FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

bobhruza

New member
Joined
Nov 28, 2018
Messages
4
Likes
1
Points
3
Pokud zůstává MB3 na úvodní obrazovce, tak po spárování s Mi Fit (nebo do jakékoliv jiné aplikace, kde je možné nastavit pořadí obrazovek nebo jejich zobrazování - Notify, GadgetBridge...) postupuj takto:
Běž do aplikace Mi Fit a v nastavení, přeházej pořadí položek zobrazovaných na displeji... MiFit - vpravo dole PROFIL- poté klikni v horní části na Mi Band 3 - a dále pokračuj NASTAVENI ZOBRAZENI (zde pohni s položkama..., změň pořadí položek) a dej uložit :) (HOME SCREEN-EXERCISE-NOTIFIKACE-... - přeházet!) Nezapomeň dát - uložit ;)
Díky moc, no to mě včera vůbec nenapadlo, zkoušel jsem všechno možný. Určitě vyzkouším a dám vědět.
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Díky moc, no to mě včera vůbec nenapadlo, zkoušel jsem všechno možný. Určitě vyzkouším a dám vědět.
Jo no vidíš na tohle jsem úplně zapomněl, stačí pohnout jen s jednou položkou uložit a hned to můžeš vrátit dle sebe a uložit. Mě to dělá po spárování s MF, že menu vidím, ale jinak zpřeházené než to mám v MF a tak postupuji dycky takto.
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
tak to vypadá, že v res žádné změny nejsou, jen přibyly obrázky 0611-0694......
 

Kusma

New member
Joined
Nov 29, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Ahoj,
předem se omlouvám, jestli se mé otázky tady již řešili, ale vlákno jsem projížděl a odpověď nenašel.
Mám dva dotazy:
1) Jde na náramku zobrazit jméno/číslo volajícího?
2) Funguje Vám odmítnutí hovoru "přidržením tlačítka"? - Mě pouze přestane vibrovat náramek, ale telefon stále zvoní.
 

Kusma

New member
Joined
Nov 29, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Ok, vím, že stylem otázky jsem si na to naletěl... Nicméně poprosil bych o postup jak zrealizovat aspoň to zobrazení volajícího.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Tak jsem svítilnu testnul...jelikož chodím po tmě spát do schodů do ložnice a už nechci v baráku svítit. Musím říct, že jako orientační svítilna, díky které lze alespoň vidět okolní prostředí aby si člověk nerozbil o schod čuňu a aby si vybral po tmě tričko ze skříně, to bohatě stačí. Za mě je ve svítilně určitě potenciál. Jen nesmí být zapnutý v MF noční režim (ztlumení displaye), resp. aby se to této funkce netýkalo, což už je řekl bych vyšší dívčí a navíc by se musela ve FW najít doba trvání a prodloužit ji alespoň na 20s. Pro srandu jsem zkusil si posvítit zelenou ledkou na měření tepu :LOL::D, řekl bych, že svítivost je stejná jen delší a musí se sundat náramek...:rolleyes::D
to predĺženie by sa možno dalo. minule som ten časovač vypol úplne - chcel som skúsiť ako veľmi ten display zerie baterku - asi 3h zo 60% na nulu :D. s tým nočným režimom ma napadlo či sa nedá to podsvietenie nastaviť ešte vyššie
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ok, vím, že stylem otázky jsem si na to naletěl... Nicméně poprosil bych o postup jak zrealizovat aspoň to zobrazení volajícího.
Ad 1) Jméno volajícího (tlf. číslo se ti bude zobrazovat), když povolíš používané aplikaci (např. Mi Fit) všechna oprávnění o která aplikace žádá tj. PŘÍSTUP K POLOZE (GPS), PŘÍSTUP KE KONTAKTŮM, PŘÍSTUP KE ZPRÁVÁM, PŘÍSTUP K SOUBORŮM, dále je potřeba povolit aplikaci (přístup) čtení oznámení. To, co jsem napsal velkými písmeny, tak si o to řekne APK sama... a u svého tlf. musím sám povolit čtení oznámení ručně (někomu to vyskakuje samo..., záleží na ver. Androidu, TLF, nadstavbě...). Pokud toto všechno povolíš, budou se ti na MB3 zobrazovat jména, které máš v adresáři, jinak by jsi měl vidět tlf. číslo.
Ad 2) Když někdo volá a MB3 ti tancuje na zápěstí, tak jedním krátkým dotykem vyzvánění neukončís, ale bude pouze ztlumené. Když někdo volá a MB3 ti tancuje na zápěstí, tak jedním dlouhým dotykem vyzvánění ukončís - stejně, jako by jsi hovor "típnul".

Takto je to nastavené při používání Mi Fit (platí pro oba dva body) ;):). Pokud pužíváš Notify, tak
tam je hromada nastavení a ještě jsem se s tím úplně nezžíl (mám ji zakoupenou od včerejšího večera, ale nebyl čas na prozkoumání...).
 

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Chtěl bych se zeptat na oznámení SMS na MB3. Nejdřív mi to nefungovalo, tak jsem se hrabal v nastavení v povolení. Povolil jsem úplně všechno co šlo a mělo s tím společného. Pak mi to začlo fungovat. A po nějaký době když mi přišla zase SMS,tak už MB3 nereaguje. Nesetkal se s tím někdo?
SMS v dnešní době už moc nefrci,ale vždy se občas někdo najde a nějaká mi přijde.
Díky za rady
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Otestoval jsem FW 2.2.0.12 a zdroje 46. V menu MB3 nevidím žádné nové položky, pouze u panáčka (Cvičení) se změnila ikona - je tam teď běžecký pás. Když si zapnu běžecký pás z Mi Fit ve verzi FW 2.0.0.4, tak mi to normálně jelo, tak moc nechápu, kde se udála nějaká větší změna...:)

Už jsem tu změnu objevil, když si pustíte cvičení z MB3 a FW 2.0.0.4, tak vidíte jen dva screeny, mezi kterými se přepínáte (obecné cvičení). Pokud pustíte cvičení z MB3 a FW 2.2.0.12, tak vidíte na náramku tři screeny! Tyto tři screeny uvidíte i s FW 2.0.0.4, když si pustíte běžecký pás v APK Mi Fit (nikoliv z náramku)... To je teda změna... :geek::geek::geek: To asi nemá cenu ani překládat a upravovat, čekal jsem ovládání fotoaparátu nebo hudebního přehrávače nebo... - PROSTĚ VĚTŠÍHO JEŽÍÍÍÍÍÍŠKA!!! Kdo si ve fitku při posilování nebo obecném cvičení pouští aktivitu z MB3, tak teď si pustíte běžecký pás ;):).
 
Last edited:

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
Otestoval jsem FW 2.2.0.12 a zdroje 46. V menu MB3 nevidím žádné nové položky, pouze u panáčka (Cvičení) se změnila ikona - je tam teď běžecký pás. Když si zapnu běžecký pás z Mi Fit ve verzi FW 2.0.0.4, tak mi to normálně jelo, tak moc nechápu, kde se udála nějaká větší změna...:)

Už jsem tu změnu objevil, když si pustíte cvičení z MB3 a FW 2.0.0.4, tak vidíte jen dva screeny, mezi kterými se přepínáte (obecné cvičení). Pokud pustíte cvičení z MB3 a FW 2.2.0.12, tak vidíte na náramku tři screeny! Tyto tři screeny uvidíte i s FW 2.0.0.4, když si pustíte běžecký pás v APK Mi Fit (nikoliv z náramku)... To je teda změna... :geek::geek::geek: To asi nemá cenu ani překládat a upravovat, čekal jsem ovládání fotoaparátu nebo hudebního přehrávače nebo... - PROSTĚ VĚTŠÍHO JEŽÍÍÍÍÍÍŠKA!!! Kdo si ve fitku při posilování nebo obecném cvičení pouští aktivitu z MB3, tak teď si pustíte běžecký pás ;):).
to je těch 84 nových obrázků v res jenom kvůli tomu? to se mi nějak nezdá ale tak možný je všechno ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
RES jsem nezkoumal..., všiml jsem si toho běžeckého pásu na MB3, ale třeba se ještě něco objeví... V RES jsou úplně nové obrázky nebo jsou tam změněné? Od zítřka jsem na školení, tak se tomu nebudu moct věnovat... BTW - koupil jsem Notify, ale zatím se s tím učím..., je tam moc položek k nastavení :). Jsem dal na tebe, když jsi to tak chválil... Za PRO verzi cca 75Kč se mi zdá hodně na pohodu.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
to je těch 84 nových obrázků v res jenom kvůli tomu? to se mi nějak nezdá ale tak možný je všechno ;)
prezrel som fw. nevyzerá to tak žeby tam niečo pridali - nový bootloader tam je ale to je z pohladu užívateľa jedno. pozriem zajtra res aké sú tie nové obrázky.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
prezrel som fw. nevyzerá to tak žeby tam niečo pridali - nový bootloader tam je ale to je z pohladu užívateľa jedno. pozriem zajtra res aké sú tie nové obrázky.
Co som pozeral ja tak je tam jeden novy string "Distance can be calibrated on details page" ale kedy by sa mal zobrazit neviem
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Uvidíme, ono se to někde ukáže... Myslím si, že bude v Mi Fit možné nastavit délku kroku a tím upřesnit výpočet.
 

Kromec

New member
Joined
Nov 27, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj mám dotaz nejde mě spárovat miband 3 s Gadgetbridge . Dostanu se na tuto obrazovku:
https://geekdoing.com/attachments/4-1-jpg.2014/

kde dám šipku zpět a Gadgetbridge napíše že páruje ale nespáruje. V Mifit jsem dal viditelný náramek a potom odebrat párování. Mifit i Gadgetbridge mám odtud z fora. Zkoušel jsem to na dvou ruznych telefonech. Miband 3 je z české distribuce a s angličtinou. Jde mě hlavně o odstranění paznaků místo háček čárek. Děkuji za radu.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top