FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Omlouvam se, ale odpoved jsem tady nenasel....
Mam FW Firmware by @majsi
Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw (latest ver. - 7.11.2018)
a RES
Mili_wuhan_CZ_v44_SBS.res
(CZ days, pedometer - section)

... ale mam format datumu MM.DD (chtel bych DD.MM)
???
Ahoj, nahrál jsem si přímo zde uvedené odkazy, do MB3 verze CN a datum se mě zobrazuje ve formátu DD.MM, tedy konkrétně dnes to ukazuje: 9.11 Pát

Takže přehraj si MB3 opět, stáhni si i znova soubory víše a na přehraj MB3 a uvidíme.
 
Last edited:
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
Ahoj, nahrál jsem si přímo zde uvedené odkazy, do MB3 verze CN a datum se mě zobrazuje ve formátu DD.MM, tedy konkrétně dnes to ukazuje: 9.11 Pát
Takže přehraj si MB3 opět, stáhni si i znova soubory víše a na přehraj MB3 a uvidíme.
Udělal jsem než jsem napsal.... Ale stale mam 11.9 Pát
Vcera jsem i zkousel PL MOD, kde to bylo obracene - proto jsem se vratil zpet, ale obracene mi to zustalo... je to mozne?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Udělal jsem než jsem napsal.... Ale stale mam 11.9 Pát
Vcera jsem i zkousel PL MOD, kde to bylo obracene - proto jsem se vratil zpet, ale obracene mi to zustalo... je to mozne?
No hezké :) Tak PL MOD existuje teď tak i tak, tak schválně co to zobrazuje z tou starou a novou verzí PL MOD?
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
Tak jsem nainstaloval
Mili_wuhan_v2-0-0-4_CZ_DDdotMM_m2-majsi_v6-PLmody_v01.fw
a
Mili_wuhan_CZ_v44_KW_v6-PLmody_m2_SBS

a vysledek
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Tak jsem nainstaloval
Mili_wuhan_v2-0-0-4_CZ_DDdotMM_m2-majsi_v6-PLmody_v01.fw
a Mili_wuhan_CZ_v44_KW_v6-PLmody_m2_SBS a vysledek
Mám pocit, že by to mělo být natvrdo ten formát data, ale možná ti to přebírá regionální nastavení od aplikace, se kterou je to spárováno a přepíše se to.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Potvrzuji, také mi mapy nejdou ani po nové čerstvé stažené verze.
Zkusil jsem ještě Mi Fit trochu upravit. Stáhněte si z prvního příspěvku aktuální verzi a dejte vědět... Děkuji.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Kdo z Vás měl nefunkční Google mapy, stáhněte si novou verzi z prvního příspěvku a dejte vědět ?
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Ahoj, předem říkám supr práce (y)
Mám verzi DIGI a spokojenost, jen teda flash přes Gadgetbridge na asi na 38 pokusů než to dojelo do konce a pak další verze s opravou počasí a datem na dalších asi 30 pokusů. Nyní datum v pořádku a počasí ještě nevím.

EDIT: Počasí funguje, třetí den popsán, ale jen zkratkou "Ne", stupně celsia jsou v digi podobě supr. Jen škoda, že celá úvodní obrazovka tedy datum a procenta nejsou v digi písmu tak jak je na polským screenu.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Ahoj, předem říkám supr práce (y)
Mám verzi DIGI a spokojenost, jen teda flash přes Gadgetbridge na asi na 38 pokusů než to dojelo do konce a pak další verze s opravou počasí a datem na dalších asi 30 pokusů. Nyní datum v pořádku a počasí ještě nevím.

EDIT: Počasí funguje, třetí den popsán, ale jen zkratkou "Ne", stupně celsia jsou v digi podobě supr. Jen škoda, že celá úvodní obrazovka tedy datum a procenta nejsou v digi písmu tak jak je na polským screenu.
Nemáš při Flashování spárován MB3 s jinou aplikací, například Mi Fit?
Datum a procenta nejsou v digi písmu, oni ty polské obrázky trochu kecají :) Stejně tak ikony notifikací (obálka atd.) jsou na všech screenech a v polských obrázkách to není.
Jo dny počasí jsou jen ve zkratkách, dlouhé názvy dnů v počasí originální PL/mody neobsahuje, možná časem také doděláme.
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Super. Moc dík. Mapy už jedou. Ne u neděle také mám. Jinak BOX .res PL mód je perfektni.
Akorát to počasí že zlobí, ale věřím , že se to borcum brzy povede.
Dik
 
Last edited:

be19

Member
Joined
Jul 28, 2018
Messages
20
Likes
24
Points
8
Ahoj, předem říkám supr práce (y)
Jen škoda, že celá úvodní obrazovka tedy datum a procenta nejsou v digi písmu tak jak je na polským screenu.
Hello, I hope I understand it correctly (google translator :)) I updated DIGI resources yesterday (at miuipolska.pl), they lacked small digi-fonts (date, steps). Now it looks like the screenshot, you can update your version.
 

XhumatoR

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Mě z nějakého důvodu nejde počasí vůbec! Vše ostatní jede ale na obrazovce s počasím běží hláška připojte aplikaci nebo tak něco (nemám teď náramek u sebe)
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Mě z nějakého důvodu nejde počasí vůbec! Vše ostatní jede ale na obrazovce s počasím běží hláška připojte aplikaci nebo tak něco (nemám teď náramek u sebe)
Dej tomu pár minut, hodin. Ono to občas zlobí pořád kvůli změně letní/zimní čas.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Hello, I hope I understand it correctly (google translator :)) I updated DIGI resources yesterday (at miuipolska.pl), they lacked small digi-fonts (date, steps). Now it looks like the screenshot, you can update your version.
Prosím o otestování / Please test: Mili_wuhan_CZ_v44_DIGI_v6-PLmody_m2_v01.zip
Bohužel mě mumřel mobil, tedy nemám ted možnost jak Flashnout MB3.
Unfortunately, my cell phone died, I can't Flash MB3.
A prosím o fotku / And please take a photo :)
Děkuji / Thanks
 

Attachments

Last edited:

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Prosím o otestování / Please test: Mili_wuhan_CZ_v44_DIGI_v6-PLmody_m2_v01.zip
Bohužel mě mumřel mobil, tedy nemám ted možnost jak Flashnout MB3.
Unfortunately, my cell phone died, I can't Flash MB3.
A prosím o fotku / And please take a photo :)
Děkuji / Thanks
mohol si tam pribalit aj fw. nejaky som stiahol ale tie cisla su uplne zle :( prekrivaju sa - mozno som nahral chybny fw Mili_wuhan_v2-0-0-4_CZ_DDdotMM_m2-majsi_v6-PLmody_v01.fw
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
mohol si tam pribalit aj fw. nejaky som stiahol ale tie cisla su uplne zle :( prekrivaju sa - mozno som nahral chybny fw Mili_wuhan_v2-0-0-4_CZ_DDdotMM_m2-majsi_v6-PLmody_v01.fw
To by měl být správny FW :-(
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
inak v tom fw mi zmysli screeny v podmenu Viac->o zariadeni. je tam CMIIT ID miesto tych 5 screen
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top