FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Nov 8, 2018
Messages
6
Likes
3
Points
3
poprosím o screeny, nejlépe na první stránku, jaký je rozdíl mezi sbs verzí a bez, v textové podobě tomu nerozumím a připnout návod, jak instalovat upravenou mifit appku (problém s přihlášením)
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
první strana, třetí příspěvek obsahuje všechny res a ve spoileru odkaz na youtube videa, tam najdes, jak jednotlivé res vypadají.rozdíl je v podobě krokomeru na druhém screenu mb3
 
Joined
Nov 8, 2018
Messages
6
Likes
3
Points
3
první strana, třetí příspěvek obsahuje všechny res a ve spoileru odkaz na youtube videa, tam najdes, jak jednotlivé res vypadají.rozdíl je v podobě krokomeru na druhém screenu mb3
ano, ty videa jsem projížděl, je tam jediné sbs, rozdíl jsem v tom neviděl.
Nerozumím bohužel frázi druhý screen.. Proto jsem žádal o foto
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
ano, ty videa jsem projížděl, je tam jediné sbs, rozdíl jsem v tom neviděl.
Nerozumím bohužel frázi druhý screen.. Proto jsem žádal o foto
Rozdělený krokoměr vypadá takto #957 (je prostě rozdělený ... ;):D).
Screeny na první stranu dávat nebudu, jelikož by to tam bylo značně přehuštěné... a na fóru se to nechá velice lehce dohledat a u RES je to v popisu.

poprosím o screeny, nejlépe na první stránku, jaký je rozdíl mezi sbs verzí a bez, v textové podobě tomu nerozumím a připnout návod, jak instalovat upravenou mifit appku (problém s přihlášením)
Instalace modifikované Mi Fit se dělá stejně, jako instalace jakékoliv jiné aplikace (musíš povolit neznámé zdroje). Ohledně přihlašování... - na předchozí stránce (19) je příspěvek #372, kde je odpověď celkem jasná ;):cool: (= použij účet XIA! G účet zlobí a ostatní nefungují!). Doporučuji pročíst toto vlákno (případně naše staré vlákno Czech Firmware | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing) a hned bude o spoustě věcí jasno ;):).
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Mám menší problém s modifikovanou verzi MiFit. Když v nastavení koukám na odemykání obrazovky pomocí MB3.tak mi to spadne a začne se znova synchronizovat. Nastavený to mám odemykání,ale teď se do toho znova dostat nemůžu,mělo by tam jít nastavit na jakou vzdálenost MB3 se bude odemykat obrazovka. Můžete to ověřit,jestli to dělá i ostatním? Nebo jen mě? Předem díky za info ;-)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Mám menší problém s modifikovanou verzi MiFit. Když v nastavení koukám na odemykání obrazovky pomocí MB3.tak mi to spadne a začne se znova synchronizovat. Nastavený to mám odemykání,ale teď se do toho znova dostat nemůžu,mělo by tam jít nastavit na jakou vzdálenost MB3 se bude odemykat obrazovka. Můžete to ověřit,jestli to dělá i ostatním? Nebo jen mě? Předem díky za info ;-)
Robí to na všetkých midifikovanych, ak to chceš nastaviť, odinstaluj modifikovanu, inštaluj z Google play, nastav, odinstaluj a nainštaluj modifikovanu a máš to nastavene
 

PETAN1

New member
Joined
Sep 26, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
1
Zdravím pánové. Super práce, dnes dopoledne jsem vše postahoval a nainstaloval z první strany. Jen mám 3 dotazy (problémky):
1. Když mi někdo volá, tak na MB3 vidím jen ikonku hovoru, ale ne jméno volajícího. Mohli byste na to kouknout?? (Někde jsem tady četl, že když je telefon v EN a MB3 v EN, tak to funguje. Já mám telefon v CZ a MB3 CN verzi)
2. Počasí taky nějakou chvíli trvalo, než se na MB3 zobrazilo (ale aspoň funguje, s 1.5.0.2 většinou nefungovalo). Takže mám celé názvy Dnes, Zítra, Sobota +ikonky a stupně Celsia, ale pod tím mám polštinu "Pochmurno do Zarchmuzernie"
3. V telefonu mám Mi Fit 3.5.4. a chtěl jsem ji aktualizovat na upravenou 3.5.5.1, ale instalace se zastaví cca 0,5cm před koncem s hláškou "Aplikaci nelze nainstalovat"
Díky
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím pánové. Super práce, dnes dopoledne jsem vše postahoval a nainstaloval z první strany. Jen mám 3 dotazy (problémky):
1. Když mi někdo volá, tak na MB3 vidím jen ikonku hovoru, ale ne jméno volajícího. Mohli byste na to kouknout?? (Někde jsem tady četl, že když je telefon v EN a MB3 v EN, tak to funguje. Já mám telefon v CZ a MB3 CN verzi)
2. Počasí taky nějakou chvíli trvalo, než se na MB3 zobrazilo (ale aspoň funguje, s 1.5.0.2 většinou nefungovalo). Takže mám celé názvy Dnes, Zítra, Sobota +ikonky a stupně Celsia, ale pod tím mám polštinu "Pochmurno do Zarchmuzernie"
3. V telefonu mám Mi Fit 3.5.4. a chtěl jsem ji aktualizovat na upravenou 3.5.5.1, ale instalace se zastaví cca 0,5cm před koncem s hláškou "Aplikaci nelze nainstalovat"
Díky
Prvé 2 problémy rieši modifikovana MiFit, najprv musíš odinstalovat oficialnu 3.5.4 a potom inštalovať modifikovanu 3.5.5.1
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zdravím pánové. Super práce, dnes dopoledne jsem vše postahoval a nainstaloval z první strany. Jen mám 3 dotazy (problémky):
1. Když mi někdo volá, tak na MB3 vidím jen ikonku hovoru, ale ne jméno volajícího. Mohli byste na to kouknout?? (Někde jsem tady četl, že když je telefon v EN a MB3 v EN, tak to funguje. Já mám telefon v CZ a MB3 CN verzi)
2. Počasí taky nějakou chvíli trvalo, než se na MB3 zobrazilo (ale aspoň funguje, s 1.5.0.2 většinou nefungovalo). Takže mám celé názvy Dnes, Zítra, Sobota +ikonky a stupně Celsia, ale pod tím mám polštinu "Pochmurno do Zarchmuzernie"
3. V telefonu mám Mi Fit 3.5.4. a chtěl jsem ji aktualizovat na upravenou 3.5.5.1, ale instalace se zastaví cca 0,5cm před koncem s hláškou "Aplikaci nelze nainstalovat"
Díky
V používané Mi Fit 3.5.4 odpáruj MB3 (nech puštěnou viditelnost bandu!), odinstaluj používanou verzi a poté instaluj upravenou apku z prvního příspěvku tohoto vlákna... Aplikace Mi Fit bude chtít přístup k poloze, ke kontaktům, hovorům, souborům a možná ještě něco..., všechno ji musíš povolit a také je potřeba této aplikaci povolit čtení oznámení (nebo přístup k oznámením...) - já u svého TLF toto musím udělat vždy ručně v nastavení mobilu.
 

PETAN1

New member
Joined
Sep 26, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
1
OK, zkusím, díky za rychlou reakci.
Jen jsem se chtěl "vyhnout" tomu odinstalovat oficiální Mi Fit 3.5.4 a nainstalovat modifikovanou 3.5.5.1. Chtěl jsem to zkusit přes aktualizaci, abych nepřišel o ty hodnoty co už mám za ty 2 měsíce. Nějaký nápad??
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Aktualizovať môžeš oficialnu MiFit oficiálnou MiFit, a modifikovanu MiFit modifikovanou MiFit nie ich kombinaciami
 

hellmut

New member
Joined
Nov 22, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
Ahoj, asi blby dotaz..jsem tady úplný nováček a nové majitel mb3. No, stáhl jsem si tady poslední CZ firmware a ty věci okolo..nějak to prelouskal a už mi to jede v CZ.. má otázka zní.. pokud budu mít v tel tu ofiko aplikaci Mi Fit, poběží to pořad takhle jako teď? Nebo se to bude přes tu aplikaci aktualizovat a přijdu třeba o tu češtinu ? Jde mi o to, ze jsem je koupil i segre a rad bych ji je dal, nainstaloval ji aplikaci MiFit a měl pokoj... díky
 

arthandi

New member
Joined
Oct 22, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Aktualizovať môžeš oficialnu MiFit oficiálnou MiFit, a modifikovanu MiFit modifikovanou MiFit nie ich kombinaciami
Používám modifikovanou aplikaci, ale aktualizace mi také nefunguje. Pokaždé musím aplikaci odinstalovat a poté nainstalovat novou verzi. Nějaký nápad čím to může být ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Používám modifikovanou aplikaci, ale aktualizace mi také nefunguje. Pokaždé musím aplikaci odinstalovat a poté nainstalovat novou verzi. Nějaký nápad čím to může být ?
Pravda je ze ja použivam sk verziu a tam mi to ide, CZ som neskúšal ale rozdiel by vtom byť nemal, môžte niekto napísať ci to ide s CZ?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, asi blby dotaz..jsem tady úplný nováček a nové majitel mb3. No, stáhl jsem si tady poslední CZ firmware a ty věci okolo..nějak to prelouskal a už mi to jede v CZ.. má otázka zní.. pokud budu mít v tel tu ofiko aplikaci Mi Fit, poběží to pořad takhle jako teď? Nebo se to bude přes tu aplikaci aktualizovat a přijdu třeba o tu češtinu ? Jde mi o to, ze jsem je koupil i segre a rad bych ji je dal, nainstaloval ji aplikaci MiFit a měl pokoj... díky
Ak budeš mat oficialnu app a vynde nova verzia FW tak sa ti nainstaluje a češtinu mat nebudes
 

hellmut

New member
Joined
Nov 22, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
Ak budeš mat oficialnu app a vynde nova verzia FW tak sa ti nainstaluje a češtinu mat nebudes
Aha, takže jak jsem si myslel.. takže rovnou do tel nainstalovat verzi mifit odtud a pak už to bude ok? Jinak dekuju za rychlou reakci ;)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top