FW Mod Slovak Firmware

Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
#22
Tak isto,ukazuje len kroky a batériu,bez kalórii a km...Tak isto problémy pri párovaní náramku s aplikáciou...

It just shows the steps and the battery, no calories and km ... So are the same problems when pairing a bracelet with an application ...
 
Last edited:

chendler

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#23
Aj mne ukazuje bez vzdialenosti a keď sa odpojí tak občas ma problém sa pripojiť... neviete ako to vyriešiť
 

Famous

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
#24
Funguje vam aj text pod pocasim? Akoze "Jasno" "Burka" alebo nieco podobne? Ja tam mam len otazniky v obdzlniku.
 

Famous

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
#26
Nechcem sa uplne hadat, ale mam dojem, ze v predoslej verzii FW ukazovalo pocasie normalne slovensky. MiFit som mal eng, rovnako tak lokalizaciu ROMky v mobile.
Ak by bolo nutne prepisat len stringy v *.apk, mozno by som sa na to podujal.
 

Patress

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#32
ja neviem, nainstaloval som upravenu verziu Mi Fit potm gadgebridge a nakoniec firmwer,isiel som podla postupu,vsetko ok ale proste do Mi Fit sa neprihlasim ani nezareg. ani za boha, tak som pouzil oficialnu verziu zo shopu,a tam to islo hned,no slovencina ani cestina v naramku neni,furt len cinske znaky :/
 
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
2
Points
8
#35
ja neviem, nainstaloval som upravenu verziu Mi Fit potm gadgebridge a nakoniec firmwer,isiel som podla postupu,vsetko ok ale proste do Mi Fit sa neprihlasim ani nezareg. ani za boha, tak som pouzil oficialnu verziu zo shopu,a tam to islo hned,no slovencina ani cestina v naramku neni,furt len cinske znaky :/
Ja mám oficiálnu verziu Mi Fit a len som si nainstaloval Gadgetbridge v oficiálnej aplikáciu Mi Fit som pripojil náramok, zapol aby bol viditeľný. Potom v Gadgetbridge som ho pripojil a v mobile som nasiel kde som stiahol FW a nainstavolal. Všetko ide ako má, aj slovenčina aj angličtina a aj čeština.
 

Patress

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#36
Ja mám oficiálnu verziu Mi Fit a len som si nainstaloval Gadgetbridge v oficiálnej aplikáciu Mi Fit som pripojil náramok, zapol aby bol viditeľný. Potom v Gadgetbridge som ho pripojil a v mobile som nasiel kde som stiahol FW a nainstavolal. Všetko ide ako má, aj slovenčina aj angličtina a aj čeština.

cooo to fakt? ja som spravil to iste,ked som zistil ze upravena verzia nejde,tak som stiahl oficialnu,pom gedgebridge a nakoniec poslednu verziu mi fit a nic, teraz aktualne sa mi vobec nepripaja naramok na gadgebridge a naramok stale ukazuje pripoje sa k aplikacii
 

Patress

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#37
cooo to fakt? ja som spravil to iste,ked som zistil ze upravena verzia nejde,tak som stiahl oficialnu,pom gedgebridge a nakoniec poslednu verziu mi fit a nic, teraz aktualne sa mi vobec nepripaja naramok na gadgebridge a naramok stale ukazuje pripoje sa k aplikacii
nakoniec po hodne dlhej dobe som sa pripojil aj na gadgebridge,ale naramok sa asi nejako zasekol,stale ukazuje pripojde sa k aplikacii,ale snimat snima,ukazuje mi v apke tep,kroky...
 
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
2
Points
8
#38
no mal som nainštalovaný FW 1.3.0.4, ale pri počasí mi ukazovalo len otázniky, tak som chcel skúsiť tú novšiu verziu 1.3.0.8 a tiež mi robilo to isté a nevedel som sa toho zbaviť, tak som nahral nejakú staršiu 1.2.xx potom Mi Fit to prehral na čínsku 1.3.0.4 tak som tam dal tú 1.3.0.4 slovenskú a tá zatiaľ ide, len stále sú tam tie otázniky pri počasí.
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
#39
Version 1.3.0.8 firmware Slovak is not working. It write: "Connect to app to update".
funguje, len musis pouzit aj novu mifit apku, so starou to nejde, je to tam napísané... A počasie je problem apky, nie fw. Musíš si dat upravenu mifit verziu Slovak. V anglickej nieje podpora a chodia ti čínske znaky.
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
#40
nakoniec po hodne dlhej dobe som sa pripojil aj na gadgebridge,ale naramok sa asi nejako zasekol,stale ukazuje pripojde sa k aplikacii,ale snimat snima,ukazuje mi v apke tep,kroky...
Ak davas nový fw, musíš dat aj novy mifit! Link mas hned pod linkom na fw, bez neho ti to havaruje a pýta pripojenie... Mifit spravi automaticky upgrade fw na cinsku verziu, nechaj to dobehnúť v mifit do konca, mne to islo 2x, az nabehlo anglicky. Až potom prepaluj cez gatgebridge na sk verziu. Na počasie musis mat mifit verziu slovak.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,842
Latest member
mays999
Top