FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zajímal by mě důvod existence Mili_hankou. Jiná velikost flash / jiný MCU / jiný senzor tepu / či co? A hlavně proč si to vyžádalo změnu aplikační části FW? To se dalo řešit mimo tuto část.
Aj mna by to zajimalo a aj ten Mili_Wuhan_TR naco je potreba FW vo verzi 2.2.0.14
 

Rorasek

New member
Joined
May 9, 2019
Messages
22
Likes
5
Points
3
V Notifi pravda. Boční menu-nastavení- Verze firmwaru-Informace o zařízení. V GB nevím a instalovat ho už nebudu
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
Tak diki jednemu grekovi ktori mal rovnaky problem, zistil ze jeho MB3 nepouziva Mili_Wuhan FW ale Mili_Hankou FW, Tak som upravil Mili hankou a na vlastne nebezpecie mozte skusit tim co zlyhala aktualizacia pri 99% tento FW, FW_Mili_hankou_2_3_0_28_CZ.fw, Res pouzite z prvej strany pre 2.3.0.28 tie su rovnake
Podařilo se mi jej nahrát do konce – aktualizace na iOS úspěšná přes program AmazTools. Náramek je sice stále anglicky (s resources instalovanými před/po, odebráním zařízení z programu i bluetooth, restartu telefonu a dalších opičárnách), ale alespoň vím, že to je kombinací FW/HW.

Tedy v každém případě díky za posun v pátrání.
 

Rorasek

New member
Joined
May 9, 2019
Messages
22
Likes
5
Points
3
Podařilo se mi jej nahrát do konce – aktualizace na iOS úspěšná přes program AmazTools. Náramek je sice stále anglicky (s resources instalovanými před/po, odebráním zařízení z programu i bluetooth, restartu telefonu a dalších opičárnách), ale alespoň vím, že to je kombinací FW/HW.

Tedy v každém případě díky za posun v pátrání.
iOS neznám, ale pokud pro iOS je nějaká aplikace kde můžeš změnit jazyk Fw (jako na Androidu Notifi) tak změň jazyk na polštinu
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Choosing the right firmware version for your Model:
--------------------------------------------
HW Revisions: V0.18.3.2 V0.18.3.4 V0.18.3.6 V0.18.4.1 V0.18.4.3
FW Files: Mili_wuhan.fw, Mili_wuhan.res
--------------------------------------------
HW Revisions: V0.23.19.49
FW Files: Mili_hankou.fw, Mili_hankou.res
--------------------------------------------
HW Revisions: V0.20.131.33
FW Files: Mili_chongqing.fw Mili_chongqing.res

Tak se zdá že mili_hankou vychází z NFC verze.
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
iOS neznám, ale pokud pro iOS je nějaká aplikace kde můžeš změnit jazyk Fw (jako na Androidu Notifi) tak změň jazyk na polštinu
Díky za tip – na Androidu jsem v Notifi přepnul jazyk na Polštinu a opravdu se mi náramek počeštil. Odpároval jsem jej z Androidu (testovací telefon), přihlásil se s ním na iOS (používám jako primární), spároval v aplikaci Mi Fit 4.0.0 – užil si české oznámení o úspěšném spárování náramku… a najednou zas obdélníčky a angličtina.

Rozhodně díky, náramek umí být český, jen se mu to nedaří udržet. Bohužel, s aktuálním RES mám nad About ikonu kalendáře a v něm opravdu kalendářové obrazovky. Takže ani nejsem schopen napsat více o konfiguraci pro ostatní podobným HW stižené jedince.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Díky za tip – na Androidu jsem v Notifi přepnul jazyk na Polštinu a opravdu se mi náramek počeštil. Odpároval jsem jej z Androidu (testovací telefon), přihlásil se s ním na iOS (používám jako primární), spároval v aplikaci Mi Fit 4.0.0 – užil si české oznámení o úspěšném spárování náramku… a najednou zas obdélníčky a angličtina.

Rozhodně díky, náramek umí být český, jen se mu to nedaří udržet. Bohužel, s aktuálním RES mám nad About ikonu kalendáře a v něm opravdu kalendářové obrazovky. Takže ani nejsem schopen napsat více o konfiguraci pro ostatní podobným HW stižené jedince.
A v amaztools mas nastavenu polstinu
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
A v amaztools mas nastavenu polstinu
WOW! Díky, tuhle položku jsem v programu AmazTools přehlédl!!! Odskok do Androidu byl patrně zbytečný.

Potvrzuji, po přepnutí AmazTools do Polštiny na mne náramek i v iOS mluví česky.

Myslel jsem, že to přepnula aplikace Mi Fit zpět na angličtinu při párování (při minulých pokusech mi párkrát přepsala/updatla RES), ale nastavení z AmazTools drží i po synchronizaci!

Ještě jednou díky, tohle je cesta! Kde je tu megalajk?!
 

Satanas5

New member
Joined
Nov 14, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Nahrál jsem si tento nový FW a náramek přestal zobrazovat obsah sms,dostanu pouze upozornění, že přišla nová zpráva. Nevíte co s tím? Díky
 

pesan

New member
Joined
Apr 27, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Sper. Vše funkční. Jen instalace FW_Mili_hankou_2_3_0_28 selhavala ,tak jsem dal namisto ní FW_Mili_wuhan_2_3_0_28 a až pak FW_Mili_hankou_2_3_0_28 a vše v cajku. Vše přes appku "Mi Band Master" kterou mám na místo mi fitu. :)
 
Joined
Sep 14, 2018
Messages
18
Likes
0
Points
11
Pesan: zkoušel jsem dle tvého návodu. App Mi Band master neověří FW ze souboru. Můžeš poradit? FW_Mili_hankou_2_3_0_28 stále selhává u N&F, MBM, Gadgetbridge. Poradíte jak instalovat FW_Mili_hankou_2_3_0_28
 
Last edited:

Rorasek

New member
Joined
May 9, 2019
Messages
22
Likes
5
Points
3
Pesan: zkoušel jsem dle tvého návodu. App Mi Band master neověří FW ze souboru. Můžeš poradit? FW_Mili_hankou_2_3_0_28 stále selhává u N&F, MBM, Gadgetbridge. Poradíte jak instalovat FW_Mili_hankou_2_3_0_28
Máš správnou revizi? HW Revisions: V0.23.19.49
 

pesan

New member
Joined
Apr 27, 2019
Messages
6
Likes
0
Points
1
Pesan: zkoušel jsem dle tvého návodu. App Mi Band master neověří FW ze souboru. Můžeš poradit? FW_Mili_hankou_2_3_0_28 stále selhává u N&F, MBM, Gadgetbridge. Poradíte jak instalovat FW_Mili_hankou_2_3_0_28
Ahoj. Otevři stažený soubor v apk. Ex file manager a v nabidce das otevrit tento tip souboru pomoci mi band masteru a uz to pofrci ..nejdriv fw a pak stejne tak res. Ale delal jsem to i opacne a bez problemu.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,858
Latest member
eldonITA00
Top