FW Mod Slovak Firmware

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
NFC vezia by sa prosím nenašla?
Mozem na to pozriet. Len teraz mam toho kopec v praci tak uvidim ako si najdem cas. Kazdopadne nemam NFC verziu dom a takze ked to aj upravim otestovat si to budes musiet sam :)
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Tento nema tu vadu, MB3 drzi vyborne, je poisteny zdola takou kovovou zarazkou so spruzinkou.
 
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
Napadla ma jedna vec
Tento nema tu vadu, MB3 drzi vyborne, je poisteny zdola takou kovovou zarazkou so spruzinkou.
presne taky mam aj ja..a mierne sa tam kapsulea pohybuje..samozrejme nevypadne..len je to neprijemne

vsetky tie kovove naramky su rovnake..vid video..
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Skusal som dva, jeden mal tu spruzinku len na jednej strane, tam som sa obaval, ze MB3 napr. pri cyklistike vypadne, potom som kupil iny, to je ten, na ktory je odkaz. Ten uz ma tie zarazky so spruzinkou na oboch stranach, drzi to pevne ako kliest. :)
 
Last edited:

Mamucik

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
3
FW 1.8.0.0 SK

Urobil som preklad nového FW pre MiBand 3 (bez NFC)
Ako vždy každy na vlastné nebezpečie.
Malo by byť preložené všetko ale ak by niekto niečo našiel v PL tak napíšte upravím to.
Testoval som čo ma napadlo ale nie všetko sa da otestovať hneď tak ak niekto chce radšej počkať na úplný test tak asi o týždeň hodím report či je všetko OK.

Pre tých čo používajú MiFit aplikáciu som upravil verziu 3.5.2, kde je upravené počasie napr. z Jasno do Oblačno na Jasno až Oblačno. Upravené Google API key takže fungujú aj mapy aplikácii a to najdôležitejšie vložil som tam SK FW aj RES takže MiFit si aktualizuje MiBand 3 automaticky na SK. Samozrejme ak už máte v náramku novú verziu potom je potrebne nahrať FW a RES ručne cez Notify alebo GadgetBridge.
V upravenej MiFit prihlasovať s xiaomi účtom.
Tu je návod na Google účet v PL
Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

Odinstaluj MiFit
Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
Restart telefonu
Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
Odinstaluj MiFit
Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać
Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Prawdopodobnie to samo dotyczy logowania kontem facebook (punkt 2 wykonujemy w ustawieniach facebooka itd).
Radšej najprv odparujte MB, odinštalovať starú MiFit a po nainštalovaní znova spárujte.
APP
Mi Fit 3.5.2 - SK.apk

Ďalej len pre tých ktorí nepoužili upravenú Mifit alebo už maju nový FW
Nový FW potrebuje RES v42, a ak chcete mať dni v SK tak je potrebné nahrať tieto upravené RES
FW
Celé názvy dní od majsi
mili_wuhan_sk_1-8-0-0_v1-fw
Skratky dní
Mili_wuhan_SK.fw
RES
Mili_wuhan_v42_SK.res

@majsi upravil názvy dni pri treťom dni v počasí, už sa zobrazuje celý názov dňa
Tu je jeho prispevok
Ahoj
Nainštaloval som odtiaľ Mi Fit 3.5.2 Sk, prebehla aktualizácia FW na 1.8.0.0, všetko v Sk akurát pri počasí mi píše pripojte sa k aplikácii pre aktualizáciu.
Kto vie poradiť
Ďakujem pekne ?
 

Mamucik

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
3
Ahoj
Nainštaloval som odtiaľ Mi Fit 3.5.2 Sk, prebehla aktualizácia FW na 1.8.0.0, všetko v Sk akurát pri počasí mi píše pripojte sa k aplikácii pre aktualizáciu.
Kto vie poradiť
Ďakujem pekne ?
Už nabehlo aj počasie samo po necelej hodine.
Ešte raz Ďakujem
 
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
Skusal som dva, jeden mal tu spruzinku len na jednej strane, tam som sa obaval, ze MB3 napr. pri cyklistike vypadne, potom som kupil iny, to je ten, na ktory je odkaz. Ten uz ma tie zarazky so spruzinkou na oboch stranach, drzi to pevne ako kliest. :) View attachment 1948
ja mam pruzinky dve..aj v tom videu su dve..
Dalsia vec je ,ze je to vec vkusu..mne to prislo..vybalil som to a nemal som to uz potom nikdy na ruke..s kovovym naramkom je to imo uplny hnus..vypada to ako nejake zenske hodiny a uplne to ide proti svojmu osobitemu dizajnu
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
21
Likes
4
Points
3
ja mam pruzinky dve..aj v tom videu su dve..
Dalsia vec je ,ze je to vec vkusu..mne to prislo..vybalil som to a nemal som to uz potom nikdy na ruke..s kovovym naramkom je to imo uplny hnus..vypada to ako nejake zenske hodiny a uplne to ide proti svojmu osobitemu dizajnu
Ja sa na ten kovový naramok asi tiež vybodnem, stratilo by to asi tú výhodu že to na ruke takmer nevadí. Je tp také ľahké že o tom ani neviem. Zvlášť pri spaní by bol ten kovový asi poznať. Naviac mam pol ročného krpca doma to by som sa bál aby som ho tým kovovým neskrabol. Možno by to chcelo ale nejaký klasický s prackou aby sa to nerozopinalo...
BTW ja mam s tym mibandom tak či tak trochu mentálny problém že sa mi to zdá ako ženské hodinky. Neviem možno som v detstve pozeral priveľa akčných filmov, kde bol za vzor prezentovaný alfa samec, ktorý vybúchal všetkých na okolo a laserom z hodiniek rezal aj oceľ. Pravdu povediac by som šiel možno radšej do Amazfit BIP, len by mi chýbala vodotesnosť a tie by už pri spánku asi zavadzali.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Super nápad s tou baterkou, mal by si to posunúť rovno aj tým Poliakom aby sme si to nemuseli stále prerábať :)
Napad nieje moj :) Inspiroval som sa od SantaX. Len som to napisal kus inak a posunul to o 4px vysske aby to bolo cca vstrede
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,860
Latest member
Gren
Top