FW Mod Slovak Firmware

Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
by ma zaujimalo ako sa dokaze zaorat traktorom do zeme mi band :D

inak preco pouzivate mi fit + notify spolu? ved notify neptrebuje mi band ,ani nic ine
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ja pouzivam Notify len na flesovanie, potom ho mazem. Na MiFit som uz dlhodobo zvyknuty, plus tam mam aj tenisky s cipom.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
V SK/CZ neviem, ale z Ciny je najlacnejsie kupit cez Gearbest aplikaciu, aj s dopravou vychadza 20,76€.
Xiaomi Mi Band 3 Smart Bracelet - $25.99 Free Shipping|GearBest.com
Mam k tomu aj takyto remienok, nestratis ho, a je kovovy, cize lepsie prenasa vibracie pri upozorneniach:
Smart Bracelet Watch Strap Watchband for Xiaomi Mi Band 3 - $10.54 Free Shipping|GearBest.com
Len vtedy stal necelych 6€.
Sa mi nechcelo čakať dokedy príde ale ta cena ma asi prehovorí si naň zase počkať.
Inak ako ste spokojný stým originál remienkom, lebo ja som ho mal od polky septembra a dnes sa my ráno sám raz rozopol a potom asi zas keď som ho stratil takže dlho nevydržal.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Tak chlapi písal som že dam o tyždeň report či je všetko ok, ale bohužiaľ to asi nebude možné, pretože môj MB3 je od obeda nezvestný (vypadá to že som ho traktorom zaoral na roli :cry:). Tak poprosím tých čo už používajú novu verziu aby dali potom ostatným vedieť.
Ešte mám asi 7 dni než sa vybije tak budem hľadať, ale zrejme budem kupovať nový tak či viete kde sa da zohnať najlacnejšie v SK/ ČR ja som našiel z isix.cz za 27.05€ + doprava
Isix je v CZ mezi nejlevnějšími prodejci. Když jsem bricknul, tak jsem bral další náramek z Exasoftu - nechtel jsem čekat na zboží z CN (698,-Kč, tři dny poté byla cena 660,-Kč, nyní mají 728,-Kč).
Xiaomi Mi Band 3, černá | ExaSoft.cz

Zde je to na čekání, nejsou skladem:
Xiaomi Mi Band 3 black | Oáza - eshop

Na AliEx jsou v rozmezí cca 20-24 Euro...
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ja pouzivam Notify len na flesovanie, potom ho mazem. Na MiFit som uz dlhodobo zvyknuty, plus tam mam aj tenisky s cipom.
Tenisky s čipem? To mne zajímá... ;) Tvé zkušenosti a odkaz na tuto vychytávku?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Sa mi nechcelo čakať dokedy príde ale ta cena ma asi prehovorí si naň zase počkať.
Inak ako ste spokojný stým originál remienkom, lebo ja som ho mal od polky septembra a dnes sa my ráno sám raz rozopol a potom asi zas keď som ho stratil takže dlho nevydržal.
Aj mne sa rozopinal, napriklad aj ked som daval ruku do vrecka. Velku doveru som k tomu gumennemu nemal, nastastie som ho vymenil za ten kovovy, este nez som ho stihol stratit. Ten kovovy, co som daval odkaz je vynikajuci. Aj na vyzor je to neporovnatelne. Na Aliexpress, Gearbest...ich najdes stovky, ten moj je vsak dobry aj v pomerne jednoduchom vkladani a vyberani do neho MB3, ked ho potrebujes vybrat na nabijanie.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Tenisky s čipem? To mne zajímá... ;) Tvé zkušenosti a odkaz na tuto vychytávku?
Toto su tie tenisky:
Xiaomi Light Weight Sneakers with Intelligent Chip - $58.35 Free Shipping|GearBest.com
Vnutri je jednotka s cipom, ktory snima kroky a potom si to pozries cez MiFit.
Raz som v nich vsak letel na dovolenku a na letisku bol problem, ked teniska piskala...tazko som Turkom vysvetloval, ze je to len neskodny cip na chodenie. :)
Tie tenisky (aj keby cip nebol) su neuveritelne lahke a pohodlne, vtedy som vsak vystihol nejaku akciu, vysli ma cca 40€.
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
21
Likes
4
Points
3
Tak chlapi písal som že dam o tyždeň report či je všetko ok, ale bohužiaľ to asi nebude možné, pretože môj MB3 je od obeda nezvestný (vypadá to že som ho traktorom zaoral na roli :cry:). Tak poprosím tých čo už používajú novu verziu aby dali potom ostatným vedieť.
Ešte mám asi 7 dni než sa vybije tak budem hľadať, ale zrejme budem kupovať nový tak či viete kde sa da zohnať najlacnejšie v SK/ ČR ja som našiel z isix.cz za 27.05€ + doprava
Neslo by to najst podobnym sposobm len v opacnom garde ze by si na telefone zaregistroval blizkost sparovaneho mibandu keby si prechadzal to pole? aspon na hrube zameranie
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Neslo by to najst podobnym sposobm len v opacnom garde ze by si na telefone zaregistroval blizkost sparovaneho mibandu keby si prechadzal to pole? aspon na hrube zameranie
Práveže som chodil a skúšal sa pripojiť k nemu všade kde som bol ale nikde sa nepripojil preto som usudil že mi vypadol s traktora pri orani a je pod zemou a signal neprejde ven alebo sa rozbil o pluh
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
21
Likes
4
Points
3
Práveže som chodil a skúšal sa pripojiť k nemu všade kde som bol ale nikde sa nepripojil preto som usudil že mi vypadol s traktora pri orani a je pod zemou a signal neprejde ven alebo sa rozbil o pluh

Ja si myslim ze zemina by signalu nemala branit, ved to nieje taka hlbka. Pluh by mozno tiez mohol vydrzat. Ked tak skus este prijazdove trasy
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Ja som takto nechal mb2 v priehrade :D a ano tie naramky su zle :( po case sa to zacne samo rozopinat a je len otazka casu kedy clovek mb strati
 
Joined
Aug 31, 2018
Messages
39
Likes
5
Points
18
Tak chlapi písal som že dam o tyždeň report či je všetko ok, ale bohužiaľ to asi nebude možné, pretože môj MB3 je od obeda nezvestný (vypadá to že som ho traktorom zaoral na roli :cry:). Tak poprosím tých čo už používajú novu verziu aby dali potom ostatným vedieť.
Ešte mám asi 7 dni než sa vybije tak budem hľadať, ale zrejme budem kupovať nový tak či viete kde sa da zohnať najlacnejšie v SK/ ČR ja som našiel z isix.cz za 27.05€ + doprava
https://www.facebook.com/groups/859...25425340823909/?sale_post_id=2225425340823909
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
zatial to mam na 1.6.0.16 ale namal by byt problem spravit to aj na 1.8.0.0. Este ma u neho zaujala zmena dlzky zobrazenia notifikacie z 6 na 8s (osobne si to prehosim asi az na 15s lebo nikdy tie notifikacie nastiham :D). Ma niekto nejaky dalsi napad na zlepsenie?
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
25
Likes
3
Points
8
n&f mi nevie ukázať spánok za poslednú noc neviem či nie kvôli posunu času. ani prepočítavanie dát nepomáha
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,860
Latest member
Gren
Top