FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Ahoj,
jdu sem pro menší radu. Dnes jsem poprvé nahrával češtinu do MB3 (z Číny). Pral jsem se s tím hodinu, než jsem zjistil, že musím nahrát i .res a hlavně nemůžu mít oficiální aplikaci s Googleplay (ta mi vždy stahovala aktualizaci s čínským jazykem).

Nakonec jsem tedy jako první nainstaloval - Mi Fit 3.5.5 - All languages.apk
Poté jsem nahrát .res- Wuhan_2.2.0.14_CZ.res
A jako poslední nahrál fw - Mili_wuhan_CZ_2_2_0_14_tec.fw

Vše proběhlo v pořádku, jen pouze mám u datumu MM.DD, které bych rád změnil. Stačí nahrát pouze jiný fw?

Je můj postup správný? Nejdříve .res a poté až fw?

Jinak narazil jsem i na jné forum ohledně Czech Firmware - Czech Firmware | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing , předpokládám že to je starší a nyní již neaktuální?

Moc děkuji za vaše rady. ;)
No myslím, že postup je nejdřív firmware a poté zdroje, pořadí den.měsíc / měsíc.den je v nějakém předchozím příspěvku verze dd.mm a mm.dd pokud ti to ukazuje špatně na jednom FW tak jen stačí nahrát druhý.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Taky flashuji nejdříve firmware pak zdroje, ale mělo by to být jedno
Tady jsou poslední verze s cz 2.0.04 a zdroje 44 ,hned nahoře je fw s dd/mm a dd.mm, pokud máš zdroje 44 tak můžeš nahodit tohle fw (mělo by fungovat i s ofiko zdroji)
Czech Firmware 2.0.0.4 | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
S oficiálními zdroji (RES) to nefunguje, musíte mít odpovídající zdroje (RES) pro CZ firmware a samozřejmě zdroje musí odpovídat číselně, což jsi napsal správně.
POZOR! Pro FW 2.0.0.4 (+ RES v44CZ) jsou jiné zdroje než pro FW 2.2.0.14 (+ RES v46 - zde lze použít originální zdroje, protože jsme provedli pouze překlad FW, ale nejsou tam vychytávky od @majsi )!
Většinou se flash provádí v pořadí FW, RES, FT (FT většinou není potřeba!) ;), ale mělo by to fungovat i v přeházeném pořadí. Pokud se rozhodnete provést downgrade, opět děláte flash v pořadí FW, RES :).
 

Ucpalon

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
Zdravim,
chtel bych se zeptat jestli kdyz mi selhalo flashnuti a mb3 ted zobrazuje preruseni BT signalu jestli to znamena ze je to BRICKnute a muzu to zahodit nebo se to jeste da jenak zvratit treba pres nabijeci usb kabel?
dik ( zrejme idiot :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
BRICK = MB3 nic nezobrazuje, není funkční displej, ... a při připojení k nabíječce nereaguje..., prostě brick. Pokud ti funguje displej, tak ti MB3 žije ;):)
 

cb005012

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Modified Mi Fit
Mi Fit_3.5.2
(CZ weather - all leters small)


čemu tady nerozumíš? :) vše je v prvním postu ...
Pro správnou funkčnost počasí musíš mít modifikovanou MiFit aplikaci, CZ firmware + resources.
Mám modifikovaný MiFit, firmware 2.0.0.4 ale náramek mi místo počasí zobrazuje pouze "Připojte k aplikaci pro aktualizaci"
 
Joined
Nov 9, 2018
Messages
9
Likes
1
Points
8
S oficiálními zdroji (RES) to nefunguje, musíte mít odpovídající zdroje (RES) pro CZ firmware a samozřejmě zdroje musí odpovídat číselně, což jsi napsal správně.
POZOR! Pro FW 2.0.0.4 (+ RES v44CZ) jsou jiné zdroje než pro FW 2.2.0.14 (+ RES v46 - zde lze použít originální zdroje, protože jsme provedli pouze překlad FW, ale nejsou tam vychytávky od @majsi )!
Většinou se flash provádí v pořadí FW, RES, FT (FT většinou není potřeba!) ;), ale mělo by to fungovat i v přeházeném pořadí. Pokud se rozhodnete provést downgrade, opět děláte flash v pořadí FW, RES :).
Ops , omlouvám se za mystifikaci. 🙄,
 
Joined
Nov 9, 2018
Messages
9
Likes
1
Points
8
Mám modifikovaný MiFit, firmware 2.0.0.4 ale náramek mi místo počasí zobrazuje pouze "Připojte k aplikaci pro aktualizaci"
Pro urychlení zkus položku zakázat a po chvíli zase povolit nebo pokud by si použil mi bandu master , můžeš změnit zdroj počasí (Yahoo, open weather nebo ruský Yandex ), ale řekl bych že nejlepší je open weather.
Před asi hodinou sem to řešil na 2 bandech 3jeden naběhl hned s počasím ale popis byl "???????" Druhý počasí,po přepnutí se to chytlo ale díky limitu free verze mi bandu masteru jen na aktuální den . Takže vrácen upravený mi fit a ok. Ale pro verze mi band masteru je super , podrobná, nastavitelná... Ale umí nahodit i firmware a resources .
 

Fosumt

New member
Joined
Dec 17, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Poradíte proč mi nejde stáhnout MiFit??!! Z Google app nestahuji aby se mi nepreaktualizivala Čj. 🙄
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ja to vsetko stahujem z PC na Disk Google a potom to uz jednoducho ide aj do telefonu. Vyhodne je to vtedy, ak aktualizujem viacero naramkov u nas doma. :)
 

Borci

New member
Joined
Dec 26, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Zdravím, prosím Vás, keď mam anglicku verziu FW 2.2.0.14 dá sa tam normálne nainštalovať aj starší FW s češtinou? Alebo musím počkať kým bude čeština v tej istej verzii FW?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ano, je možné provádět i downgrade..., ale vždy se musí do MB3 instalovat FW a jemu odpovídající RES.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Starší môžeš nainštalovať ale musíš mat nainštalované aj staršie MiFit alebo inu app, inak par stranok späť je táto nová verzia
 

Drevak

New member
Joined
Dec 25, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Dobrý den poradíte mi někdo co mám dělat když mi náramek píše připojte aplikaci pro aktualizaci
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top