RES Persian/Farsi resources

Did you find any problems?

• Yes

Votes: 13 59.1%
  • No

Votes: 9 40.9%

• Total voters
    22
  • Poll closed .
Resources Version
96
نصب کردید؟
تغییراتی هم داشته؟
راستش من تنها تغییری که دیدم اینه که با اینکه زبان لنگلیسی هست کاراکترهای فارسی رو نمایش میده ولی به صورت جدا جدا و از چپ به راست

NightWolf

Well-known member
راستش من تنها تغییری که دیدم اینه که با اینکه زبان لنگلیسی هست کاراکترهای فارسی رو نمایش میده ولی به صورت جدا جدا و از چپ به راست
I think it's because of v2 of Fonts. I were test it before.

Last edited:

NightWolf

Well-known member
سلام
همه فایل ها رو به ترتیب نصب می کنم درست انجام میشه و فارسی میشه اما بعد از وصل شدن به می فیت باز هم برمی گرده به حالت قبلی و انگلیسی میشه .
راه حل چیه؟
Hi

I install all the files in the order that it is done correctly and it will be Farsi, but after connecting to Fit it will go back to its original state and English again.

What's the solution?
You should install modified MiFit and choose Arabic language in "Force language" menu of modified MiFit. (You can use Modified MiFit by MagicalUnicorn)

NightWolf

Well-known member
با سلام.من نسخه فارسی رو نصب کردم فارسی شده اما با می فیتی ک شما دادید جفت نمیشه میگه باید رسید کارخانه کنید دوباره تلاش کنید
Which version did you install?

سلام بر
NightWolf
عزیز من قبلا
V66
رو نصب کرده بودم و زبان مچ بندم فارسی شده بود ، واقعا یک دنیا ممنون کاری بســــــــــــــــــیار مفیدی انجام دادین،
تازگیا هم 1،760
رو نصب کردم که بهتر از قبلیه و ایام هفته رو به فارسی نشون میده ،
میخواستم بدونم
V86
چی تغییراتی داره؟
و اینکه اگه ممکنه در ورژن بعدی قسمتهایی که فعلا عربیه مثل زمانیکه می بند رو به شارژ میزنیم یا وقتی که ساعت ⏰ مچ بند رو از برنامه ای می فیت تغییر میدیم ، اگر این قسمتها هم فارسی بشه عالی میشه ،فقط اعداد مچ بند بهتر است همچنان انگلیسی باشه ، چون اعداد فارسی طول عرض متفاوت داره و بد ریخت میشه ،
باز هم یک دنیا ممنون بابت کار فوق العاده ات.

NightWolf

Well-known member
سلام بر
NightWolf
عزیز من قبلا
V66
رو نصب کرده بودم و زبان مچ بندم فارسی شده بود ، واقعا یک دنیا ممنون کاری بســــــــــــــــــیار مفیدی انجام دادین،
تازگیا هم 1،760
رو نصب کردم که بهتر از قبلیه و ایام هفته رو به فارسی نشون میده ،
میخواستم بدونم
V86
چی تغییراتی داره؟
و اینکه اگه ممکنه در ورژن بعدی قسمتهایی که فعلا عربیه مثل زمانیکه می بند رو به شارژ میزنیم یا وقتی که ساعت ⏰ مچ بند رو از برنامه ای می فیت تغییر میدیم ، اگر این قسمتها هم فارسی بشه عالی میشه ،فقط اعداد مچ بند بهتر است همچنان انگلیسی باشه ، چون اعداد فارسی طول عرض متفاوت داره و بد ریخت میشه ،
باز هم یک دنیا ممنون بابت کار فوق العاده ات.
با سلام. خیلی ممنون بابت انرژی که دادید
v86
رو فقط به خاطر این آپلود کردم که جدیدترین نسخه موجود بود و در اصل با نسخه قبلی تفاوت خاصی نداره
متاسفانه هنوز راه حلی برای قسمت هایی که هنوز عربی هستن پیدا نکردم. ان‌شاءالله به زودی برطرف خواهد شد. اعداد فارسی هم در اصل عربی هستن و یکی از تغییرات فریمور اصلیه و در این مورد من نقشی ندارم

با سلام. خیلی ممنون بابت انرژی که دادید
v86
رو فقط به خاطر این آپلود کردم که جدیدترین نسخه موجود بود و در اصل با نسخه قبلی تفاوت خاصی نداره
متاسفانه هنوز راه حلی برای قسمت هایی که هنوز عربی هستن پیدا نکردم. ان‌شاءالله به زودی برطرف خواهد شد. اعداد فارسی هم در اصل عربی هستن و یکی از تغییرات فریمور اصلیه و در این مورد من نقشی ندارم
سپاس فراوان بابت پاسخ
و راستی آیا راهی وجود داره ، که آدم هر وقت خواست منو مچ بندو فارسی انتخاب کنه و هر وقتم دلش خواست منو مچ بندو انگلیسی کنه ، اما همچنان نوتیفیکیشن هایی فارسی رو هم به درستی دریافت کنه؟
چون در حال حاضر به محض اینکه زبان رو انگلیسی انتخاب کنیم دیگه خبری از نوتیفیکیشن هایی فارسی نیست.

Last edited:

NightWolf

Well-known member
سپاس فراوان بابت پاسخ
و راستی آیا راهی وجود داره ، که آدم هر وقت خواست منو مچ بندو فارسی انتخاب کنه و هر وقتم دلش خواست منو مچ بندو انگلیسی کنه ، اما همچنان نوتیفیکیشن هایی فارسی رو هم به درستی دریافت کنه؟
چون در حال حاضر به محض اینکه زبان رو انگلیسی انتخاب کنیم دیگه خبری از نوتیفیکیشن هایی فارسی نیست.
سلام مجدد. میتونید ورژن ۲ فونت رو نصب کنید و توی
n&f
حالت
RTL
رو فعال کنید

سلام مجدد. میتونید ورژن ۲ فونت رو نصب کنید و توی
n&f
حالت
RTL
رو فعال کنید
ممنون از لطفتون ، اما من ترجیح میدم تنها از می فیت آل این وان استفاده کنم ، همون منو فارسی استفاده می کنم حله ، بازم خیلی ممنون.

rezanazemi

New member
دوستان عزیز با توجه به این که فریمور جدید امکان نمایش کاراکترهای فارسی رو داره اما جدا از هم و معکوس نشون میده
یا همون Rtl آیا راهی وجود نداره که بشه کاراکترها به صورت
راست چین نمایش داده بشه و این کار با می فیت انجام بشه بدون قرار دادن رو زبان عربی و ریسورس مود شده یا اینکه همون زبان انگلیسی مود بشه به صورت راست چین وترجمه نشه ؟

Last edited:

NightWolf

Well-known member
دوستان عزیز با توجه به این که فریمور جدید امکان نمایش کاراکترهای فارسی رو داره اما جدا از هم و معکوس نشون میده
یا همون Rtl آیا راهی وجود نداره که بشه کاراکترها به صورت
راست چین نمایش داده بشه و این کار با می فیت انجام بشه بدون قرار دادن رو زبان عربی و ریسورس مود شده یا اینکه همون زبان انگلیسی مود بشه به صورت راست چین وترجمه نشه ؟
Hi.
You can do it with Notify and Fitness app. Go to the "Advanced" tab of the settings of app, then turn on RTL. You should turn off MiFit notifications and use N&F for viewing notifications on your Mi band...

rezanazemi

New member
Hi.
You can do it with Notify and Fitness app. Go to the "Advanced" tab of the settings of app, then turn on RTL. You should turn off MiFit notifications and use N&F for viewing notifications on your Mi band...
ممنونم از راهنماییتون .ولی منظورم این بود راهی وجود داره که بشه اینکارو با خود می فیت انجام داد یا اینکه کارکاترهای زبان انگیلیسی توی ریسورس تغییر کنه چون برخلاف بقیه فریمورها حروف رو مربع نشون نمیده گفتم شاید راهی باشه بازم ممنون از راهنماییتون

راستی دیشب فریمور 1.0.9.20
و
Res V86
رو نصب کردم در خیلی جاها از جمله منوی تنظیمات ،مجوزها ،وهوا شناسی کارکتر ها به صورت علامت سوال نمایش داده میشد ،
من که بیخیالش شدم ، منتهی خواستم بگم ، اگه امکان داره اصلاحش کنید.

Mahdi1998

New member
سلام دوستان اگه میخواهید منوی می بند انگلیسی و اعلاناتتون فارسی باشه میتونید از داخل پیج احسان آسخی که اینجا هم کامنت گذاشته اند استفاده کنید فقط کافیه فایل ریسیوس رو بزنید و تمام

NightWolf

Well-known member
و
Res V86
رو نصب کردم در خیلی جاها از جمله منوی تنظیمات ،مجوزها ،وهوا شناسی کارکتر ها به صورت علامت سوال نمایش داده میشد ،
I didn't have any problems. It may be cause of your font firmware.

NightWolf

Well-known member
و
Res V86
I think your font firmware doesn't support
گ چ پ ژ
words...

I didn't have any problems. It may be cause of your font firmware.
خب همین ریسورس و فیرموار که خودتون اینجا گذاشتین دانلود ، و با نوتی فی نصب کردم ،
فیرموار قبلیم هم 1،7،60 بود با منویی فارسی از همینجا، دانلود کرده بودم شاید چون خاموش روشن نکرده بودم.

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

• Black

Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Members
211,844
Latest member