RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

maramasa

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
11
Likes
4
Points
3
#82
Nedá se nějak změnit výchozí jazyk náramku na trvalo? Že by se vlastně předělal čínskej na global?

Mám přepnutý Mi Fit do angličtiny, ale vždy jednou asi za 3 dny se mi přepne náramek zpátky do čínštiny, i když je Mi Fit stále v angličtině.
 

Hapsee

New member
Joined
Jul 21, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
#83
Ahoj mám porzbu je aspoň už angličtina na verzi NFC? Dneska mi dorazily v CN angličtina přepnuta aspoň v Mi band Master ale pořád požadují spojení s mifit
 

malytenky

New member
Joined
Sep 18, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#84
To je věc, jste ušetřili 5 dolarů za čínskou verzi a teď se to tu bude řešit půl roku. Vždyť to za to nestojí sakra....
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
#85
To je věc, jste ušetřili 5 dolarů za čínskou verzi a teď se to tu bude řešit půl roku. Vždyť to za to nestojí sakra....
Já to řeknu jinak .. spíš ušetřili 3 dolary což je asi 70 korun a budou se s tím pořád jebat, protože když přijde nový FW tak zase rozsypaný čaj ... kdo chce kam .. chuj tam s ním :LOL:

Global verze náramku stojí 37 USD na ali ...

Smím se zeptat na co ti je čínská verze s NFC? Teda pokud nejsi číňan v číně tak podle všeho ti je u nás to nfc k ničemu ...
 

maramasa

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
11
Likes
4
Points
3
#86
Já jsem kupoval čínskou verzi za 23$ v době, kdy global verzi neměl ještě nikdo skladem (byly pouze předobjednávky).

Jinak bych předtím koupil global verzi.
 

maramasa

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
11
Likes
4
Points
3
#88
Tak počítal jsem s tím, že to bude stejné jako u Mi Bandu 3, kde bylo úplně jedno jakou verzi máš, protože tam šla ta čeština jednoduše nahrát (díky lidem na tomhle fóru).
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
#89
Tak počítal jsem s tím, že to bude stejné jako u Mi Bandu 3, kde bylo úplně jedno jakou verzi máš, protože tam šla ta čeština jednoduše nahrát (díky lidem na tomhle fóru).
Nic si z toho nedělejte. Já si také koupil Mi Band 4 (někde se to seklo, přišlo mi to až dnes) a zjistil jsem, že jsem si nedobrovolně objednal čínskou variantu (alespoň dle krabice, přiloženého manuálu a menu po zapnutí).

Mám iOS, takže v AmazTools jsem to přepnul do angličtiny, české znaky to neumí skoro žádné a pro svou blbost/nedočkavost si holt budu muset zkusit vyřešit problémy, jak to jen půjde.

Možná to nepůjde a budu tu zdrojem obecného veselí. V menu hodinek je Alipay (je to to NFC? V mauálu to v rozsypaném čaji nejsem schopen poznat a anglický nepřibalili).
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
#90
Ale abych se jen nechlubil, jaké jsem pako. Z Mi Fit aplikace jsem jim poslal zpětnou vazbu, zda by mohli do podpory notifikací přidat české znaky ”žluťoučký kůň…ŽLUŤOUČKÝ…" a přišlo mi potvrzení, že jim zpráva byla doručena. Pokud by se chtěl někdo k „nátlaku“ přidat – konec konců, aplikace v telefonu je počeštěná vcelku dobře.

U minulého náramku Lenovo se na to vývojáři sice vybodli, ale pánové z Vidonnu (náramek předtím) se pochlapili a v příštím FW se z ◻ stala čitelná písmena. Třeba jsou v MiBandu z toho flexibilnějšího těsta.
 

Hapsee

New member
Joined
Jul 21, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
#91
Já to řeknu jinak .. spíš ušetřili 3 dolary což je asi 70 korun a budou se s tím pořád jebat, protože když přijde nový FW tak zase rozsypaný čaj ... kdo chce kam .. chuj tam s ním :LOL:

Global verze náramku stojí 37 USD na ali ...

Smím se zeptat na co ti je čínská verze s NFC? Teda pokud nejsi číňan v číně tak podle všeho ti je u nás to nfc k ničemu ...
Určitě je to čistě zajímavost ze se Číňan překoukl a místo globalu poslal cn verzi za to už dostal 😆 nejde mi o ušetření ale prostě jas se stim dá poprat aby to bylo aspoň nějak funkční jinak mám normální verzi bez NFC a funguje skvěle
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
#92
jo alipay je placení čínským nfc ... v evropě jsem to viděl jako takovou kuriozitku v pár obchodech na islandu, protože tam jezdí hromady číňanů :D
 

maramasa

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
11
Likes
4
Points
3
#93
Alipay je v obou čínských verzích, jak v té s NFC tak i v té bez NFC.

  • Ve verzi s NFC se platí pomocí toho NFC.
  • A u verze bez NFC se platí pomocí QR kódu, který se zobrazí na náramku
 
Joined
Aug 13, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
6
#94
Zdravím. Můžu se zeptat? Zkoušel jsem několik wf a nezobrazuje se mi počasí na displeji.

Aha. Tak nic. Počasí se podle diskuze na MB4 nezobrazuje.
 
Last edited:
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
#97
Mám asi blbou otázku mám v náramku verzi 1.0.5.48 a na první stránce je res 52 snaci v notifi Nainstalovat nebo musím komplet upravený mi fit app a pak nainstalovat?
 
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
#99
Mám asi blbou otázku mám v náramku verzi 1.0.5.48 a na první stránce je res 52 snaci v notifi Nainstalovat nebo musím komplet upravený mi fit app a pak nainstalovat?
Tak nic nahodim app mi fit, verzi soft nechá stejnou a nato res nefungujou
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top