FW Mod Slovak Firmware 2.4.0.32 | 1.8.0.38

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Ahoj, prosím novú verziu wuhan mod calendar s 2020 kalendárom (na kalendár by mali stačiť iba nové resources)
Slovak Resources v49 updated - ( SK - Resources v49 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC )
⤳ Jan 06, 2020 - Resouces Mod Version 0.1
★ Update Bold characters for days of the week.​
★ Customize of the battery icon.​
★ Fixed display of preview screens in menu.​
★ Calendar updates to full of 2020 year.​
 
Last edited:

Dano1011

New member
Joined
Aug 13, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Neviete mi poradiť? Chcel som nainstalovat slovensku verziu a stale mi na hodinkach pise connect to app to update... Skusal som hocijake verzie a nechce mi nic automaticky aktualizovat
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Neviete mi poradiť? Chcel som nainstalovat slovensku verziu a stale mi na hodinkach pise connect to app to update... Skusal som hocijake verzie a nechce mi nic automaticky aktualizovat
Co to znamená automaticky aktualizovat?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak uz dakedy mi to robilo predtym a jak som nainstaloval mi fit tak mi to opravilo
Tak Mi Fit aktualizuje pouze starší verze, pokud máte již novou verzi Firmware a je jedno jak je Firmware modifikovaný, aktualizace se znovu neprovádí. Nahrajete ručně pres GadgetBridge opět Firmware i Resources a pozor na "fake" verzi. Pokud instalujete "fake" verzi Firmware, musí být "fake" verze i Resources.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Akurat, ze Amazfit mi ten naramok ani za svet nechce sparovat.
Jo to nechce. Musíte párovat v Mi Fit pod účtem Xiaomi. Poté Mi Fit odinstalovat a přihlásit se v AmazFit pod stejným účtem, párování se automaticky obnoví a další práce s náramkem už je standardní. Jen AmazFit nepodporuje nastavení pro NFC funkce, ostatní chodí. Ověřeno.
 

repporello

New member
Joined
Dec 27, 2019
Messages
4
Likes
1
Points
3
Jo to nechce. Musíte párovat v Mi Fit pod účtem Xiaomi. Poté Mi Fit odinstalovat a přihlásit se v AmazFit pod stejným účtem, párování se automaticky obnoví a další práce s náramkem už je standardní. Jen AmazFit nepodporuje nastavení pro NFC funkce, ostatní chodí. Ověřeno.
Super, funguje, diky moc :). Na to by som sam neprisiel.
 

skipi1

New member
Joined
Mar 13, 2019
Messages
5
Likes
1
Points
3
Jedna otazocka...... nahral som cez notify FW_Mili_wuhan_2_4_0_32_SK.fw a RES_v49_SK_Mili_wuhan-hankou_Mod-v01.res , naramok ide ako ma aj s kalendarom 2020, tak sa chcem spytat ci mozem notify odinstalovat a nainstalovat modifikovany mi fit ? neprepise sa mi firmware a res???
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Jedna otazocka...... nahral som cez notify FW_Mili_wuhan_2_4_0_32_SK.fw a RES_v49_SK_Mili_wuhan-hankou_Mod-v01.res , naramok ide ako ma aj s kalendarom 2020, tak sa chcem spytat ci mozem notify odinstalovat a nainstalovat modifikovany mi fit ? neprepise sa mi firmware a res???
Je jedno jakou instaluješ Mi Fit, jestli modifikovanou či ne, pokud vyjde nová verze Firmware, tak se ti přehraje na originální. Zatím novější není, tak zatím se ti neprehraje. Jestli tomu chceš předejít, musíš instalovat "fake" verzi Firmware. Pak k aktualizací svévolně nemůže dojít.
 

skipi1

New member
Joined
Mar 13, 2019
Messages
5
Likes
1
Points
3
Aha, dakujem, myslel som ze ten fake firmware je len na cinske verzie mi band 3. Ja to teda necham zatial tak, a ked mi to aktualizuje tak potom nahodim tu fake. Dakujem
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
ahoj
mb3 trpi neduhom ze ukaze max 65,536‬ Km pri aktivite,..dalej znovu pocita od 0 a tak dokola,proste nevie ratat viac ako 16 bitoch..Aplikacia nastastie pocita spravne..ale vadi to.
Otazka je,robi toto aj mb4 ?
 
Last edited:

Dandiii

New member
Joined
Mar 11, 2020
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahojte,
prosím, môžete tu niekto pridať link na aktuálnu SK verziu FW_Mili_hankou a RES s aktuálnym kalendárom. Akosi sa začínam strácať :( Ďakujem.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak po dlhšom čase som aktualizoval prvú stranu.

PS: ak si spomínate tak som stratil MB3 27.10.2018 tak hlásim že pred týždňom sa našiel, nakoniec bol v dreve zapadnutý(kedže chystáme na 2 zimy dopredu tak až teraz sme sa k nemu dostali), dal som ho nabiť a funguje ako pred tým žiadny problém, teda len hlodavcami okusaná ta čínska guma. Takže docela odolne zariadenie.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Hej, tusim si spominal vtedy, ze si oral a spadol Ti. Inak, zaujimave, ze sa baterka este vobec prebrala. :)
 
Joined
Apr 25, 2020
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravicko, chcel by som sa opýtať ze po tom ako som nahral SK hankou sa naramok po odpojeni nechce opatovne pripojiť viete mi poradit co s tym ... dikyyy
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top