FW Mod Czech Firmware

maus

New member
Joined
Oct 24, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Nainstalují cz a chce to po me sparovat s aplikací, udělám to a updatuje se mi to zpět na Čínu ...
 

JimmyFox

New member
Joined
Jul 19, 2018
Messages
2
Likes
3
Points
3
Tak vyřešeno.. Po půl dni boje..
Z telefonu jsem odstranil Mi účet, přes který jsem se v Mi Fit přihlašoval, odinstaloval (a smazal data) Mi Fit a GadgetBridge..
Nainstaloval jsem Notifi (díky Luko69 ;) ), přes něj nahrál do MiBand českej FW a res. Pak nainstaloval českou mod Mi Fit (Mausi - máš určitě origo z googleplay, proto se ti to po přehrání a spuštění Mi Fit flashne zpět na čínštinu), založil nový Mi účet, přihlásil a MiBand je konečně v češtině.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Jak jsme tu řešili viditelnost posuvníku, tak si ho můžete zobrazit takto:
VÍCE - STOPKY (nebo jiná položka v této sekci) - stiskněte tlačítko a držte, dokud se neobjeví oblouček (tečky do oblouku), poté tlačítko pusťte (před spuštěním stopek) - dole se zobrazí lišta ;):)
Ale není to trvalé nastavení, ona si zase někam zmizí :eek:, je to řešení jen pro ty, co tu lištu opravdu potřebují vidět :).
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Prosím o radu, mám problém, nainstaloval jsem firmware a zdroje, fungovalo to, chtěl jsem ještě nainstalovat fonty, ale vyhodilo mi to chybu někde cca v půlce a od té doby stále svítí connect to app... Zkoušel jsem i starší ofiko FW a poté aktualizovat přes mifit na nový, ale stejně stále to samé. Jak z toho ven?
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
nevíte náhodou někdo, jak to je s updatem resources ze starší verze na novější? chtěl bych jich pár portnout, ale většina je jenom na V40......děkuji;)
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Čau čau, dnes mi hodinky přestali psát ještě aktuální teplotu, čím to může být? Včera večer mi ji ještě psali a nastavení jsem neměnil
 

Dhaba

New member
Joined
Oct 19, 2018
Messages
8
Likes
4
Points
3
Po aktualizaci na novy fw, vcetne res + novou mitfit mi u pocasi pise pripojte k aplikaci pro aktualizaci. Nejakej napad co s tim
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28

Attachments

Last edited:

tr3x

New member
Joined
Oct 23, 2018
Messages
8
Likes
12
Points
3
Prosím o radu, mám problém, nainstaloval jsem firmware a zdroje, fungovalo to, chtěl jsem ještě nainstalovat fonty, ale vyhodilo mi to chybu někde cca v půlce a od té doby stále svítí connect to app... Zkoušel jsem i starší ofiko FW a poté aktualizovat přes mifit na nový, ale stejně stále to samé. Jak z toho ven?
iOS, stejný problém, firmware a zdroje bez problémů ale v 49% instalaci fontů to napsalo chyba instalace (AmazTools) a náramek poté hlásí jen "P ipojte k aplikaci pro aktualizaci"
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
:eek:*** Firmware pro MB3 bez NFC - FW_1.8.0.0_CZE ***:eek:
FW jsem otestoval sám
- už mi zase trochu otrnulo...:cool:
Podpora diakritiky u všech písmen
Nedochází ke zkracování zpráv (ke ztrátě znaků)
Flash provádíte v pořadí FW, RES, FT (já jsem font nechal původní, nedělal jsem flash FT)
Přeloženo všechno (resp. téměř všechno) - pokud objevíte nepřeložený řetězec, napište mi ;)
Funguje aktuální počasí (aktuální teplota) - konečně!
Aplikace MiFit 3.5.2 je upravena - počasí začíná malými písmeny (hned jsem ošetřil API u Google map)

Flash jsem prováděl přes Gadgetbridge (poslední verze na GP) - vše proběhlo bez problémů
Hlídejte si zapnutí "Viditelnosti MB3" při odpárování z jakékoliv aplikace...
Nědělejte aktualizaci aplikace MiFit, ale odinstalovat a nainstalovat novou (před odinstalací aplikace zrušit párování s MB3!, v nové aplikaci si ho zase připojíte obvyklým způsobem).

Každý už asi někdy dělal flash (případně návody a rady najdete zde na fóru), takže se jde na to...

1) Mili_wuhan_1.8.0.0_CZ_FIN.fw (v předpovědi počasí se u třetího dne objevuje celý název, tuto vychytávku pro nás udělal uživatel majs, díval jsem se do zdrojáku - krásná čistá úprava, patří ti velké díky ;)(y))

2) Wuhan_1.8.0.0_CZ.res
Musíte použít tyto RES_v42 (se starými RES_v40 Vám to nepojede!!!)


3) Wuhan_1.8.0.0.ft
Flash FT dělat nemusíte - MB3 funguje na starém FT :)
(Já jsem flash fontu udělal a žádné velké změny nevidím..., pokud se rozhodnete pro flash FT, tak vězte, že to trvá delší dobu - vzhledem k velikosti souboru).

4) MF_3_5_2_CZEW_F.apk (klasika :cool:)

!!!Vše provádíte na vlastní triko, za nic neručím, nezodpovídám, etc.!!!

Enjoy It;):geek::sleep:
Ahoj, nahozena verze Mili_wuhan_1.8.0.0_CZ_FIN.fw a v předpovědi počasí u třetího dne je napsáno Ýterý místo Úterý (nevím jak budou následovat další dny) může to někdo potvrdit či vyvrátit zda to má také ? Jinak perfektně odvedená práce jako vždy...(y) Díky ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj, nahozena verze Mili_wuhan_1.8.0.0_CZ_FIN.fw a v předpovědi počasí u třetího dne je napsáno Ýterý místo Úterý (nevím jak budou následovat další dny) může to někdo potvrdit či vyvrátit zda to má také ? Jinak perfektně odvedená práce jako vždy...(y) Díky ;)
Přečti si pár příspěvků nad tímto postem, už jsem to tam psal večer, nyní testuji opravenou verzi... Až to tam hodím, tak sem písnu...
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Přečti si pár příspěvků nad tímto postem, už jsem to tam psal večer, nyní testuji opravenou verzi... Až to tam hodím, tak sem písnu...
Máš pravdu je to tam psané omlouvám se ale jsem v práci tak nestíhám číst všechy příspěvky...:sneaky:
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Po aktualizaci na novy fw, vcetne res + novou mitfit mi u pocasi pise pripojte k aplikaci pro aktualizaci. Nejakej napad co s tim
Mám to stejně, prosím trpělivost, testuji FW..., hledám chybu...
 

tr3x

New member
Joined
Oct 23, 2018
Messages
8
Likes
12
Points
3
iOS, stejný problém, firmware a zdroje bez problémů ale v 49% instalaci fontů to napsalo chyba instalace (AmazTools) a náramek poté hlásí jen "P ipojte k aplikaci pro aktualizaci"
EDIT: Odpojte AmazTools, připojte se k originální aplikaci MiFit a začne se vám automaticky aktualizovat písma (trvá to cca 5-7minut). Pak vše funguje bez problémů v češtině a žádné chyby jsem nenalezl. (Jenom Ýterý místo Úterý ale to se už řeší) Děkuji za překlad a super podporu pro CZ :)
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
tak sem asi přišel na to jak na update resources ze starsi na novejsi verzi (alespon doufám, ale funguje to jak se zdá:unsure::LOL:), všechny další upravené resources budu přidávat do původního příspěvku.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,412
Messages
40,539
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top