RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak jsem zaktualizoval na posledni mi fit 4.0.8 od unicorn a nahral resources skrz notify a fitnes ... a naramek mi jen vibruje a neukazuje zadne texty notifikaci ... tak doufam ze je chyba na strane mi band tools...

setkali jste se s necim podobnym? jinak vse ostatni funguje :)
ak mas stale vsetky appky tak sa ani nedivim Mifit + Mi Band tools + Notify & Fitness ja som nemal nervy len spojazdnit to pri 2 appkach preto pouzivam len jednu
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, budu se tvarit jako uplnej debil, ale asi bych potreboval podrobnejsi postup jak prehrat FW na mi band 4. Driv jsem nemel problem s importem miui FW do jinych smartphonu, ale tady jsem se nejak zasekl. Kdyz se pokousim dle navodu pres notify& fitness prehrat FW tak jsem stale na 0% a nic se nedeje. Mozna jsem neudelal nejakou drobnost, nebo proste nevim kde je zakopanej pes. Nejsem schopnej spustit prehrani FW.
Muze mi prosim nekdo heslovite popsat postup? Znam jen postupy ohledne twrp co se tyce smartphonu, ale v prislusenstvi se nevyznam. Mam MI9.
Btw, kdyz jsem stahl upravenou Mi Fitt,tak se nemuzu prihlasit.
predem diky za rady
Moze byt aj problem v Notify niekedy je to treba skusit viac krat alebo starsiu verziu Notify.
K modifikovane Mifit som pridal tutorial pre prihlasenie cez google
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
ak mas stale vsetky appky tak sa ani nedivim Mifit + Mi Band tools + Notify & Fitness ja som nemal nervy len spojazdnit to pri 2 appkach preto pouzivam len jednu
notify a fitnes jsem hned odinstaloval, tak netusim kde je problem :)
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
Možná teď objevuju Ameriku, ale...taky vám Mi Band 4 neukládá notifikace? Kdykoliv se podívám do Oznámení, tak je tam buď prázdno nebo jen poslední notifikace :-O Teprv se seznamujem, tak nevím, jestli je tohle vlastnost nebo co...
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
Hmmm, tak ono to vypadá, že položka Oznámení na náramku prostě jen přímo kopíruje stav oznámení na mobilu... když oznámení na mobilu odhodím, tak zmizí i z náramku :-O Tak to je oproti MB3 novinka, teda pro mě :-D
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Tak jsme na to prisel, mel jsem stale na displeji mesicek a to i ve dne... odparoval jsem naramek a opet sparoval a uz to jede, asi nejaky glitch pri nahravani fw :)
 
Joined
Sep 12, 2018
Messages
12
Likes
0
Points
1
Budu přecházet ze starého MiBand 2 na MiBand 4. MiBand 2 používám s originální MiFit apk (přes Mi účet). Instalace češtiny do MB4 mi je z prvního postu jasná, ale chtěl bych se zeptat:
1) Předpokládám, že nejdřív musím odpárovat stávající náramek a odinstalovat stavající originální MiFit
2) Poté nainstaluji modifikovanou MiFit a provedu vše z postu 1 pro získání češtiny
3) přihlásím se svým Mi účtem do modifikované MiFit, čímž by se měla z Mi účtu stáhnout všechna data, která sbíral MB2 do originání MiFit. Je to tak?

Jinak moc děkuji místní komunitě za veškerou podporu a info!!!
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Budu přecházet ze starého MiBand 2 na MiBand 4. MiBand 2 používám s originální MiFit apk (přes Mi účet). Instalace češtiny do MB4 mi je z prvního postu jasná, ale chtěl bych se zeptat:
1) Předpokládám, že nejdřív musím odpárovat stávající náramek a odinstalovat stavající originální MiFit
2) Poté nainstaluji modifikovanou MiFit a provedu vše z postu 1 pro získání češtiny
3) přihlásím se svým Mi účtem do modifikované MiFit, čímž by se měla z Mi účtu stáhnout všechna data, která sbíral MB2 do originání MiFit. Je to tak?

Jinak moc děkuji místní komunitě za veškerou podporu a info!!!
1. ano odinštalovať original Mifit, od Mifit 4.0 je možne mat spárovaných viac náramkov, ale ak ho nebudeš použivať tak ho odparuj
2. ano, a ak bude náramok úplne novy a nebol spárovaný z original Mifit tak sa čeština aktualizuje automaticky a nemusíš robiť ďalšie kroky.(samozrejme musí byt v ten čas OTA server online)
3. ano všetky data stiahnu zo serveru
 

Rajce

New member
Joined
Aug 25, 2018
Messages
5
Likes
2
Points
3
1. ano odinštalovať original Mifit, od Mifit 4.0 je možne mat spárovaných viac náramkov, ale ak ho nebudeš použivať tak ho odparuj
2. ano, a ak bude náramok úplne novy a nebol spárovaný z original Mifit tak sa čeština aktualizuje automaticky a nemusíš robiť ďalšie kroky.(samozrejme musí byt v ten čas OTA server online)
3. ano všetky data stiahnu zo serveru
Aktualizoval jsem na MiFit 4.0.8 a žádný update... předpokládám, že server je takhle po ránu offline :D

EDIT: FW by se mi měl eventuálně taky natáhnout sám?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Aktualizoval jsem na MiFit 4.0.8 a žádný update... předpokládám, že server je takhle po ránu offline :D

EDIT: FW by se mi měl eventuálně taky natáhnout sám?
na 5 minut som ho spustil ukonci Mifit a znova spust pre okamzite vyhladanie aktualizacie, potom bude online najskor az pondelok vecer
 

dantte

New member
Joined
Aug 30, 2018
Messages
6
Likes
2
Points
3
Zdravím, zkoušel jsem nainstalovat češtinu, vše dopadlo OK, ale za chvíli se to přeplo do eng. Jde to nějak jednoduše přepnout zpátky? díky

Edit: Další věc, kterou jsem si všiml je, že při zvednutí zápěstí se nerozsvítí display. Dělá to někomu?
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top