FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Ahoj mám dotaz nejde mě spárovat miband 3 s Gadgetbridge . Dostanu se na tuto obrazovku:
https://geekdoing.com/attachments/4-1-jpg.2014/

kde dám šipku zpět a Gadgetbridge napíše že páruje ale nespáruje. V Mifit jsem dal viditelný náramek a potom odebrat párování. Mifit i Gadgetbridge mám odtud z fora. Zkoušel jsem to na dvou ruznych telefonech. Miband 3 je z české distribuce a s angličtinou. Jde mě hlavně o odstranění paznaků místo háček čárek. Děkuji za radu.
Taky jsem s tím měl jednou problém. Spárovaný jsem to měl a ty taky asi máš bych řekl ,ale nešlo aby GB se připojil s náramkem. Mě pomohlo odstranění MB3 v GB a pak ještě zrušit spárování MB3 v nastavení Bluetooth a pak znova v GB najít MB3 spárovat pak už se mi to připojilo a mohl jsem tam nahrát FW+res
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Jsem nyní v Praze na školení, buď na konci víkendu nebo začátkem příštího týdne, pokud je zájem, ale z pohledu uživatele nejsou téměř žádné změny ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Už mám také Notify a nastavení délky kroku jsem tam zaregistroval..., vojenský krok je 75cm ;)
 
Joined
Jul 20, 2018
Messages
28
Likes
10
Points
8
Já si změnil délku kroku v MiFit - upravil jsem výšku postavy........(čím menší postava, tím kratší krok) ;)
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
Bude na Hey+ stejná podpora CZ a zápal pro tvorbu FW na tu barevnou potvoru? :D
Přemýšlím, že bych přenechal MB3 otci a objednal bych si Hey+, ale už jsem si zvykl na CZ a bez ní nepřejdu na Hey+.
Díky!
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
zatím nevidím pro hey+ důvod:

Please understand before buying:

Hey Plus Band currently only supports Chinese version, and requires Chinese mobile phone number to register. nfc can only be used in China, but firmware upgrade may be carried out in the future, and it is possible to change the language setting later.
If you purchased Hey Plus, we will register for you.
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
zatím nevidím pro hey+ důvod:

Please understand before buying:

Hey Plus Band currently only supports Chinese version, and requires Chinese mobile phone number to register. nfc can only be used in China, but firmware upgrade may be carried out in the future, and it is possible to change the language setting later.
If you purchased Hey Plus, we will register for you.
Díky!
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
9
Likes
7
Points
8
Zdravím všechny, oceňuji co vše tady pro nás někteří dělají a chtěl bych svou trochou taky přiložit ruce k dílu. Z gearbestu mi poslaly vadný kus Mi Band 3 (během 6 dní se vybije - vadná baterie). Už mám nový kus a ten funguje bezvadně :). Ale ted k věci, mám starý blackview A5 a sparoval jsem jej s náramkem takže kdyby někdo chtěl vyzkoušet nějakou verzi firmwaru s nějakou novinkou a neví jak se to bude chovat, nabízím svůj "šmejd" jako pokusnýho králika, je mi jedno že se brikne (i když bych nerad). Naište mi zde do soukromé zprávy a domluvíme se jak budeme komunikovat. A prodávat ho nechci. V náramku mám ted poslední verzi firmwaru CZ bez kalendáře a nahrávám vše výhradně přes apku notify a fitness.

Tak se mějte a ještě jednou děkuji lidem, kteří to tu tvoří pro nás
 

boncomp

New member
Joined
Sep 2, 2018
Messages
9
Likes
2
Points
3
Ahoj.
Poradí mi prosím někdo, co dělám špatně? Nainstaloval jsem vše podle návodu a když se připojím do Mi Fit v telefonu, pokaždé mi to aktualizuje na čínskou verzi...Různě na netu jsem našel, že mám vypnout bluetooth, ale když to udělám, tak samozřejmě aktualizace neproběhne, ale ani se data neposílají do aplikace? Věděl by někdo co s tím? Díky moc.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nainstaluj si CZ verzi a dále nesmíš použít originální MiFit z GP, ale upravenou MiFit z prvního příspěvku ;), originální MiFit ti vrátí do MB3 rozsypaný čaj.
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
tak tady nepomůže nic jiného než začít stranou číslo jedna tohoto vlákna... vše je tam popsáno, tak prosím nejdřív číst a pak se ptát, dokonce je tam obrázkový návod, toto vlákno má 26 stran je díky stále se opakujícím dotazům ;)
 
Joined
Nov 30, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
8
boncomp: Obávám se že jsi sám komu to dělá.
Podívej se do: Nastavení / Aplikace a oznámení / Aplikace / Mi Fit a napiš verzi jakou máš..
 

boncomp

New member
Joined
Sep 2, 2018
Messages
9
Likes
2
Points
3
Verzi Mi Fit jsem stáhnul hned z první strany ve verzi 3.5.5.1, jenže přes tu se nejde přihlásit. Tak jsem stáhnul odsud nejnovější verzi 3.5.5.3 a v té už přihlášení proběhlo v pořádku.
 
Joined
Nov 30, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
8
Odsud je poměrně široké rozmezí - tu toho je :)
V prvním postu je 3.5.5.1 která ti firmware nepřehraje. Ano jsou tam problém s přihlášením přes Google ale i to se dá vyřešit. Je to někde v předchozích 25 stránkách :geek:
Takže 3.5.5.3 odinstaluj a nahraď ji 3.5.5.1 z prvního postu. Pak máš 2 možnosti:
1.) Xiaomi účet
2.) Google účet - ale s tím je trochu námahy..

Každopádně pak se ti to nepřehraje...
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tým ze si inštaloval 3.5.5.3 ktorá má FW 2.2.0.12 a si nainštaloval CZ 2.0.0.4 ktorý je starší tak ti ho aktualizuje na novší, musíš použiť 3.5.5.1 a starší aby to neaktualizovalo
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top