RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

Vepris

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
no já mám verzi 1.0.5.55. a verzi mi fit 4.0.7. a nemám páru jak tam dostat tu starši 1.0.5.22 do té aplikace 4.0.6.kterou mám staženou ale nepřihlásím se do ní.Bych potřeboval nějakej návod.
 
Last edited:

Vepris

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
6 příspěvků před jsem dával odkaz
No s tou angličtinou dost bojuju s překladačem.Zkusím to přes ten odkaz co tam máš.Tam mají ještě jinou verzi mifit dokonce ale zkusím.snad si to neposeru.
 
Joined
Oct 7, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
8
Před chvílí nainstalovaný nový firmware 1.0.5.55 cz na Mi Band 4 CN . Vše funguje vše počeštěno. Tak uvidíme jestli se nenajde nějaký error . Moc díky
 

JFFK

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
3
Diky moc všem.Konečně náramek v češtině a Mi Fit je odinstalovan stačí Notifi idealni stav.
 

Hapsee

New member
Joined
Jul 21, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Ahoj ty kteří vrtely hlavou a nechápaly tak mám verzi s NFC původně čínsky momentálně náramek je přehrán do angličtiny a nový ui to jsem našel dnes na fóru a funguje bez jakých koliv problémů nejde jen ušetřit pár dolarů je to výzva to přehrát a pohrát si stim i co se týče vlastních Theme některé jsou na amazfit WatchFaces. Staci do vyhledávače napsat (hspsee) a chci zprovoznit Mi AI i když vím ze je to jen pro čínský trh přijmete na fotky a řekněte svůj názor nebo postřehy děkuji všem
 
Last edited:

Vepris

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Mě se konečně podařilo taky tu češtinu do toho narvat.Mám tu modifikovanou verzi mifit 4.0.6 a FW 1.0.5.22.náramek mám taky z číny takže základní jazyk byl čínskej ale je to verze global.A taky mi to nabízí tu apku na platby Alipay ale to jde mimo mě.Takže díky za rady.Po delším boji jsem to dal.Takže to asi každej :) Jenom nevím jestli tu apku mi band master pres kterou jsem tam tu češtinu narvam musím mít nebo ji můžu smazat a čeština zůstane.Já používam mi fit normálně a jsem spokojenej.
 
Last edited:
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Dnes jsem si taky hrál s náramkem. Mám Global verzi-základ angličtina. Mám modifikovanou verzi MiFit, beta verzi placenou Notify and fitnes (8.11.3) a fw 1.0.5.55. Stáhl jsem si verzi RES z úvodní strany -
CZ RES v56
MB4CZ.res.bin
Přes total comander v telefonu Samsung S7 jsem nainstaloval do náramku (šrotovalo to poměrně dlouho). Po updatu jsem změnil jazyk náramku v Notify na polsky (hlásí mi to sice, že tento jazyk není podporován.....???), ale náramek má české popisky!!!!!!! Jsem spokojen, děkuji autorovi z prvního postu - dobrá práce!!!
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
Nejsem schopnej odinstalovat MiFit aby mi fungovalo Notify&Fitness. Nevíte někdo správný postup? zkouším vše možný, odpárovat z MiFit, odinstalovat, pak to ale nejde zase spárovat v Notify, pořád něco :-/.
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Nejsem schopnej odinstalovat MiFit aby mi fungovalo Notify&Fitness. Nevíte někdo správný postup? zkouším vše možný, odpárovat z MiFit, odinstalovat, pak to ale nejde zase spárovat v Notify, pořád něco :-/.
Já se tedy vůbec nepovažuji za odborníka, ale myslím si, že MiFit je absolutní základ a to ostatní-např.Notify, gagedbridge je jen něco navíc k zobrazení detailů, grafů a tak. Sám si tady budu hlídat odpovědi nějakého odborníka. Já mám tedy MiFit a Notify. Už jen počasí si náramek "bere" z MiFit a bez něj bych ho neměl... Tak uvidíme, co tu přibyde za názor.....
 

xHarry

New member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
13
Likes
2
Points
3
Notify od verze 8.11.1 prý nepotřebuje Mi Fit k funkčnosti. Každopádně už mám konečně i smajlíky, které jsem ještě musel doinstalovávat přes Notify - nastavení - rozšířené - modifikovaný firmware (zobrazit emotikony) - instalace písma a ta anglická verze. Ve finále Mi Band 4 CN 1.0.5.55 CZ se smajlíky. 😊
 

JFFK

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
3
Návod na Miband4 bez Mi fit je na freemyband.com pak už stači jen připojit jako nový naramek a maká to bez Mi fit.
 

Vepris

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
6
Likes
0
Points
1
Tak po smazání mi band master apk. a restartu telefonu se mí navrátí čísnština.Test proběhl.Zkusím to jestě ted počeštit přes notify a pak odinstalovat notify jestli čeština zůstane.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak po smazání mi band master apk. a restartu telefonu se mí navrátí čísnština.Test proběhl.Zkusím to jestě ted počeštit přes notify a pak odinstalovat notify jestli čeština zůstane.
App ktorá meni jazyk musí bežať neustále na pozadi
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Tak děkuji za názory a rady. Před chvílí jsem odinstaloval MiFit a "jedu" jen na Notify. Vše zatím funguje funguje včetně počasí, čeština "drží".....
 
Joined
Jul 17, 2019
Messages
32
Likes
6
Points
8
To píše i mně :). Každopádně teď jedu Notify plus upravený MiFit, k večeru jdu na kolo, tak se v tom teď vrtat nebudu, ale zítra zkusím znovu odinstalovat MiFit. Mám prvně náramek v MiFit odpárovat, pak ho odinstalovat a v Notify dát znovu párování? Kouknu ještě na ten návod od JFFK. Dík
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top