FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Ahoj, je to přesně jak píšeš, z prvního příspěvku (#1) stáhni verzi viz. odkaz ve tvém příspěvku a poté si vyber ve třetím příspěvku (#3) RES DIGI v44.

Pokud chceš používat PL/mody, tak vše (FW, RES) tahej z příspěvku (#115) od @rendal, ale nejsem si úplně jistý, zda jsme do PL/mody dávali kalendář... :unsure: (určitě ti poradí @rendal, protože PL/mody spravuje a používá je...) ;):).
Jasný, díky chápu. Předpokládám, že DIGI res v třetím příspěvku je pouze část v digi provedení, kdežto rendalův res (PL mody) je předělávka co vše šlo do digi a na to jsem jel do teď. @rendal pls myslíš, že by tam šel kalendář dohodit? Já bych i pomohl, ale jediné co jsem zatím udělal je výměna obrázků v res a to dopadlo jak to dopadlo. Zeptám se, pokud chci použít jiný obrázek (nějaký přemalovat) a zachovám jeho rozměry tak stačí úprava pouze v res a pokud se jako výše snažím prohodit v res obrázky za podstatně větší tak už musí být úprava i ve fw? Nemluvně o prohození názvů "o zařízení" za "kalendář". Případně je tu někde návod na demontáž FW? Rád bych se na to zkusil podívat. Předem díky
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Jasný, díky chápu. Předpokládám, že DIGI res v třetím příspěvku je pouze část v digi provedení, kdežto rendalův res (PL mody) je předělávka co vše šlo do digi a na to jsem jel do teď. @rendal pls myslíš, že by tam šel kalendář dohodit? Já bych i pomohl, ale jediné co jsem zatím udělal je výměna obrázků v res a to dopadlo jak to dopadlo. Zeptám se, pokud chci použít jiný obrázek (nějaký přemalovat) a zachovám jeho rozměry tak stačí úprava pouze v res a pokud se jako výše snažím prohodit v res obrázky za podstatně větší tak už musí být úprava i ve fw? Nemluvně o prohození názvů "o zařízení" za "kalendář". Případně je tu někde návod na demontáž FW? Rád bych se na to zkusil podívat. Předem díky
Ahoj,

* ....Předpokládám, že DIGI res v třetím příspěvku je pouze část v digi provedení, kdežto rendalův res (PL mody) je předělávka co vše šlo do digi.... - Předpokládáš správně

* ....pls myslíš, že by tam šel kalendář dohodit?.... - To je úprava instrukcí FW a to já nedělám, pokud @majsi by měl čas a chuť, ten nato má nástroje a znalosti, mohl by to dodělat i do české verze PL/mody.

* ....pokud chci použít jiný obrázek (nějaký přemalovat) a zachovám jeho rozměry tak stačí úprava pouze v res.... - Správně, do dané "plochy" daného obrázku si můžeš namalovat co chceš.

* ....pokud se jako výše snažím prohodit v res obrázky za podstatně větší tak už musí být úprava i ve fw?.... - Ano pro tuto manipulaci s obrázky by se museli upravit instrukce v FW.

* ....prohození názvů "o zařízení" za "kalendář". .... - Texty v FW jdou převážně upravit bez zásahu do instrukcí FW, pouze přepsáním původního textu. Samozřejmě se musí při editaci dodržet určitá pravidla pro konkrétní FW.

* ....Případně je tu někde návod na demontáž FW.... - Konkrétní návod není, jen dílčí poznatky jak zde na fóru, tak na Internetu. Chce to ale znalosti programování assembler ARM atd.
 
Last edited:

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Restartovat mobil, zap/vyp bluetooth..., zkus vypozorovat, jestli problém nenastává, když si připojíš nějaké další zařízení přes bluetooth. Já jsem si u svého TLF všiml, že když použiju aplikaci AUTORESPONDER (aktivuji/deaktivuji), tak mi poté nejde nastavit mobil do tichého módu pomocí náramku, musím vypnout a zapnout BT, poté vše jede jak má...

Tak to zas funguje. Bylo to tím že jsem měl náramek v neviditelném stavu. ?
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Tak to zas funguje. Bylo to tím že jsem měl náramek v neviditelném stavu. ?
Zajímavé a já myslel, že v neviditelným ho mají všichni :) když je spárovaný s MF tak nemusí být přeci viditelný pro ostatní což?? Nemyslím si, že tohle bylo řešení
 

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Zajímavé a já myslel, že v neviditelným ho mají všichni :) když je spárovaný s MF tak nemusí být přeci viditelný pro ostatní což?? Nemyslím si, že tohle bylo řešení
Zapnul jsem viditelnost a vše zas funguje.
 

coolman13

New member
Joined
Nov 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Mě se třeba děje to že když dám ukončit GB tak mi zmizí na náramku počasí a přestane fungovat MF...Ty to dvě aplikace spolu pracují ? Mám modifikovaný MF ...A u toho počasí mi to píše připojte se k aplikaci na náramku..
 
Last edited:
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Nevim jak kdo jiny, ale ja GB pouzivam pouze na flashovani a pritom je durazne doporuceno mit MB od vseho jineho odparovan jinak hrozi brick!
Jinak MB pocasi taha z MF. Spadne MF = nepojede pocasi
 

hartom

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Only Xiaomi can be used ;):)
In older version which I have used with older firmware, there was option to connect MiFit with Google Fit so my steps were synchronized with it. It was in this menu



With this I could synchronize my steps with Pokemon GO.
 

tr3x

New member
Joined
Oct 23, 2018
Messages
8
Likes
12
Points
3
Zdravim, dotaz, dá se nastavit budík aby se sám nevypínal po ~10s? postrádá to význam, když se sám vypne bez toho abych ho buď odložil nebo vypnul.
 

Kysl

New member
Joined
Nov 28, 2018
Messages
3
Likes
2
Points
3
Zdarvim vas, mam problem pri provedeni aktualizace FW na CZ. A asi jsem MB3 bricknu. Nahral jsem skrze GB firmware cestinu Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m3_DMT.fw, ale po skonceni nahrani FW (upgrade provedl bez problemu) se již nesparoval a skoncil v zvlastnim stavu, kdy ukazuje pouze cas a ikonu BT.
Pri pripojeni do GB se snazi sparovat, ale nespoji se a GB stale toci a snazi sparovat, MB3 vsak mlci. Pokud MB3 pripojim do nabijecky, tak se zobrazi cesky napis "Nabijeni" a aktualni cas. viz screen. Dale se s MB3 neda nic delat. Pri zmacknuti talcitka se pouze cas zaklepe.


Je nejaka sance na zachranu?
Dekuji moc za pomoc
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Vyzkoušej vypnout/10 sec počkat/zapnout bluetooth na TLF a poté dej opět spárování s GB. Jestliže se nepovedlo, tak tu relaci v GB smaž a dej znovu vyp/zap bluetooth (můžeš zkusit restart tlf) a poté v GB vyhledat náramek...
To zobrazení na první straně je proto, že máš pravděpodobně špatné RES, ale pro nahrání nových musíme zprovoznit připojení.

BTW - všude uvádíme, že se má nechat zapnutá viditelnost náramku. Měl jsi ponechanou viditelnost během provádění přehrávání FW? Dej vědět, jestli ti to pomohlo... (Pokud se ti podaří MB3 spárovat, tak musíš ještě nahrát RES, které odpovídají tomu FW... - viz. první příspěvek v tomto vláknu).
 

Kysl

New member
Joined
Nov 28, 2018
Messages
3
Likes
2
Points
3
Viditelnost byla zapnuta.
Zkousel jsem vypnout BT, restart telefonu, odmazal jsem zarizeni z GB (vcetne kompletni reinstalace aplikace), bohuzel vse bez vysledku.
Predpokladam ze ten RES soubor bez sparovaneho zarizeni nelze naimporotovat. A jelikoz se sparovat nechce, tak jsem asi v pasti.
Je moznost jak kompletne inicializovat MB3. Treba nejky debug mod, pouze pro recovery FW?
Jinak moc dekuji za pomoc.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dokáže mobil najít náramek? Pouze přes bluetooth, když se zadá vyhledání nového zařízení? Objeví se tam MB3?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top