FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Myslim, ze xpaulos2 ju pripravi, najskor ale Magical musi vydat modified MiFit 4.0.2 a ta tusim este nie je hotova.
 

Misho

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Už si neviem rady. Mam dvoje Mi Band 3, jedny som po asi 3hod boji dal do stavu kedy sú ok ale druhé keď flashujem fw + res, a prebehne to, tak na hodinách mam len stopky + časovač... Čo s tým? Uz som aj odparoval z MiFit atd. Ale neúspešne. Ďakujem
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Už si neviem rady. Mam dvoje Mi Band 3, jedny som po asi 3hod boji dal do stavu kedy sú ok ale druhé keď flashujem fw + res, a prebehne to, tak na hodinách mam len stopky + časovač... Čo s tým? Uz som aj odparoval z MiFit atd. Ale neúspešne. Ďakujem
v Mifit prehod poradie poloziek
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
a mne uz hlasi klasicku chybu, zariadenie pripojte k aplikacii pre aktualizaciu... co robit?
Nutné dokončit párování, nebo chybná Resources, případně Font, pokud se s tím šachovalo.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Pořadí je šumák. Spíš aby odpovídaly verze Resources a Font k verzi / mod Firmware.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
aj tak sa uz nejde spojit mi band s aplikáciou
Také je nutné GPS na On, Mi Fit to vyžaduje, jinak se přestane s náramkem barvit. Pokud to opravdu nejde, tak odebrat párování v Mi Fit a pak také odebrat párování v nastavení Bluetooth telefonu a znovu párovat v Mi Fit. Poslední možnost, tovární reset přímo na náramku a pak párovat v Mi Fit.
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
36
Likes
3
Points
8
Také je nutné GPS na On. Pokud to opravdu nejde, tak odebrat párování v Mi Fit a pak také odebrat párování v nastavení Bluetooth telefonu a znovu párovat v Mi Fit. Poslední možnost, tovární reset přímo na náramku a pak párovat v Mi Fit.

podla mna by vsetko vyriesil ten autoinstall mi fit mod
momentalne skusam nahodit font
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
podla mna by vsetko vyriesil ten autoinstall mi fit mod
momentalne skusam nahodit font
Firmware se nahrál korektně? Pokud se nahráli jen nové Resources a nenahrál se Firmware, tak to bude takto nadávat.
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
36
Likes
3
Points
8
Firmware se nahrál korektně? Pokud se nahráli jen nové Resources a nenahrál se Firmware, tak to bude takto nadávat.

po dlhsej dobe sa mi podarilo nahodit font, tak resources a potom to slo, ale je to komplikovane
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
po dlhsej dobe sa mi podarilo nahodit font, tak resources a potom to slo, ale je to komplikovane
Nič komplikovane install FW a RES, keď píšeš ze to šlo až po inštalácii RES tak na 100% stačilo znovu nainštalovať len RES a font nebolo treba
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,860
Latest member
Gren
Top