RES Hungarian resources v97 MB4

Resources Version
97

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#21
melyikkel alkalmazással szinkronizálod?


nem a „hivatalosság” befolyásolja ezt.

mindkettőtöknek mondom, hogy sajnos iOS esetén nincs tapasztalatom. nem tudom pillanatnyilag melyikkel kivitelezhető a frissítés úgy, hogy megtartsa a beállított nyelvet/fordítást. mi történik akkor, ha nincs AmazTools telepítve? akkor is visszaáll szinkronizálást követően?

Nálam telepítés után ugyanúgy 55-ös verziót ír és nem is listáz magyar nyelvet az AmazTools.
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#22
A magyar fordítást csak amazontools-on keresztül tudom betallózni, és frissíteni. Addig jó is viszont utánna a mifiten ha szinkronizál akkor átváltja a nyelvet
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
411
Likes
156
Points
53
#23
a kérdés leginkább arra vonatkozik, hogy mi van, HA le van tiltva vagy törölve van az AmazTools. vagy mindkettőtöknek elsődleges alkalmazás? tehát nem csak Mi Fit-tel használjátok alapesetben a karkötőt?
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#24
Pl az ékezetes megoldást már kipróbáltam uyganugy az amazontools segítségével. Annyi volt a trükk hogy lengyelre át kellett váltani. És tudtam szinkronizálni mifittel. De ez csak az ékezetet oldotta meg
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#25
a kérdés leginkább arra vonatkozik, hogy mi van, HA le van tiltva vagy törölve van az AmazTools. vagy mindkettőtöknek elsődleges alkalmazás? tehát nem csak Mi Fit-tel használjátok alapesetben a karkötőt?
De csak a mifittel nem tudom magyarosítani
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
411
Likes
156
Points
53
#26
De csak a mifittel nem tudom magyarosítani
ez világos, de a telepítést követően el kellene távolítani az AmazTools-t. nem kell vele beállítani a nyelvet alapesetben. erre próbálok kilyukadni.
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#27
Nálam az AmazTools először kiírja, hogy sikeres telepítés, aztán hibaüzenet és marad 55-ös firmware
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
411
Likes
156
Points
53
#28
Nálam az AmazTools először kiírja, hogy sikeres telepítés, aztán hibaüzenet és marad 55-ös firmware
55-ös firmware? nem resources? nem mindegy, mert ha a resources v55, akkor neked régebbi firmware van telepítve, amire nem fog felmenni az újabb v56 resources.
 

ViBE

Well-known member
Joined
Jul 6, 2018
Messages
411
Likes
156
Points
53
#30
55 a firmware. 56-ost honnan tudok letölteni?
félreérted. tehát a firmware a lényeg jelen esetben. annak 1.0.5.55-nek kell lennie. ha neked ez van, akkor csak fel kell telepíteni a fordítást. ha ezután nem vált magyarra a karkötő legfeljebb még azt érdemes megtenni, hogy lengyelre állítod be a nyelvet valamilyen alkalmazásra, ami erre képes. arra épül a magyar. alapesetben viszont erre sem lenne szükség.
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#31
1.0.5.55 a firmware, a fenti 56-os resource fájlt telepítem AmazTools "saját fájl telepítése" funkcióval. Telepít, az amaztools kiírja zöld toasterben, hogy ok. A MiBand továbbra is "Updating" státuszban van. Aztán az AmazTools piros toasterben kiírja, hogy "Általános hiba (0x10). Kérlek lépj kapcsolatba a fejlesztőkkel". A miBand itt még gondolkodik egy sort (Update...) és kb 1 perc múlva működik a régi nyelven.
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#33
Működik valószínű hogy az amozontools programot kellett letörölni. mifittel is szinkronizál :) köszönöm
 

Zurbanyi

New member
Joined
Aug 11, 2019
Messages
14
Likes
0
Points
1
#36
Elvileg a telepités után töröld az amazontool programot , addig meg se nyisd a mifitet, ha ios-ről beszélünk
 

petrot

New member
Joined
Aug 15, 2019
Messages
22
Likes
3
Points
3
#39
Az mitől függ egyébként, hogy a hivatalos res fájlba bekerüljön a magyar? Nekem az új firmware-re se megy fel a magyarítás, pedig már letöröltem meg páratlanítottam mindent...
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,865
Latest member
Kkllkkll
Top