FW Mod Slovak Firmware

Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
#41
Patress,
Som na tom podobne. Ta Slovak verzia mifit nefunguje, bud nejde nainštalovať, alebo ma nevie prihlasit. Tip na VPN nefunguje. Dal som normalnu verziu mifit, ktorá má o 20MB viac a prihlasilo ma. Naramok ide slovensky, mifit apka slovensky, ale počasie anglicky, alebo otázniky. Skusal som minule aj cesku verziu, tam bolo pocasie cesky.
 
Last edited:
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
2
Points
8
#42
Dal som nový Mifit 3.4.6.8 nainštalovalo mi tú čínsku verziu FW, potim som sa snažil nainštalovať slovenskú verziu 1.3.0.8 a aj tak mi stále padá inštalácia.
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
#43
Dal som nový Mifit 3.4.6.8 nainštalovalo mi tú čínsku verziu FW, potim som sa snažil nainštalovať slovenskú verziu 1.3.0.8 a aj tak mi stále padá inštalácia.
Po tej čínskej mi to automaticky nahralo anglické menu do naramku, az potom som natlacil sk fw cez gatgetbridge. Mas zapnutu viditeľnosť náramku?
 
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
2
Points
8
#44
Po tom Mifit 3.4.6.8 som reštartoval mobil, vlastne som ho restartoval pred každou inštaláciou, potom som znova skúsil ale českú verziu a tú mi nainštalovalo, tak som znova reštartoval a nahral slovenskú. Tak konečne už to je ako má. Doteraz so staršími verziami FW som nemal nikdy žiaden problém.
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
#45
Install slovak, czech mifit ok, google login problem:
Mi Fit 3.4.6.8 - Slovak
Bugs unsolved: ★ Google Account connection doesn't work.
 

Rudo

New member
Joined
Aug 16, 2018
Messages
3
Likes
2
Points
3
#46
Ahojte ked naistalujete tento firmware 1.3.0.8 a k tomu tuto verziu mi fit Mi Fit https://geekdoing.com/attachments/mi-fit-3-4-6-8-slovak-apk.803/ tak vsetko ide v slovencine, pocasie bez otaznikov + perfektne funguju notifikácie aj zobrazenie mena volajuceho. Okrem toho aplikacoa obsahuje viac nastaveni... Napr. Stiahnutie jasu dispeja v danej hodine alebo po zapade slnka, sikovna funkcia...
 

Fezoj

New member
Joined
Aug 17, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#49
Ahoj, prosím o radu.Do náramku dostanem slovenčinu cez upravenu apku mi fit a Gadgetbridge. Následne upravenú apku vymažem a začnem používať oficiálnu apku. Okamžite sa mi však začne náramok aktualizovať pričom vo finále tam mám opäť činštinu.
Ako si tam mám udržať slovenčinu prosím?
 
Joined
Aug 13, 2018
Messages
3
Likes
2
Points
8
#50
Ahoj, prosím o radu.Do náramku dostanem slovenčinu cez upravenu apku mi fit a Gadgetbridge. Následne upravenú apku vymažem a začnem používať oficiálnu apku. Okamžite sa mi však začne náramok aktualizovať pričom vo finále tam mám opäť činštinu.
Ako si tam mám udržať slovenčinu prosím?
nedavaj tam oficialnu apku.
 
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
2
Points
8
#52
Na androide som najprv musel odinštalovať tú pôvodnú ofiko verziu mifit až potom sa mi dalo naištalovať tú slovenskú verziu.
 

Fezoj

New member
Joined
Aug 17, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#53
Na androide som najprv musel odinštalovať tú pôvodnú ofiko verziu mifit až potom sa mi dalo naištalovať tú slovenskú verziu.
Žiaľ zisťujem, že všetko je to o Androide. Apka na iPhone zrejme dostupná nie je.
 
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
#54
I installed version 1.3.0.8 and sources and on my bracelet I only have the first screen and nothing more with what? Thank you
 
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
#56
I've tried it before, no change, my band shows only the first screen and mifit can not connect at all
 

MagicalUnicorn

Moderator
Staff member
Moderator
Developer
Joined
Jul 4, 2018
Messages
4,657
Likes
4,087
Points
248
#57
I've tried it before, no change, my band shows only the first screen and mifit can not connect at all
You must pair your Mi Band 3 to Mi Fit to recover all Screens.

Have you unpair from GadgetBridge (delete Mi Band 3 in GadgetBridge Home), activate GPS, open Mi Fit and start scan to pair ?
 
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
#58
I had to return the factory settings and it seems that it is now, thank you for your advice
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
#59
Fine no problem i see that a lot of guys problem with app and firmware, everything working good?
 

luky3004

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
#60
Nainštaloval som si tú opravenú appku a aj tak mi stále aktualizuje firmware na čínštinu. Neviete mi poradiť prečo? Dík
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,531
Members
211,840
Latest member
PoP92
Top