RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88
Joined
Jul 24, 2019
Messages
15
Likes
1
Points
8
#62
Jedna z možností je použít Xposed modul App Locale 2, který umožňuje nastavit jazyk pro každou aplikaci v mobilu zvlášť. Tedy pomocí tohoto modulu nastavím pro aplikaci Mi Fit angličtinu, zbytek mobilu mám česky. Tím pádem MB4 je v komplet v angličtině, i s počasím. Je to pro mě lepší řešení, než to dělat přes Miband and Tools, popř. Notify. Chápu, že Xposed není pro každého, ale někomu se to třeba bude hodit.
Cau, pouzivam Android 7.0 nemozes Tu dat odkaz na verziu xposed, ktori mam pouzit? Chcem mat v mobile slovencinu a Mifit v Anglictine. Dakujem
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#67
Neupdatovat.
1.0.5.48 má resources ve verzi v56.
Jedině že by jsi sehnal starší MiFit a nějak nainstaloval starší FW, na tom by to fungovalo...
Nebo zkrátka stáhnout tu modded apk MiFit jak je v návodu. Mělo by to fungovat.
Pokud vím dobře, tak se dá vždycky oživit stáhnutím oficiální MiFit z GP a nechat to udělat své.
Ale opatrně.
 
Joined
Jul 24, 2019
Messages
15
Likes
1
Points
8
#68
Tak som odinštalovať Mifit, nainštaloval upravenú, nemozem sa prihlásiť, odinštaloval som ju a nainštaloval z GP oficiálnu apku, nemôže m sa prihlásiť ani do tej. MB4 funguje keďže tam sa nezmenilo nič, čo pomôže aby som sa prihlásil do oficiálnej apku? D
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#69
Tak som odinštalovať Mifit, nainštaloval upravenú, nemozem sa prihlásiť, odinštaloval som ju a nainštaloval z GP oficiálnu apku, nemôže m sa prihlásiť ani do tej. MB4 funguje keďže tam sa nezmenilo nič, čo pomôže aby som sa prihlásil do oficiálnej apku? D
nic len cakat servery Xiaomi zase hapruju
 

Yzeroy

New member
Joined
Jun 27, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
#71
Ahoj čistě teoreticky když se povedlo nahradit francouzštinu češtinou nešla by stejnou metodou nahradit angličtina v případě globální verze a čínština v případě china verze?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
#72
Zatial viem len Francuzstinu v 1.0.5.22, ine jazyky obsahuju Offsety a skoky a nadari sa mi najst riesenie ako to obist. A ENG a CN pouziva iny font ktory nepodporuje diakritiku
 

Oleek

New member
Joined
Jan 8, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
#75
No borci pres notify jsem nahral res a tohle je vysledek..co tedkon??jinak naramek vibruje je připojenej ale jen se nezobrazuje co se má zobrazovat..
 
Last edited:

Oleek

New member
Joined
Jan 8, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
#78
Něco jsi udělal špatně. Zkus spustit oficiální MiFit a mělo by se to spravit.
No...pomohlo naramek funguje akorat v menu mam jen domů, cvičení a měřič tepu, ostatní položky nejsou..v mi fit mam vsechno povolený a stejne nic
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
#79
No...pomohlo naramek funguje akorat v menu mam jen domů, cvičení a měřič tepu, ostatní položky nejsou..v mi fit mam vsechno povolený a stejne nic
poprehazuj par polozek a uloz melo by to pomoct ...
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,859
Latest member
Pawelb16
Top