FW Mod Hungarian Firmware

Segítség! Valaki tudna segíteni, h a kinai nyelvű mi band 3-ból ha nem is magyar nyelvű, de legalább angol legyen? Előre is köszönöm

Szia Rajen
Én feltettem és nem találok benne hibát. Szerintem jó.
Még nem sikerült pótolni az elhalálozott Band 3-at? Életre kelteni sem lehet?

Azóta halott, még nincs másik. Viszont Mi Fit Google térkép senkinél sem megy, látom itt is ezzel küzdenek a modderek.

Azt látom én is. Nekem most a playos MiFit van fent, mivel a MiBandage küld magyar időjárást. Ma elfelejtettem elindítani a track rögzítést reggel, amikor a kutyát elvittem sétálni, pedig kipróbálhattam volna. Az asszony Bipjén, iPhonon megy. Eredeti FW, és appstoros MiFit.

Rajen!
Gyorsba kipróbáltam. Elindítottam egy sétát, kimentem az utcára, mentem 700 m-t, és szépen megjelenítette a Google térképen. Ezek szerint playos, nem moddolt MiFitben megy.

Feltettem a béta firmware-t és a magyarított Mi Fit-tel használom. Szépen magyarul írja az időjárást. Tartok a bétás Mi Fit-ektől, mert két Bip-et vágott nálam gallyra.

Tibi
Próbáld ki a MiBandage appot. Annak van külön saját magyar nyelvű időjárása. Be lehet állítani, hogy telefon magyar, Band angol. Gondolom a béta FW nincs magyarul. Én a playos MiFit-et használom, mivel az rögzíti a trackot, az időjárás meg a MiBandage miatt magyar
A másik fórumon kérdésedre nálam 1 üzenet 1x jön meg. De a MiBandage - ben állítható ez is.

Tibi
Próbáld ki a MiBandage appot. Annak van külön saját magyar nyelvű időjárása. Be lehet állítani, hogy telefon magyar, Band angol. Gondolom a béta FW nincs magyarul. Én a playos MiFit-et használom, mivel az rögzíti a trackot, az időjárás meg a MiBandage miatt magyar
A másik fórumon kérdésedre nálam 1 üzenet 1x jön meg. De a MiBandage - ben állítható ez is.
Az első hozzászólásban ott a magyar béta firmware. Nekem már az van fent és még él a karkötő. A Mi Bandage-on még gondolkodom. Jó lenne, ha minél kevesebb applikáció kellene egy feladat megoldására.