FW Mod Slovak Firmware

Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
Tie skratky tam sú aj originál a ako som písal upravené musia mať presný počet znakov teda Pon, Ut, Str, Stv, Pi, Sob, Ned. Co by som mohol zmeniť je z Stv na Št keďže mekcen je ako jeden znak
To je ok,ale skratky sedia,len od pondelka do štvrtka,teraz na piatok ukazuje len "v"
 

motofun

New member
Joined
Aug 26, 2018
Messages
9
Likes
3
Points
3
Vyetci mame pi len vero76 nie. Instaluj ako bolo napísané a budes mat aj ty pi.

Dnes tam mam vsak sob a nie pi ?
 
Last edited:
Joined
Oct 3, 2018
Messages
11
Likes
1
Points
8
Môže mi niekto pomôcť? Včera som si aktualizoval N & F na verziu 7.0.1 a našiel som tam novú funkciu pre zobrazenie emotikonov, ale bolo tam treba nainštalovať Latinský font písma čo som aj urobil a banujem toho. Text je teraz taký divný roztrúsený ako získam predvolený font naspäť? Preinštalovanie firmware nepomohlo.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Neviem isto ale toto by mali byť povodne fonty vytiahol som ich priamo z MiFit aplikacie instalovat by sa mali klasicky cez notify ako FW alebo RES ale neskusal som to takze ti nerucim ci to po a bude fungovat.
fonty ba mali byt Mili_Wuhan.ft, potom je tam este Mili_Wuhan.ft.kj ale ten netusim co je, bolo by najlepsie keby napisal niekto kto ma stym skusenost Mili_wuhan.zip
 

Attachments

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Neviem isto ale toto by mali byť povodne fonty vytiahol som ich priamo z MiFit aplikacie instalovat by sa mali klasicky cez notify ako FW alebo RES ale neskusal som to takze ti nerucim ci to po a bude fungovat.
fonty ba mali byt Mili_Wuhan.ft, potom je tam este Mili_Wuhan.ft.kj ale ten netusim co je, bolo by najlepsie keby napisal niekto kto ma stym skusenost Mili_wuhan.zip
Mili_Wuhan.ft.kj je pro Japonsko :). Píšeš to správně..., reagoval jsi rychleji..., ale už jsem to také upnul, takže zde je odkaz Mili_wuhan.ft (font byl vytažen z verze MF 3.5.2.1
 

Chrisy78

New member
Joined
Jul 19, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahojte. potreboval by som pomoc. preinstaloval som mi band 3, asi som dal zly firmware, normalne to aktualizovalo a po ukonceni pri restarte sa uz nezapol. zostalo cierne. da sa s tym nieco spravit?
Dakujem
 

mono

New member
Joined
Jul 24, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Dni v tyzdni mam asi v polstine. Nieco som pokazil alebo chyba v preklade? Ostatne veci prelozene Ok.

 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
musis este nainstalovat upravene resources, ktore su v tom prispevku, aby si mal SK dni
 
Joined
Oct 22, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
+ Ukazuje aktuálnu teplotu pri počasí.

Neviete mi niekto poradiť s mojim problémom?
Mám global verziu a preferujem to mať v angličtine avšak slovenska diakritika nejde :/
Ved stiahnem slovensky firmware tak potom ano.
Najradšej by som ale mal angličtinu s permanentnou podporou diakritiky č š ...
Je tu nejaká možnosť?
 
Last edited:
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
Nove N&F vie smajliky (samozrejme nie so slovenskym FW)


@Danielksksk Notify@Fitness umoznuje vynechat diakritiku aj v anglickom fw
 
Last edited:
Joined
Oct 25, 2018
Messages
6
Likes
1
Points
13
Otázka... mám NFC verziu ale update nepršiel korektne.. pojde to ci nie? má to niekto skusene? dakujem za odpoveď
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top