RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88
Joined
Sep 13, 2018
Messages
30
Likes
18
Points
13
Tak je opět úterý a je vidět vada zobrazení ÚT.
Bylo by možné toto opravit, i v oficiální verzi?

 
Joined
Nov 30, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
8
Jen tak ze zajímavosti (zda je CZ & @) jsem nahrál FW v1.0.9.20 <-> RES v86 <-> Ft2.0
A už byla jen tma..
Tak jak píše zde někdo na fóru (což jsem nečetl):
I usually install first the resources and then the firmware, but this time I had a "black screen" when flashing the new beta. Luckily Notify & Fitness could see the band and reflashing the resources fixed the band. Now, it's time for beta testing...

Já tolik štěstí neměl jelikož se náramek odpojoval a nechtěl se párovat... už jsem se s náramkem loučil ale vzal mě na milost..

Po několika hodinách zkoušení všeho možného se spároval a přehrál se FW v oficální app...
 
Joined
Sep 12, 2018
Messages
12
Likes
0
Points
1
Ahoj, mám od října 2019 MB4 od počátku sparovany s místním modifikovaným MiFit 4.0.10. Doposud mi čeští běžel bez problémů. Před chvílí jsem ale spustil MiFit a náramek se mi sám aktualizoval na FW 1.0.9.30. Náramek je najednou částečně v EN. Počasí zůstalo v CZ a notifikace chodí také v CZ. Ale položky menu jsou v EN. Poradíte, co se stalo a jak nahodit zpět češtinu
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, mám od října 2019 MB4 od počátku sparovany s místním modifikovaným MiFit 4.0.10. Doposud mi čeští běžel bez problémů. Před chvílí jsem ale spustil MiFit a náramek se mi sám aktualizoval na FW 1.0.9.30. Náramek je najednou částečně v EN. Počasí zůstalo v CZ a notifikace chodí také v CZ. Ale položky menu jsou v EN. Poradíte, co se stalo a jak nahodit zpět češtinu
Server bol online tak sa stiahol update, nainstaluj novsi mifit, ktory uz podporuje oficialnu cestinu
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj, mám od října 2019 MB4 od počátku sparovany s místním modifikovaným MiFit 4.0.10. Doposud mi čeští běžel bez problémů. Před chvílí jsem ale spustil MiFit a náramek se mi sám aktualizoval na FW 1.0.9.30. Náramek je najednou částečně v EN. Počasí zůstalo v CZ a notifikace chodí také v CZ. Ale položky menu jsou v EN. Poradíte, co se stalo a jak nahodit zpět češtinu
Ano FW aj Res je rovnaký pre CN, Global verziu
Ma napadlo ze zrejme sati aktualizoval na EN-Utf-8, tak to bude chciet preinštalovať res manuálne, bud môžeš cez Notify, alebo ti môžem večer upraviť server ktorý to aktualizuje automaticky
 
Joined
Sep 12, 2018
Messages
12
Likes
0
Points
1
Ma napadlo ze zrejme sati aktualizoval na EN-Utf-8, tak to bude chciet preinštalovať res manuálne, bud môžeš cez Notify, alebo ti môžem večer upraviť server ktorý to aktualizuje automaticky
Aha, tak to bude ono, proto se mi možná nedaří aktualizovat modifikován MiFit. Klidně počkám do večera až mi pustíš server. Kdy zhruba mám počítat?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Aha, tak to bude ono, proto se mi možná nedaří aktualizovat modifikován MiFit. Klidně počkám do večera až mi pustíš server. Kdy zhruba mám počítat?
Inštalácia zlyhá lebo si mal instalovanu mojú app a teraz som ti dal link na app od Magical keď už je offiko czech naoffiko servery, a každá má iný podpis, preto musíš pred inštalovanim app od iného zdroja pôvodnú app odinstalovat, zatiaľ môžeš nainštalovať moju app na moje servery.
 

lac3

New member
Joined
Feb 23, 2020
Messages
1
Likes
0
Points
1
Nevíte náhodou, jestli mi fit přemýšlí o podobné funkci buzení jako sleep as android, kde to půl hodiny před vstáváním vyhodnotí správný čas na vibrace? Stejně tak, lepší nastavení, jak dlouho bude budík vibrovat, ať nemusí být XY budíků? Nechce se mi používat nespočet aplikací, proto jsem prozatím přešel je na Notify & Fitness for Mi Band, kde je více možnotí v nastavenů funkcí, ale mi fit se mi líbí
 
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
On náramek neumí automaticky změnit čas?na telefonu je správný čas ale naramek neustále ukazuje o hodinu méně.a to jsem dal v nastavení synchronizování a stale nic.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
On náramek neumí automaticky změnit čas?na telefonu je správný čas ale naramek neustále ukazuje o hodinu méně.a to jsem dal v nastavení synchronizování a stale nic.
U mňa bol už po zobudeni automaticky prehodeny jak na telefóne aj na náramku
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
30
Likes
18
Points
13
On náramek neumí automaticky změnit čas?na telefonu je správný čas ale naramek neustále ukazuje o hodinu méně.a to jsem dal v nastavení synchronizování a stale nic.
Na telefonu vypni a po chvilce zas zapni Bluetooth. To pomůže.
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Vyřešil jsem stejný problém tím, že jsem na náramku v místě "více" a pak nastavení zvolil restart a potvrdil. Po znovupřipojení k telefonu - otevřel jsem v něm aplikaci notify (používám ji bez mi fit) a čas se změnil.
 
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
Moc děkuji já na to přišel taky s tím vypnutím bluetooth ale divím se že když telefon měl správný čas proč na naramku se to samo neprehodilo
 
Joined
Jul 12, 2019
Messages
31
Likes
0
Points
6
Tak tohle taky nechápu. Přítelkyně používá k náramku Mifit a Notify současně a čas se ji sám změnil. Já mám jen Notify bez Mifit a musel jsem ručně.
 
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
8
Už přes měsíc mi svítí v aplikaci aktualizace a nejde udělat.musim dat ofiko app ale to se mi nechce.jak je to s těmi aktualizacemi?dekuji
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Už přes měsíc mi svítí v aplikaci aktualizace a nejde udělat.musim dat ofiko app ale to se mi nechce.jak je to s těmi aktualizacemi?dekuji
ak pouzivas app od MagicalUnicorn tak musis povolit v tom pridanom nastaveni online aktualizacie.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top