FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Kampfik

New member
Joined
Sep 4, 2018
Messages
12
Likes
1
Points
3
Ahoj, chci se zeptat. Zkoušel jsem už jeden český FW starou verzi 1.0.x.x bez res. Normálně se mi to povedlo přes gadgetbridge,ale teď nemůžu za žádnou cenu připojit MB3. Zkoušel jsem reinstalace,ale nic. Stáhl jsem si všechny věci z úvodní obrazovky. Když se mi to podaří mělo by mi všechno fungovat? Mi fit 3.5.5.1 z úvodní obrazovky se mi povedlo nainstalovat a přihlásit na google účet,ale teď jsem zamrzl na tom gadgetbridge,abych tam nacpal FW+res + ten origo Font. Nějaká rada co s tím? Když už jsem to jednou měl spárovaný připojený? Vymazat a znovu nainstalovat nepomáhá MB3 mi tam furt vysi nejde vymazat z apky a znovupřipojení nejde. :-(
V telefonu dej bluetooth a u MB3 dej zrušit párování, pak ti gadgetbridge MB3 vyhledá
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
V telefonu dej bluetooth a u MB3 dej zrušit párování, pak ti gadgetbridge MB3 vyhledá
Super,dík to by mě nenapadlo zrušit párování v nastavení Bluetooth.
Už mám sparovano s gadgetbridge a odparovano s mi fit někde jsem tu čest že to může zničit MB3.
Teď už teda jenom otázka. Když teď nahraju postupně přes GGB(gadgetbridge) postupně FW+res+ Font mělo by mi všechno fungovat? Všechno stažený z úvodní obrazovky.
děkuji borci co tu dokážete dělat :)
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Super,dík to by mě nenapadlo zrušit párování v nastavení Bluetooth.
Už mám sparovano s gadgetbridge a odparovano s mi fit někde jsem tu čest že to může zničit MB3.
Teď už teda jenom otázka. Když teď nahraju postupně přes GGB(gadgetbridge) postupně FW+res+ Font mělo by mi všechno fungovat? Všechno stažený z úvodní obrazovky.
děkuji borci co tu dokážete dělat :)
Tak už jsem to tam narval FW a res a vypadá že to zatím facha jak o závod.
Fakt klobouk dolů před lidma co to dělají.
Jenom se zeptám myslím že jsem tu někde zahlid na nějaký stránce něco o zobrazování smajlíků? To taky nějak jde udělat?
Předem dík za radu nebo objasnění ?
PS: jedinej ten soubor font jsem nenahrával,ten slouží k čemu jestli je nutný ho tam dávat. Dikes ;-)
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
smajliky sú problém. rusi majú špeciálne upravené fonty a apku aby sa smajliky zobrazili. my sme skúšali čo to ale nijako extra sme s tým nepohli
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
smajliky sú problém. rusi majú špeciálne upravené fonty a apku aby sa smajliky zobrazili. my sme skúšali čo to ale nijako extra sme s tým nepohli
Aha oki,neva to by byl jen bonus :)
A ten soubor s fonty či co je to... Je nutné ho tam nahrát taky nebo jen v případě že by mi to nějak blblo? Zatím jsem na nic nepřišel,uvidím s postupech času kdyby se něco třeba objevilo
Jinak díky za super věcičky ;-)
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
od kedy to sledujem je ten subor rovnaký čiže ho netreba meniť
Oki,díky moc za pomoc. Stažený ho mám,kdyby náhodou něco.
Super práce lidi. Čeština fajn a hlavně háčky čárky ve zprávách super palec hore ;-)
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
a neni tam pocet upozorneni, predpokladam ze to mate ted jako testovaci verzi;), ale super nápad, jenom já mám smůlu asi, s notify kalendář nějak nejede......
 
Last edited:

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
pocet upozorneni som zrusil a dal som ikonu hore k ikonam ale bez poctu. troska ma hneva to mazanie notifikacii. ako by ste chceli mazat tu obalku ... napady poprosim :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Už mám také kalendář :). Děkujeme ti, Ježíšku ;). Opět jsi nás posunul a zase skvělá práce... Díky @majsi (y)(y)(y)(y).

Vše potřebné najdete v prvním příspěvku, patří k sobě FW s označením "*m3.fw" a zdroje "*m3.res". Předchozí verze bez kalendáře je přesunuta ve spojleru - viz. historie :geek:.

 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Tie data k pocasiu "Aktualne" si berie naramok neustale z MiFit, ci v nejakych periodickych lehotach ? Alebo nejako inak to funguje ? Diky.
 
Joined
Nov 19, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
ahoj díky za tu češtinu a návod jak to tam dostat jsem pohledal v té angličtině nevím kdo už to sepisoval .. každopádně jsem s tím měl trable, ale nakonec se podařilo, nešlo mě vůbec se propojit s tím bridge, nakonec se mě to podařilo tak, že jsem ho odinstaloval a i Mi Fit, pak nainstaloval ten bridge a spároval to ... pak jsem měl špatný file manager který nedokázal otevřít ten FW přes ten bridge, tak jsem musel instalovat jiný naštěstí na druhý pokus jsem našel správný, instalace proběhla a MB3 najednou nereagoval ale pak se rozběhl, pak jsem bridge odinstaloval a nainstaloval Mi Fit a vše funguje ... jen mě nefungujou tedy oznámení na MB3 resp. když přejedu na oznámení nejde ani nic potvrdit nebo jak to funguje?
 
Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
Nainstalováno, ale je to jen můj problém, nebo tam máte všichni zase 11/21 Stř?

Už mám také kalendář :). Děkujeme ti, Ježíšku ;). Opět jsi nás posunul a zase skvělá práce... Díky @majsi (y)(y)(y)(y).

Vše potřebné najdete v prvním příspěvku, patří k sobě FW s označením "*m3.fw" a zdroje "*m3.res". Předchozí verze bez kalendáře je přesunuta ve spojleru - viz. historie :geek:.

View attachment 2516 View attachment 2515
a
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
ono po spravnosti je 11/21/2018 alebo 21.11.2018. tvar 21/11/2018 nieje standardny. ale je to o dohode. najlepsie by bolo keby sa spravili vsetky varianty a ludia by si vybrali co im najviac vyhovuje - to by ale den musel mat aspon o 5h viac :(
 
Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
ok, v tom případě je to jedno, hlavně že den bude na prvním místě.:) Díky
ono po spravnosti je 11/21/2018 alebo 21.11.2018. tvar 21/11/2018 nieje standardny. ale je to o dohode. najlepsie by bolo keby sa spravili vsetky varianty a ludia by si vybrali co im najviac vyhovuje - to by ale den musel mat aspon o 5h viac :(
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top