FW Mod Slovak Firmware

Tatik

New member
Joined
Oct 12, 2018
Messages
12
Likes
6
Points
3
tak slubeny fw.
- je tam ikonka a percenta baterky
- ak je nejaka notifikacia tak sa zmeni ikonka za ikonku obalky a precenta sa zmenia na pocet notifikacii - MRMR updatuje resource s ikonou - teste sa pekne ju spravil ;)
- zmenil som timeout notifikacii na 10s

Mili_wuhan_SK_1.8.0.0_v1_batt-not.fw


so fw.
- there is an icon and percentage of the flashlight
- if there is a notification, the icon will change after the icon and the percentage will change to the number of the notification - MRMR will update the resource with the icon - the test is fine;
- I changed the notification timeout to 10s
Som teraz trošku dopletený :) po poriadku čo mam nahrať aby mi zobrazovalo stav batérie poprípade upozornene??
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108

Attachments

Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
RES lze upravit na původní a zůstane baterie + obálka u notifikací..., toto není problém :)
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
pani..necakal som ee sa dockam na mi band 3 upozorneni na hlavnej obrazovke..klobuk dole..toto je velke..sirte to svetom :)

este keby ste vedeli upravit aj fonty aby zobrazovali emotikony,tak je to dokonale
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
otazka..ako odtial zmizne ta obalka ? je aj iny sposob,ako zmazanie sprav z naramku ?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Počet upozornení sa nedá zmeniť aspoň na 10? Mám nastavený Flashscore a niekoľko obľúbených tímov, niekedy to nestíham sledovať.
Tohle je dotaz pro @majsi , já už teď do FW nezasahuji, je to pro mne vyšší dívčí... ;), dělal jsem jen stringy a Res. Asi to bude i otázka HW - kapacita paměti.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
otazka..ako odtial zmizne ta obalka ? je aj iny sposob,ako zmazanie sprav z naramku ?
Nie. Kontrolujem to cislo co sa pise pri notifikaciach. Ak je ine ako 0 tak sa zobrazi na hlavnej screene
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Počet upozornení sa nedá zmeniť aspoň na 10? Mám nastavený Flashscore a niekoľko obľúbených tímov, niekedy to nestíham sledovať.
Mozno sa da ale ako pisal MRMR je to skor otazka dostatku pamate
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
otazka..ako odtial zmizne ta obalka ? je aj iny sposob,ako zmazanie sprav z naramku ?
Pokud to smažeš v náramku, tak v mobilu ti to zůstává, o zprávy nepřijdeš ;)
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
skusam teraz DIGI a je to parada..cislice su bez antialiasingu(kedze tam nie su sikme osy),ktory mi pri origo dost bil do oci ..
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top