FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Zdravím, kdo by chtěl tady je modifikovaný Mi Fit 4.0.5 kompletně česky bez jediného anglického slova ;). Můžu případně nahrát i na jiný server.
Super práce!!! :)(y)
Jo nějaké zrcadlo by se určitě hodilo.
Můžeme umístit odkaz na první stránku?
 
Joined
Oct 19, 2018
Messages
9
Likes
11
Points
3
Super práce!!! :)(y)
Jo nějaké zrcadlo by se určitě hodilo.
Můžeme umístit odkaz na první stránku?
Ano můžete. Byla tam chyba, že nefungovaly v Mi Fit mapy google v chůzi apod, ale už jsem to opravil. Odkaz je na předchozí stránce.
 
Last edited:
Joined
Jul 4, 2019
Messages
14
Likes
4
Points
8
Tak zkouším CZ firmware pro Mi Band 4 od xpaulos2 a zatím bez problémů.

Jen při instalaci nastal menší zádrhel v bodě kdy probíhá instalace resources, zde nechtěla začít instalace a jakoby se to zacyklilo a 4x dokola se instaloval Fw, pak resource , chyba. Nakonec jsem odinstaloval upravenou verzi Mi Fit a znova nainstaloval, poté update proběhl bez problémů.

Zatím je problém s velkými písmeny jako Č - ale to autor zmiňuje. Jinak jsem nějaký velký problém nenašel.
 

Mlyeko

New member
Joined
Aug 13, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
stejný postup jako u tebe při instalaci jsem mel taky... občas se mi ale stane že zničeho nic se hodí naramek zpet do angličtiny. ale to chci vyzjistit kdy a jak...
 
Joined
Jul 4, 2019
Messages
14
Likes
4
Points
8
Já jsem náramek přepínal pomocí Notify & Fitness a taky se mi toto děje. Zkoušel jsem i Mi Band Master a tam to bylo stejné. Podle mě si na náramek někdy sáhne Mi Fit a přepne ho do angličtiny.
 
Joined
Oct 19, 2018
Messages
9
Likes
11
Points
3
Zdravím, zkoušel někdo můj modifikovaný Mi Fit 4.0.5? Bracha odparoval náramek a odinstaloval starý Mi Fit a nainstaloval ten můj a říkal mi, že se mu hodil náramek do slovenštiny. Chtěl jsem se proto zeptat jestli někdo má stejný problém?
 
Joined
Oct 7, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
8
Zdravím, zkoušel někdo můj modifikovaný Mi Fit 4.0.5? Bracha odparoval náramek a odinstaloval starý Mi Fit a nainstaloval ten můj a říkal mi, že se mu hodil náramek do slovenštiny. Chtěl jsem se proto zeptat jestli někdo má stejný problém?
Mám nainstalováno a vše v pohodě MB3 NFC
 
Joined
Aug 26, 2018
Messages
31
Likes
4
Points
8
Zdravím, zkoušel někdo můj modifikovaný Mi Fit 4.0.5? Bracha odparoval náramek a odinstaloval starý Mi Fit a nainstaloval ten můj a říkal mi, že se mu hodil náramek do slovenštiny. Chtěl jsem se proto zeptat jestli někdo má stejný problém?
Taky vše ok.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím, zkoušel někdo můj modifikovaný Mi Fit 4.0.5? Bracha odparoval náramek a odinstaloval starý Mi Fit a nainstaloval ten můj a říkal mi, že se mu hodil náramek do slovenštiny. Chtěl jsem se proto zeptat jestli někdo má stejný problém?
Tak som na to kuknul a je tam SK FW, ale nainstaluje sa len ak mas v MB3 starsi FW, preto sa nainstaloval tvojmu bratovi. Mozes v Assets nahradit tento SK za CZ, sk by mali byt mili_hankou, mili_wuhan, mili_chongqing
 
Joined
Oct 19, 2018
Messages
9
Likes
11
Points
3
Díky xpaulos2 za info. Je to už upravené na CZ firmware, takže pokud někdo má starší firmware, tak by se měl nainstalovat nový v CZ. Tady je odkaz.

edit: Omlouvám se, zapomněl jsem nahradit slovenské res soubory českými. Už je to opraveno a prosím o aktualizaci odkazu na první stránku nebo původní odkaz už nefunguje. Snad už je to poslední úprava.
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Spíš by to chělo nové vlákno Mi Band 4 CZ :) a nemíchat to tady ...
To se toho někdo bude muset z CZ komunity ujmou a pro MB4 vytvořit vlákno pro Czech Firmware. Bohužel ze strany @MRMR a @rendal bude dále podporován jen Mi Band 3, MB4 nevlastníme a o koupi do budoucna zatím neuvažujeme. @xpaulos2 již MB4 má takže o SK vlákno je zřejmě postaráno. Co takový @majsi to netuším.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
11
Likes
9
Points
8
Tak zkouším CZ firmware pro Mi Band 4 od xpaulos2 a zatím bez problémů.

Jen při instalaci nastal menší zádrhel v bodě kdy probíhá instalace resources, zde nechtěla začít instalace a jakoby se to zacyklilo a 4x dokola se instaloval Fw, pak resource , chyba. Nakonec jsem odinstaloval upravenou verzi Mi Fit a znova nainstaloval, poté update proběhl bez problémů.

Zatím je problém s velkými písmeny jako Č - ale to autor zmiňuje. Jinak jsem nějaký velký problém nenašel.
Souhlas, taky testuji novou cestinu od @xpaulos2 na CN verzi MB4 a vsechno vypada moc dobre (zatim jsem narazil na jeden preklep (upravim v Excelu...), nebo jiz zminene a ocekavane problemy s nejakymi pismeny).

S instalaci jsem mel podobny problem jako @lukbe, ale u mne nepomohla ani preinstalace upravene MiFit, ale az rucni doinstalace FW, primo z menu MiFit (Profil > Moje Zarizeni > MB4 > tam uvidite cervenou tecku a pak je to uz jasne - ja mel font a resources aktualizovane, ale vlastni FW ne, takze jsem ho dal doaktualizovat a jelo to).
(y)(y)(y)
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
Mam iPhone 8 a Mi Band 4 Global.

Zkusil jsem stahnout watchfaces z teto stranky
Fresh - Mi Band 4 | Amazfit WatchFaces catalog
a fungují :). Sice malá náplast na FW v češtině, ale potěší...
1561923897_8b275c039d.gif
1562512624_9b7bf4aa4e.gif
1562512047_312e5b9e6e.gif
1562506135_1fca7bae54.gif



1) nainstalovat AmazTools App (‎AmazTools)
2) stahnout watchfaces ze stranky Fresh - Mi Band 4 | Amazfit WatchFaces catalog
3) kliknout na otevrit v AmazTools (nebo Install Custom File, pokud jste stahli na PC a soubor mate treba na ICLOUDU)
4) nainstalovat :)

@xpaulos2 Neslo by podobne nainstalovat samotne zdroje (RES) s cestinou?

A nevíte někdo, jak se případně vrátím na original theme?
 
Last edited:
Joined
Jul 4, 2019
Messages
14
Likes
4
Points
8
Na original téma se vrátíš v aplikaci mi fit a nebo v nastavení přímo v náramku jsou na výběr témata.

Jinak na tom prvním tématu pořád pracuji. Zatím tam nefunguje to počasí, ale to je otázka zda to zatím MB4 umí zobrazit, jelikož jsem zatím nenarazil na jiné téma s počasím.
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
S androidem to máme 10x snadnější jen si stáhneš aplikaci která to stáhne z té stránky nahraje :) ... ten defaultní tam dáš skrz menu na náramku a nastavení ... a teď všichni šup do tématu MB4! :)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top