FW Mod Slovak Firmware

radosquo

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
3
Dal si instalovat aj SK Resources ?
Samozrejme ze ano. FW a res som stahoval z rovnakeho postu samotneho prekladatela. Zaujimave ale je ze dnes po synchronizacii mi zmizli otazniky a uz ukazuje popisy. Dni ale ostali po polsky.
 

radosquo

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
3
Samozrejme ze ano. FW a res som stahoval z rovnakeho postu samotneho prekladatela. Zaujimave ale je ze dnes po synchronizacii mi zmizli otazniky a uz ukazuje popisy. Dni ale ostali po polsky.
Aktualizoval som na 1.8.0.0 a uz je vsetko ok. Uvidime ci zmizne aj problem s vibrovanim po dosiahnuti ciela.
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
25
Likes
3
Points
8
čaute chlapi v n&f som nainštaloval custom font kvôli emotikonom a nemôžem sa vrátiť k pôvodnému stavu dal som ešte raz fw aj res a nič
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak chlapi písal som že dam o tyždeň report či je všetko ok, ale bohužiaľ to asi nebude možné, pretože môj MB3 je od obeda nezvestný (vypadá to že som ho traktorom zaoral na roli :cry:). Tak poprosím tých čo už používajú novu verziu aby dali potom ostatným vedieť.
Ešte mám asi 7 dni než sa vybije tak budem hľadať, ale zrejme budem kupovať nový tak či viete kde sa da zohnať najlacnejšie v SK/ ČR ja som našiel z isix.cz za 27.05€ + doprava
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
Mobin1
Top