jsem se již setkal, když neproběhla flash do konce... Pomohlo úplné vybití náramku tak, že nesvítil displej..., při vybíjení/vybití, než se úplně vypne displej, tak třikrát zavibruje a bude úplně Off, poté dej na nabíječku a měl by zase normálně fungovat. Myslím, že to bylo i v sekci FAQ.
 

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Vyzkoušej ještě najít pomocí jiného TLF. Předpokládám, že náramek jinak funguje... - můžeš do menu apod. S tímto chováním MB3 jsem se již setkal, když neproběhla flash do konce... Pomohlo úplné vybití náramku tak, že nesvítil displej..., při vybíjení/vybití, než se úplně vypne displej, tak třikrát zavibruje a bude úplně Off, poté dej na nabíječku a měl by zase normálně fungovat. Myslím, že to bylo i v sekci FAQ.

Čerstvě nabito, takže budu muset koukat na trenky a mit zkomolené dny cca 20 dní.
Jo jinak vše funguje. Dá se aspon zbavit tech "trenek" i ta ikona zprav mi tam nesedi.
 

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Čerstvě nabito, takže budu muset koukat na trenky a mit zkomolené dny cca 20 dní.
Jo jinak vše funguje. Dá se aspon zbavit tech "trenek" i ta ikona zprav mi tam nesedi.
Tak jsrm vse odánstalival restartoval a opet nahrál a už v gadgetbrige MB3 najdu.
Rest uspěšně nahrán.
Vše zatím funguje. Jen ty "trenky" tam zustali. Jak se jich zbavit, tím myslím i te obálky co se místo nich má zobrazovat?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Odkud jsi stahnul RES? Z prvního příspěvku?
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
U přiložené verze mi fit 5.2.3 nefungují Google mapy lze to opravit? Jinak se připojuji k díkům. To co děláte pro komunitu je úžasný! Fakt díky všem kdo se na tom podílejí!!jinak dotaz dvě u žádné z upravené verze mifit mi nejde hledání telefonu naramkem. Respektive jde ale nespustí se na telefonu zvuk. S origináln mi fit to jde. Dělám někde chybu? Všechna oprávnění povolena. Diky
 

metaathron

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
U přiložené verze mi fit 5.2.3 nefungují Google mapy lze to opravit? Jinak se připojuji k díkům. To co děláte pro komunitu je úžasný! Fakt díky všem kdo se na tom podílejí!!jinak dotaz dvě u žádné z upravené verze mifit mi nejde hledání telefonu naramkem. Respektive jde ale nespustí se na telefonu zvuk. S origináln mi fit to jde. Dělám někde chybu? Všechna oprávnění povolena. Diky
Myslim ze tohle se mi taky delo. Zkus si v MiFitu nastavit vlastni zvuk pro vyhledani telefonu.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
U přiložené verze mi fit 5.2.3 nefungují Google mapy lze to opravit? Jinak se připojuji k díkům. To co děláte pro komunitu je úžasný! Fakt díky všem kdo se na tom podílejí!!jinak dotaz dvě u žádné z upravené verze mifit mi nejde hledání telefonu naramkem. Respektive jde ale nespustí se na telefonu zvuk. S origináln mi fit to jde. Dělám někde chybu? Všechna oprávnění povolena. Diky
V Mi Fit nastav zvuk pomocí spodní položky a z prvního příspěvku si stáhni Mi Fit 3.5.3, kde jsem Google API ošetřil ;)
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
16
Likes
4
Points
8
Jestli se myslí položka "Zvonění při nalezení zařízení/Zvonění", tak to nefunguje. Teda u starších aktivit ne. U nových nevím, jsem krank. Verze 3.5.3 z prvního příspěvku.
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Jestli se myslí položka "Zvonění při nalezení zařízení/Zvonění", tak to nefunguje. Teda u starších aktivit ne. U nových nevím, jsem krank. Verze 3.5.3 z prvního příspěvku.
Také mě mapka nejede a u zvonění je to stejné.
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
V Mi Fit nastav zvuk pomocí spodní položky a z prvního příspěvku si stáhni Mi Fit 3.5.3, kde jsem Google API ošetřil ;)
Děkuji za úpravu a tak rychlou. Díky moc. Jen nevím co se myslí tou spodní položkou...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Aplikace MiFit z našeho prvního příspěvku má funkční API pro Google mapy. Aby Vám fungovalo zvonění při vehledávní TLF, tak si nastavte podle druhého obrázku...

 

Attachments

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Tak testuji. Přišel jsem na první věc. U počasí to neukazuje třetí den. Jen Aktuální a zítra, potom chybí sobota,je tam prázdno. Jinak super zobrazení.
Potvrzuji a také to chybně ukazuje datum, nejdříve měsíc a pak den. Podívám se na to :-(
Tak Mi Band 3 PL/mody - CZECH FW opraveno. Aktualizoval jsem odkazy v původním článku #115.
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Tak jsem odinstaloval MiFit a nainstaloval čerstvě staženou. A mapy mi stále nejdou. Co s tím?
..stejné:(. Zkoušel jsem i vrátit lokalizaci(kvůli face ID), ale také nepomohlo. sdílení polohy, vše zapnuté.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top