FW Mod Greek Firmware

Steve21L

New member
Joined
Nov 29, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Έκανα όλα τα βήματα για να περάσω ελληνικά και ακόμα μου βγάζει κινέζικα. Κατέβασα gadgetbrige και άνοιξα από εκεί τον φάκελο με την ελληνική γλώσσα έκανε κανονικά εγκατάσταση και ενημέρωση αλλά ακόμα βγάζει κινέζικα ??
 

Maddoctor

Well-known member
Joined
Jun 28, 2018
Messages
266
Likes
129
Points
58
Έκανα όλα τα βήματα για να περάσω ελληνικά και ακόμα μου βγάζει κινέζικα. Κατέβασα gadgetbrige και άνοιξα από εκεί τον φάκελο με την ελληνική γλώσσα έκανε κανονικά εγκατάσταση και ενημέρωση αλλά ακόμα βγάζει κινέζικα ??
Just for the record, the firmware here is old. You can go over to itechnews.gr and install the latest 2.0.0.4
 

Sideras3

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Έχει κολλήσει ενώ μου είπε πώς ή εγκατάσταση έγινε μετά δεν συνδέεται με τίποτα ούτε με τό mi fit ..please help σήμερα το πήρα και τά έκανα σαλάτα
 

Attachments

Sideras3

New member
Joined
Dec 7, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Greek Firmware 1.5.0.2
for Mi Band 3


View attachment 590
What's new:


If you find a mistake in the translations or any other error, please report it here!
Translation suggestions or changes can be made on GeekDoing Translation Center


Installation:
Follow the guide on our forum!

Use it with Resources v40 only!

Download:

.
Έχει κολλήσει ενώ μου είπε πώς ή εγκατάσταση έγινε μετά δεν συνδέεται με τίποτα ούτε με τό mi fit ..please help σήμερα το πήρε
 

Attachments

Joined
Dec 24, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
8
Καλησπέρα και καλές γιορτές, δοκίμασα το ελληνικό firmware με το ελληνικό mi fit app ακολούθησα τις οδηγίες αλλά μου βγάζει το εικονίδιο στην εικόνα, το ενώνω ξανά κανονικά αλλα παραμένει, το εχω ζαλίσει γενικά αλλά δεν βγάζω άκρη..
 

Maddoctor

Well-known member
Joined
Jun 28, 2018
Messages
266
Likes
129
Points
58
Καλησπέρα και καλές γιορτές, δοκίμασα το ελληνικό firmware με το ελληνικό mi fit app ακολούθησα τις οδηγίες αλλά μου βγάζει το εικονίδιο στην εικόνα, το ενώνω ξανά κανονικά αλλα παραμένει, το εχω ζαλίσει γενικά αλλά δεν βγάζω άκρη..
View attachment 3106
You must install the *.res file
 

Magxan80

New member
Joined
Feb 5, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ρε παιδιά σε εμένα γιατί δεν λειτουργεί;;; Επίσης δεν μπορεί να συνδεθεί ταυτόχρονα με mi fit και gatherbridge. Συνδέονται με gatherbridge εγκαθειστω το fireware γυρίζει στα ελληνικά. Μόλις κάνω σύνδεση με mi fit γυρίζει πάλι στα κινεζικα
 

lallasgr

Active member
Joined
Jul 1, 2018
Messages
128
Likes
44
Points
33
Γιατι δε περνάς το τελευταίο. Ακόλουθα το λινκ από την υπογραφή μου και θα σου είναι όλα πολύ πιο εύκολα :)
 

chronisc

New member
Joined
Aug 14, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
Dear Kiril, will you update the Greek firmware to latest one? The guys from the iTechnews are doing a great job but I the band interaface when you install their version differs from the original one.

Thanks a lot
 

Slsofia

New member
Joined
Mar 8, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Καλημέρα. Κατεβάζω το αρχείο αλλα οταν πάω να το τρεξω μου ανοίγει με αλλη εφαρμογή που έχω κατεβασμένη. Την έκανα απεγκατάσταση αλλα μετά δεν μου ανοίγει καθόλου το αρχείο. Τι μπορει να φταίει;
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top