FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
FW 2.4.0.12 + RES v 49 lze provozovat s APK MiFit 3.6.0. Vše korektně funguje (alespoň jsem neobjevil žádné problémy, ale není možné nastavení pořadí položek v menu MB3, které je třeba provést stejným způsobem - viz. předchozí príspěvek). Pro verzi MB3 s NFC to bude obdobné (nemohu odzkoušet).

Pokud někdo má zájem používat pouze Tools (bez aktivní MiFit), tak je to možné... (odzkoušeno):
1) Instalovat MiFit (možné i z GP)
2) Do MiFit se nepřihlašujte, nic nepárujte... (aplikaci ponechte pouze nainstalovanou v TLF)
3) Instalovat Tools
4) Nastavit Tools... (adresu MB3, oznámení, ... dle svých potřeb)

Nyní Vám pojede APK Tools bez upozorňování, že potřebuje instalaci originální MiFit.
 

Pepsa

New member
Joined
Mar 15, 2019
Messages
15
Likes
0
Points
1
Tak jsem aktualizoval FW_Mili_wuhan_2_4_0_12_CZ.fw + RES49 new vše funkční jen stále i po předchozím update není česly počasí píše Aktuální ale spodní řádky Clear Great což už zase jede napůl česky. I po týdnu není česky zbytek což nevím proč. Nebo to je jen u mého stroje takto??
Díky opět za nový FW!!!
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak jsem aktualizoval FW_Mili_wuhan_2_4_0_12_CZ.fw + RES49 new vše funkční jen stále i po předchozím update není česly počasí píše Aktuální ale spodní řádky Clear Great což už zase jede napůl česky. I po týdnu není česky zbytek což nevím proč. Nebo to je jen u mého stroje takto??
Díky opět za nový FW!!!
Pokud máte nainstalovanou modifikovanou Mi Fit (pouze pro Android), jedno jaké verze, tak je počasí v češtině. Modifikované Mi Fit mají i další jiné vlastnosti.
 
Last edited:

lonewolf_x

New member
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
Mám zajímavou zkušenost s odolností MiB3 a musím se podělit :)

Omylem jsem dal do pračky synův MiB3 a flashku od Sandisku aniž bych věděl, že ho zapomněl v kalhotech. Pračka valila pěkně na 60 stupnů a když doprala tak kalhoty ještě 3 hodiny valila sušička, teplotu nevím, ale bývá tam docela vedro. Samozřejmě jsem a po všech procesech zjistil, co se stalo. MiB3 i flashka normálně jedou. Pro mě je to neuvěřitelné, takže kvalitní zařízení plodí Xiaomi :-D
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Mám zajímavou zkušenost s odolností MiB3 a musím se podělit :)

Omylem jsem dal do pračky synův MiB3 a flashku od Sandisku aniž bych věděl, že ho zapomněl v kalhotech. Pračka valila pěkně na 60 stupnů a když doprala tak kalhoty ještě 3 hodiny valila sušička, teplotu nevím, ale bývá tam docela vedro. Samozřejmě jsem a po všech procesech zjistil, co se stalo. MiB3 i flashka normálně jedou. Pro mě je to neuvěřitelné, takže kvalitní zařízení plodí Xiaomi :-D
Tak MB3 má IP67, tak je samozřejmé, že to vydržel, včetně dané teploty 60°C. Což je hraniční teplota hlavně pro danou baterii, která teplotu limituje. Ostatní elektronika je do cca. do 75°C.

Co se týče Flash, zde je teplota také srovnatelná, ale s vodotěsností to už je horší, některé Flash mohou být i vodotěsné, problém pak je ale oxidace kontaktů USB rozhraní či jiného kontaktování, pokud nejsou zlacené.

Tedy mé překvapení je, že Flash to vydržela. :eek: U MB3 překvapen nejsem. ;)
 
Last edited:

lonewolf_x

New member
Joined
Oct 20, 2018
Messages
11
Likes
2
Points
3
Tak MB3 má IP67, tak je samozřejmé, že to vydržel, včetně dané teploty 60°C. Což je hraniční teplota hlavně pro danou baterii, která teplotu limituje. Ostatní elektronika je do cca. do 75°C.

Co se týče Flash, zde je teplota také srovnatelná, ale s vodotěsností to už je horší, některé Flash mohou být i vodotěsné, problém pak je ale oxidace kontaktů USB rozhraní či jiného kontaktování, pokud nejsou zlacené.

Tedy mé překvapení je, že Flash to vydržela. :eek: U MB3 překvapen nejsem. ;)
Díky za koment :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Došel mi nový MB3 a pokouším se tam dám nový firmware FW_Mili_hankou_2_3_0_28_CZ.fw +
RES_47_CZ Calendar.res (verze je správná). Update proběhne celý, ale náramek je pořád v angličtině. Už nevím co vyzkoušet. MiFit mám modifikovanou verzi 3.6.0. Díky za radu
A máš jistě mili_hankou? To že je náramek nový, neznamená poslední verzi, mohlo to ležet na skladě. Je jistota, že se FW nahrál korektně? Může to spadnout na 100%.
 
Joined
Oct 19, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
8
Ano vím, že nový nemusí být Mili_hankou. Náramky mi došly dva a jeden byl Mili_wuhan a tam se mi update do cz podařil jako vždy normálně. U druhého je HW Revisions: V0.23.19.49 tedy Mili_hankou a tam mám i po update náramek v angličtině.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ano vím, že nový nemusí být Mili_hankou. Náramky mi došly dva a jeden byl Mili_wuhan a tam se mi update do cz podařil jako vždy normálně. U druhého je HW Revisions: V0.23.19.49 tedy Mili_hankou a tam mám i po update náramek v angličtině.
Je jistota, že se FW nahrál korektně? Může to spadnout na 100%. Zkuste to opakovat.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ano vím, že nový nemusí být Mili_hankou. Náramky mi došly dva a jeden byl Mili_wuhan a tam se mi update do cz podařil jako vždy normálně. U druhého je HW Revisions: V0.23.19.49 tedy Mili_hankou a tam mám i po update náramek v angličtině.
Som si to všimol u viacerých že mili hankou musia ešte nastaviť jazyk MB 3 na Polštinu napr. Cez Notify&Fitness, Možno by pomohlo upraviť FW a použiť na nastavenie jazyka tu druhu možnosť
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top