FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Ahoj všichni, dlouho jsem se zde nebyl podívat a je tu opět spoustu změn. A to tolik, že v tom docela plavu a nevím kterou verzi použít :)

Ty polské modifikace nechám stranou a zeptám se v čem je rozdíl mezi m2.res a SBS.res
Existuje případně i verze fw 2.0.0.4, která nebude mít na hlavní obrazovce notifikace?

Děkuji moc všem.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Pánové, předem vám chci moc poděkovat, jak aktivně překládáte, opravujete a reagujete na zdejší připomínky. Opravdu velký díky!

Dovolil bych si teď taky jednu. Nahrál jsem dosud nejaktuálnější verzi:
Mili_wuhan_v2-0-0-4_CZ_DDdotMM_m2-majsi_v6-PLmody_v01.fw
Mili_wuhan_CZ_v44_DIGI_v6-PLmody_m2_SBS_v01.res
a všiml jsem si, že je teď mezera v písmenech u názvu dne, viz foto. Nejsem si teda jistej, ale mám za to, že u předchozí verze ještě nebyla. Takže, bylo by možný to opravit? Nevím proč, ale připomíná mi to jakoby azbuku. :D

View attachment 2225
Jedná se o DIGI motiv PL/mody a byly dodělány opraveny DIGI fonty datumu, baterie, kroků, tak i názvů dnů. Viz. současné vyobrazení PL/mody zde: Mi Band 3 PL/mody, kde se tyto fonty také opravovali a oprava se přebrala do české verze.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Ahoj všichni, dlouho jsem se zde nebyl podívat a je tu opět spoustu změn. A to tolik, že v tom docela plavu a nevím kterou verzi použít :)

Ty polské modifikace nechám stranou a zeptám se v čem je rozdíl mezi m2.res a SBS.res
Existuje případně i verze fw 2.0.0.4, která nebude mít na hlavní obrazovce notifikace?

Děkuji moc všem.
Ahoj m2.res je bez deleneho bargrafu pedometru a SBS.res je s delenym bargrafem pedometru.
 
Joined
Sep 12, 2018
Messages
3
Likes
5
Points
8
Ahoj všichni, dlouho jsem se zde nebyl podívat a je tu opět spoustu změn. A to tolik, že v tom docela plavu a nevím kterou verzi použít :)

Ty polské modifikace nechám stranou a zeptám se v čem je rozdíl mezi m2.res a SBS.res
Existuje případně i verze fw 2.0.0.4, která nebude mít na hlavní obrazovce notifikace?

Děkuji moc všem.
Také bych se přimlouval za verzi 2.0.0.4,bez notifikaci na hlavní obrazovce, jen čas, datum, baterii a kroky ,?
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
To mě by zase na hlavní obrazovce vyhovoval velký čas, datum a aktuální teplota. :)
100 lidí 100 názorů ale nevím jestli kluci budou dělat zázraky na přání... ? ale jak už tady bylo několikrát zmiňováno jsou to borci a snaží se každému pokud to jde vyjít vstříc.. ?
 

Agent_X

New member
Joined
Nov 2, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Ahoj, nedari se mi prihlasit upraveny MI Fit k uctu Google. Telefon Huawei Y6. Chtel bych postupovat podle navodu PL, jen se zadrhnu na bodu 2, kdy se ma zrusit aplikace v pripojenych aplikacich Google. Ani za nic to neumim v telefonu najit. U tel. Xiaomi nemam problem. Diky za navedeni.
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Nemá to nic společného s FW developmentem tady ale podívejte co jsem dnes chytnul ? ještě i maximální denní teplota hrála do karet ? lucky 11's ?

Btw když už je ten Singles Day, kolik jste utratili za MiBand-y? Chytli jste nějaké fajn akce? #??

P.S. nejnovější FW fakt super @MRMR @majsi @rendal velké díky ?
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Nemáš při Flashování spárován MB3 s jinou aplikací, například Mi Fit?
Datum a procenta nejsou v digi písmu, oni ty polské obrázky trochu kecají :) Stejně tak ikony notifikací (obálka atd.) jsou na všech screenech a v polských obrázkách to není.
Jo dny počasí jsou jen ve zkratkách, dlouhé názvy dnů v počasí originální PL/mody neobsahuje, možná časem také doděláme.
Trošku jsem si myslel, že kecaj. Pár dní su mimo a vy jste to DIGI dotáhli (y):eek:
Vždy před flashem přepnu v MF na viditelný a odpáruji a v tomto případě jsem aj odinstaloval MF páč se tu dávaly asi dvě verze MF s úpravami za sebou.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nemá to nic společného s FW developmentem tady ale podívejte co jsem dnes chytnul ? ještě i maximální denní teplota hrála do karet ? lucky 11's ?

Btw když už je ten Singles Day, kolik jste utratili za MiBand-y? Chytli jste nějaké fajn akce? #??

P.S. nejnovější FW fakt super @MRMR @majsi @rendal velké díky ? View attachment 2231 View attachment 2232
Mobil nastavit do CZ a stáhnout Mi Fit z prvního příspěvku... a bude i počasí v CZ ;):)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Trošku jsem si myslel, že kecaj. Pár dní su mimo a vy jste to DIGI dotáhli (y):eek:
Vždy před flashem přepnu v MF na viditelný a odpáruji a v tomto případě jsem aj odinstaloval MF páč se tu dávaly asi dvě verze MF s úpravami za sebou.
JJ, u Mi Fit nám trochu zlobilo API..., ale nyní už to frčí (stahujte z prvního příspěvku..., poslední úprava byla včera 10/11...).
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Mobil nastavit do CZ a stáhnout Mi Fit z prvního příspěvku... a bude i počasí v CZ ;):)
Děkuji ale takhle mě to zcela vyhovuje...mobily mám odjakživa v ENG, v CZ bych se neorientoval a ten ENG popisek počasí mi taky nevadí...to je zrovna věc kterou podle mě není potřeba počešťovat a dny v CZ jsou takže.. ?
Vše mě btw jezdí s oficiální MF (stačí po nahrání FW dát gadgetbridge "force stop"), žádný problém s přihlášením, párováním s Google Fit, mapy ok a počasí také dá se říct stabilní (když je změna tak je i aktuální teplota).

Takže jsem spokojen ? (ještě do menu přidat BT spoušť fotoaparátu na vlastní obrazovku a je to)..
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
#3 - ovládám hudební přehrávač, Spotify, foťák z náramku... Není sice úplně luxusní a lze to nastavit... ;)
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
#3 - ovládám hudební přehrávač, Spotify, foťák z náramku... Není sice úplně luxusní a lze to nastavit... ;)
JJ dík o tom vím už jsem to četl dávněji, nicméně myslím že to nejde se stock camera appkou (nebo ano?)...každopádně nelíbilo se mi na tom že přijdu o možnost ztlumení telefonu, což používám, takže pro mě toto řešení vlastně není řešením ?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
JJ dík o tom vím už jsem to četl dávněji, nicméně myslím že to nejde se stock camera appkou (nebo ano?)...každopádně nelíbilo se mi na tom že přijdu o možnost ztlumení telefonu, což používám, takže pro mě toto řešení vlastně není řešením ?
Pracuje mi to se stock..., ale může to záviset i na typu telefonu... Máš pravdu, že to tlačítko nejde využít ke ztlutemení zvuku, když je to nastaveno na focení... nebo ovládání hudby. Jak jsem psal, není to luxusní, jedná se o "něco za něco" :geek:.
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
30
Likes
18
Points
13
Last edited:
Joined
Sep 14, 2018
Messages
18
Likes
0
Points
11
Prosím pomozte. MI FIT z prvního příspěvku. Přes Google se nepřihlásil jen přes xiaomy účet. Počasí funguje jen když na MT posunu čas +1h. Počasí zatím používám přes NF kde funguje ok. Poradíte jak se přihlásit na upravené MF přes Google rozchodit to počasí. Moc děkuji za práci kluků, díky nimž máme v ČR český MB3.
 

Pagerek

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#3 - ovládám hudební přehrávač, Spotify, foťák z náramku... Není sice úplně luxusní a lze to nastavit... ;)
Prosím tě, to Spotify ovládáš přes další aplikaci nebo ta funkčnost je třeba už nějak implementovana do toho firmwaru? :)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top