FW Mod Slovak Firmware

marojai

New member
Joined
Aug 30, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj. V prvom rade dakujem za preklad a upravu FW. Chcel by som sa spytat ze co je v PL/modoch ine oproti tym upravam co tu su. Vlakna slednujem ako cz tak sk ale nejak som to nepostrehol.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK FW v2.2.0.14
Jedná se o slovenskou verzi modifikace (Mi Band 3 PL/mody) verze V6 ze dne 29.12.2018.
This is a Slovak translation of the FW modification (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018.

Otestováno na MB3 verze CN (HW v0.18.3.2) a na verzi GLOBAL (HW v0.18.4.1). Tested on the MB3 version CN (HW v0.18.3.2) and version GLOBAL (HW v0.18.4.1).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK FW v2.2.0.14 - Mod Version v00 (11.01.2019)

(FW lze použít pouze s Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK Resourses v46. Pokud je problém s korektním zobrazením na displeji po nahrání FW, je nutné nahrát i originální font Wuhan_2.2.0.14_font.zip do MB3.)
(FW use it only with Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK Resourses v46. If there is a problem with correct viewing on the display after flash FW, you must also flash the original font Wuhan_2.2.0.14_font.zip to MB3.)

Obsahuje modifikace od @majsi: obálku notifikací, stav baterie, dlouhé názvy dnů u počasí, až 16 notifikačních zpráv, tvrdé nastavení formátu datumu a kalendář. Slovenský překlad je od @xpaulos2 ze dne 31.12.2018.
Velice děkuji @majsi a @be19 za aktivní podporu při sestavení této modifikace FW!!!!

It includes modification by @majsi: notification icon, battery status, long days names on the weather screen, up to 16 notification messages, set to force date format and calendar. Slovak translation by @xpaulos2 issued on 31.12.2018.
Thank you very much to @majsi and @be19 for active support in building this FW modification!!!!
Version "zero" (11.01.2019) - Mili_wuhan_FW-v2-2-0-14_MOD-v00_SK-xpaulos2_m3-majsi_PLmody-v6-b4s.zip
* Slovak translation of the FW modification (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018.
* Set to force date format to D.M, D/M, M.D and M/D.
* Changed the language string: "Oznámenia" to "Žiadne oznámenia".
Known bugs:
* The 12-hour time format (AM / PM) is incorrectly displayed.
* Incorrect preview of screens in the bracelet setting menu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK Resourses v46 (DIGI, BOX, ITC, KW) - Mod Version v00 (11.01.2019)

Slovenské resourses (Mi Band 3 PL/mody) ze dne 29.12.2018. Archív ZIP obsahuje toto:
Slovak translation of the resourses for (Mi Band 3 PL/mody) issued on 29.12.2018. The ZIP archive contains the following:
BOX Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_BOX_v6-PLmody_m3.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_digi-day_m3.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3.res):

ITC Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6-PLmody_m3.res):

KW Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_KW_v6-PLmody_m3.res):
A SBS RES verze s dělenou stavovou lištou krokoměru:
And SBS RES version with split the pedometer progress bar:

BOX Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_BOX_v6-PLmody_m3_SBS.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_digi-day_m3_SBS.res):

DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3_SBS.res):

ITC Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6-PLmody_m3_SBS.res):

KW Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_KW_v6-PLmody_m3_SBS.res):
Version "zero" (11.01.2019) - Mili_wuhan_SK_v46_PLmody_m3_v00.zip
* Slovak translation of the resourses for (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018
* Add the ITC resourses for PL/mody.
* Modify the battery icon to the factory version.
Known bugs:
* Incorrect preview of screens in the bracelet setting menu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pochválena buď kolektivní práce !!! Praised either by collective work !!! :LOL::cool:

Warning: Use the firmware at your own risk!!!
 

Attachments

Last edited:

Tatik

New member
Joined
Oct 12, 2018
Messages
12
Likes
6
Points
3
Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK FW v2.2.0.14
Jedná se o slovenskou verzi modifikace (Mi Band 3 PL/mody) verze V6 ze dne 29.12.2018.
This is a Slovak translation of the FW modification (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018.

Otestováno na MB3 verze CN (HW v0.18.3.2) a na verzi GLOBAL (HW v0.18.4.1). Tested on the MB3 version CN (HW v0.18.3.2) and version GLOBAL (HW v0.18.4.1).
Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK FW v2.2.0.14 - Mod Version v00 (11.01.2019)

(FW lze použít pouze s Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK Resourses v46. Pokud je problém s korektním zobrazením na displeji po nahrání FW, je nutné nahrát i originální font Wuhan_2.2.0.14_font.zip do MB3.)
(FW use it only with Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK Resourses v46. If there is a problem with correct viewing on the display after flash FW, you must also flash the original font Wuhan_2.2.0.14_font.zip to MB3.)

Obsahuje modifikace od @majsi: obálku notifikací, stav baterie, dlouhé názvy dnů u počasí, až 16 notifikačních zpráv, tvrdé nastavení formátu datumu a kalendář. Slovenština je od @xpaulos2 ze dne 31.12.2018.
Velice děkuji @majsi a @be19 za aktivní podporu při sestavení této modifikace FW!!!!

It includes modification by @majsi: notification icon, battery status, long days names on the weather screen, up to 16 notification messages, set to force date format and calendar. Slovak translation by @xpaulos2 issued on 31.12.2018.
Thank you very much to @majsi and @be19 for active support in building this FW modification!!!!
Version "zero" (11.01.2019) - Mili_wuhan_FW-v2-2-0-14_MOD-v00_SK-xpaulos2_m3-majsi_PLmody-v6-b4s.zip
* Slovak translation of the FW modification (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018.
* Set to force date format to D.M, D/M, M.D and M/D.
* Changed the language string: "Oznámenia" to "Žiadne oznámenia".
Known bugs:
* The 12-hour time format (AM / PM) is incorrectly displayed.
* Incorrect preview of screens in the bracelet setting menu.
Mi Band 3 PL/mody - SLOVAK Resourses v46 (DIGI, BOX, ITC, KW) - Mod Version v00 (11.01.2019)

Slovenské resourses (Mi Band 3 PL/mody) ze dne 29.12.2018. Archív ZIP obsahuje toto:
Slovak translation of the resourses for (Mi Band 3 PL/mody) issued on 29.12.2018. The ZIP archive contains the following:
BOX Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_BOX_v6-PLmody_m3.res):
View attachment 3301
DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_digi-day_m3.res):
View attachment 3303
DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3.res):
View attachment 3305
ITC Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6-PLmody_m3.res):
View attachment 3307
KW Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_KW_v6-PLmody_m3.res):
View attachment 3309
A SBS RES verze s dělenou stavovou lištou krokoměru:
And SBS RES version with split the pedometer progress bar:

BOX Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_BOX_v6-PLmody_m3_SBS.res):
View attachment 3302
DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_digi-day_m3_SBS.res):
View attachment 3304
DIGI Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_DIGI_v6-PLmody_simple-day_m3_SBS.res):
View attachment 3306
ITC Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6-PLmody_m3_SBS.res):
View attachment 3308
KW Resourses (Mili_wuhan_CZ_v46_KW_v6-PLmody_m3_SBS.res):
View attachment 3310
Version "zero" (11.01.2019) - Mili_wuhan_SK_v46_PLmody_m3_v00.zip
* Slovak translation of the resourses for (Mi Band 3 PL/mody) version V6 issued on 29.12.2018
* Add the ITC resourses for PL/mody.
* Modify the battery icon to the factory version.
Known bugs:
* Incorrect preview of screens in the bracelet setting menu.

Pochválena buď kolektivní práce !!! Praised either by collective work !!! :LOL::cool:

Warning: Use the firmware at your own risk!!!
Čau chlapci :) pozdravujem vás, robíte veľmi dobru prácu. Čo sa týka tohto PL upraveného res a frw, nejaké zlepšenie viditeľnosti času nevidím i keď číslice sú omnoho väčšie :( Vyskúšal som, áno som slabozraký - pre mňa je to horšie viditeľne nakoľko je tam viacej jas a všetky písmenka a číslice ako keby sa spolu zlievali. Skúšal som aj z nočným tmavším jasom, samozrejme na čas som sa pozeral po prebudení v noci ale videl som NIČ :) naozaj je to omnoho horšie. Ráno som sa hneď vrátil k vami klasickému upravenému RES a FWR.
Chlapci neberte to v zlom ste pracanti to je jasne, podelil som sa iba so svojou skúsenosťou. Čaute.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Skúšal si aj Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6 ? Tá je pre mňa najviac čitateľná
Pomohlo by keby bolo v nočnom režime ešte slabšie podsvietenie?
 

Tatik

New member
Joined
Oct 12, 2018
Messages
12
Likes
6
Points
3
Skúšal si aj Mili_wuhan_CZ_v46_ITC_v6 ? Tá je pre mňa najviac čitateľná
Pomohlo by keby bolo v nočnom režime ešte slabšie podsvietenie?
Nie Mili_wuhan_CZ.... som neskúšal, dnes večer ale skúsim. Podľa mňa áno, podsvietenie trošku stiahnuť a podľa mojich oči by to malo byť OK
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Ak chceš aby vydržal dlhšie musíš nastaviť dlhší čas merania tepu napr 5 min
nazdar , nastavil som max 30 min meranie a ziadny rozdiel vo vydrzi baterie , mate tiez takto nastavene a vydrzi Vam 20dni baterka ? mi bandage asi z predchadzajuceho pouzivania predpoklada vid screen výdrž 10 dni , teraz nabité
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
nazdar , nastavil som max 30 min meranie a ziadny rozdiel vo vydrzi baterie , mate tiez takto nastavene a vydrzi Vam 20dni baterka ? mi bandage asi z predchadzajuceho pouzivania predpoklada vid screen výdrž 10 dni , teraz nabité
Ja mám priebežné meranie tepu úplne vypnuté (zapínam len pri aktivitách) a batéria mi vydrží 2 týždne. Používam aplikáciu Notify & Fitness.
Teraz som skúsil úplne vypnúť aj zapnutie displeja pri natočení ruky a sledovanie spánku. Chcem vedieť koľko takto vydrží baterka.
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Ja mám priebežné meranie tepu úplne vypnuté (zapínam len pri aktivitách) a batéria mi vydrží 2 týždne. Používam aplikáciu Notify & Fitness.
Teraz som skúsil úplne vypnúť aj zapnutie displeja pri natočení ruky a sledovanie spánku. Chcem vedieť koľko takto vydrží baterka.
super tak daj mi prosim ta vediet ako dlho ti vydrzi , lebo uz podozrievam bateriu ze je naprd od vyroby
 

PiatroX

New member
Joined
Jan 4, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
nazdar , nastavil som max 30 min meranie a ziadny rozdiel vo vydrzi baterie , mate tiez takto nastavene a vydrzi Vam 20dni baterka ? mi bandage asi z predchadzajuceho pouzivania predpoklada vid screen výdrž 10 dni , teraz nabité
Pri sledovaní tepu v 30 minútovom intervale a meraní spánku ja som po 7 dňoch na 38%. Predpokladám, že vydrží tých 10/11 dní. Náramok mám neustále spárovaný s telefónom. Mimochodom ako som si všimol tep nemeria iba presne každých 30 min ale niekedy aj po 5-10-15 minútach.
A už keď som sa zapojil do diskusie, tak sa chcem poďakovať šikovným ľuďom tu na fóre.
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Pri sledovaní tepu v 30 minútovom intervale a meraní spánku ja som po 7 dňoch na 38%. Predpokladám, že vydrží tých 10/11 dní. Náramok mám neustále spárovaný s telefónom. Mimochodom ako som si všimol tep nemeria iba presne každých 30 min ale niekedy aj po 5-10-15 minútach.
A už keď som sa zapojil do diskusie, tak sa chcem poďakovať šikovným ľuďom tu na fóre.
ahoj dik za info , a bez monitorovania spanku ti kolko vydrzi bateria ?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top