RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

lachakol

New member
Joined
Oct 11, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Ahoj, čeština funguje, ale ani za boha nemůžu v mb 4 zobrazit předpověď počasí. Pořád to píše pro aktualizaci počasí se přihlašte k MF. Přihlášený jsem pořád. Mám nastavené město v MFit a stále nic. Už nevím??
 

lachakol

New member
Joined
Oct 11, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Vyzkoušel jsem, ale počasí stále nic. Ale nechápu v tom návodu jak mám změnit datum předpovědi nebo špatně chápu návod.
 

MiloshCZ

New member
Joined
Sep 11, 2019
Messages
5
Likes
2
Points
3
Ať dělám co dělám, tak čeština prostě není :-(
Aplikace Custom 4.0.10, FW v náramku mám 1.0.7.02 (nevím, proč se neaktualizoval na 1.0.7.04 - není tam ani položka "Zkontrolovat aktualizace" - ta ve verzi aplikace 4.0.9 byla). Samozřejmě jsem zkoušel pouštět aplikaci i v době, kdy má běžet aktualizační server.
Když nechám aby se nastavil automatický jazyk, tak je tam (asi) maďarština.
Náramek je původně s čínským FW.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ať dělám co dělám, tak čeština prostě není :-(
Aplikace Custom 4.0.10, FW v náramku mám 1.0.7.02 (nevím, proč se neaktualizoval na 1.0.7.04 - není tam ani položka "Zkontrolovat aktualizace" - ta ve verzi aplikace 4.0.9 byla). Samozřejmě jsem zkoušel pouštět aplikaci i v době, kdy má běžet aktualizační server.
Když nechám aby se nastavil automatický jazyk, tak je tam (asi) maďarština.
Náramek je původně s čínským FW.
Na predchádzajúcej strane máš odpovede na HU, na server tam máš odkaz kde sa dá skúsiť ci je online, ak je a chceš hneď aktualizovať ukonci MiFit a znova ho po chvíli púšť.
 

MiloshCZ

New member
Joined
Sep 11, 2019
Messages
5
Likes
2
Points
3
Na predchádzajúcej strane máš odpovede na HU, na server tam máš odkaz kde sa dá skúsiť ci je online, ak je a chceš hneď aktualizovať ukonci MiFit a znova ho po chvíli púšť.
To jsem dělal a nic. No zkusím to večer znovu.
 

MiloshCZ

New member
Joined
Sep 11, 2019
Messages
5
Likes
2
Points
3
To jsem dělal a nic. No zkusím to večer znovu.
Tak verze FW náramku už je 1.0.7.04, ale maďarština přetrvává. Mi Band Notify v8.14.3 dokáže nastavit dost různých jazyků, ale při nastavení češtiny (nebo polštiny) nastaví maďarštinu.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak verze FW náramku už je 1.0.7.04, ale maďarština přetrvává. Mi Band Notify v8.14.3 dokáže nastavit dost různých jazyků, ale při nastavení češtiny (nebo polštiny) nastaví maďarštinu.
Čítal si tu predchádzajúcu stranu?, musíš nainštalovať Res manuálne, keďže máš rovnakú verziu tak ju automaticky nemôže aktualizovať
 
Joined
Sep 6, 2019
Messages
53
Likes
27
Points
18
Tak verze FW náramku už je 1.0.7.04, ale maďarština přetrvává. Mi Band Notify v8.14.3 dokáže nastavit dost různých jazyků, ale při nastavení češtiny (nebo polštiny) nastaví maďarštinu.
Po napaleni poslednich CZ resources V66 uz je skoro jedno, jaky jazyk mas nastaveny... cestina ted funguje pri zvoleni polstiny, cestiny i automatickeho jazyka (i to kdyz Mi Fit zrovna nevynuti polstinu).
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Po napaleni poslednich CZ resources V66 uz je skoro jedno, jaky jazyk mas nastaveny... cestina ted funguje pri zvoleni polstiny, cestiny i automatickeho jazyka (i to kdyz Mi Fit zrovna nevynuti polstinu).
To preto ze MiFit 4.0.10 nevynúti Polštinu ale češtinu a koli kompatibilite zo staršou verziu sú jazyky v Res nahradene za Polštinu a aj češtinu
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
tak mám 4.0.10 a poslední FW díky automatické aktualizaci a pořád se mi to přepíná mezi CZ a EN ... co jak musím nahrát aby tam byla trvale čeština? :) Nejak to nepobírám ... skrz notify nejde .04 fw nahrát hlásí to chybu že to není správný FW
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
tak mám 4.0.10 a poslední FW díky automatické aktualizaci a pořád se mi to přepíná mezi CZ a EN ... co jak musím nahrát aby tam byla trvale čeština? :) Nejak to nepobírám ... skrz notify nejde .04 fw nahrát hlásí to chybu že to není správný FW
Ak sa automaticky aktualizovalo s Modifikovanou MiFit potom by si mal mat 1.0.7.04, prepínať ti to môže iná aplikácia odporúčam uninstal a používať len MiFit
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
asi bude stacit pockat az vyjde 4.0.11 aplikace se stabilnim fw a nainstalovat oficiální verzi a je to :)
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top